Význam snu

Od: Datum: 27.12.13 23:54 odpovědí: 11 změna: 28.12.13 15:42

Zdravíčko,

potřebuju poradit, jesti z vás někdo neví co znamená, když se mi zdají sny s tím, že chci dát někomu pěstí, buď abych se ubránila nebo je to prostě nutné, ale v tom snu, to nedokážu, tu pěst dávám hrozně pomalu a obličeje se nakonec ani nedotkne. Cítím se v tom snu hrozně ohrožená.. Protože se nemůžu ubránit těma pěstma.

Nebo když utíkám, a myslím si že utíkám jak nejrychleji mohu, tak vlastně běžím na místě, nebo hlemýždí rychlostí.. Je to strašný pocit!

Díky za vaše názory a rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.13 01:22

Já takovým těm pověrám, že když se mi zdá cosi, tak se stane ono, nevěřím. Prostě se mi něco zdá, mozek si něco přebírá, no a co. *nevi* A zlý pocit? Já když občas usnu u PC, tak se mi zdá jak padám a padám a pak dopadnu, přičemž sebou škubnu a probudím se. Neřeším to.

Datum: 28.12.13 04:39
Muj laicky nazor je.ze v realnem zivote je neco.co citite.ze byste mela resit.ale spis pred tim utikate. Je to neco.co vas dohani i ve snech a vy podvedome vite.ze pred tim stejne neutecete.ze to budete muset resit.nemusi to byt konkretni situace s konkretnimi lidmi .muze jit treba o vzorec chovani.ktery vas brzdi a je potreba se s nim vyporadat (pr.cadi vam.ze s vami nekdo ..zameta.. Vite.ze se musite naucit zacit se vymezovat.ohradit atd.ale protoze je to tezke.tak to radeji zasouvate nekam do podvedomi...mozna je s tim spojena i zloba na ty.kteri zpusobuji ze citite.ze ..kvuli tomu.jak se k vam ostatni chovaji.tak ze ..trpite.. Ale zarpoven uvnitr tusite.ze problem neni v okoli.ale ve vas.-to je opravdu jen priklad uvedeny spis kvuli pochopeni principu)
doplněno 28.12.13 04:41: Pokud se vam ty sny v obmenach opakuji.tak vas opravdu na neco upozornuji.
Od: rajonx
Datum: 28.12.13 09:49

sen je sen, nic víc.

Od: jofa®
Datum: 28.12.13 10:37

Sen je sen, nic víc... Samozřejmě, ale mnoho snů má souvislost s prožitými událostmi či starostmi. Moje matka nám často ráno říkala : Zdálo se mi o vlaku to přijde dopis. Můžu potvrdit, že se tak téměř vždy stalo.

Od: kami95
Datum: 28.12.13 13:15

Mě se taky zdává, že chci někoho vyliskat nebo i kopnout a je to spomalené, a pak jsem ještě víc a víc naštvaná..myslím, že je to tím, že v tom snu ani jakoby nejde takové prudké pohyby dělat..zkuste si někdy ve snu vzpomenout na to, že se chcete štípnout..uvidíte, jak rychle se proberete..asi tam nějaké to byť i sebemenší fyzické násilí prostě není povoleno :) že ani tou pěstí dát nejde :) nejsi sama..

Datum: 28.12.13 13:33
Myslum.ze ve snu muze dojit k fyzickemu nasili.
Datum: 28.12.13 14:13

Nevím, já to ještě nezažila, vždy předtím ten sen skončil..naštěstí..

Datum: 28.12.13 14:40
Pokud se má stát něco mně, probudím se, ale už se mi zdálo i o tom jak jsem rodinnému příslušníkovi, se kterým ale nemám žádný problém, ustřelil hlavu. Takže násilí ve snu určitě možné je.
Ale byl to sen a já sny neřeším :)
Datum: 28.12.13 14:50
Pise se.ze ve snu nemuzete umrit..
Me se zdalo.ze se.mnou spdl vytah -tedy i dopadl. Po nejake dobe.jsem diky zranenim z toho padu zemrela.Ale v tu chvili jsem byla nejenom umirajici.ale zarocen pozirovatel.ktery shon kolem mne (umirajici)sledoval.
Slo o ukonceni transformacniho procesu.ktery probihal v realnem svete.
Sny nas upozornuji.co mame resit.nebo upozornuji.ze k necemu jiz doslo...
Datum: 28.12.13 15:42

To může být zajímavé..třeba je to tak doopravdy i v normálním životě, po smrti..

Od: pt®
Datum: 28.12.13 15:21

Jak říkala babička: "sen a bzdina, jedna novina." Já to vidím tak, že člověk leží dlouho na levé straně, na srdci, nebo v jiné poloze, kde nemůže tělesný orgán správně pracovat a tak se začnou zdát živé sny, aby se člověk vzbudil a změnil polohu a uvolnil tak tlačený orgán. - pt

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.