Kam na první rande?

Od: Datum: 26.12.13 19:02 odpovědí: 5 změna: 27.12.13 00:50

Dobrý večer chci se jenom zeptat možná vypadám že nevím kam holku pozvat ale chci aby to bylo dokonalé,hezké,romantické místo prostě kde by se jí to líbilo! :)) Já právě uvažují o místech kde by se jí to asi nelíbilo (Do kina),(na vyhlídkovou věž), (Pozvat jí na kofču) tak co? Já právě nevím kam :DD Moje Láska přijede totiž za mnou v sobotu a já vůbec nevím kam? Můžete mi poradit? Děkuji vám Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.13 19:17

Já bych se s ní domluvila až přijede

Datum: 26.12.13 20:06

planované akce stojí za prd . Řešil bych to za pochodu dopředu můžeš zjistit pár míst které by šli navštívit. čím víc to budeš plánovat k dokonalosti tím větší je šance že se to pos...

Od: daniel27p*
Datum: 26.12.13 20:45

Ahoj,já bych si udělal normálně poklidnou pohodovou procházku,to ti na prvním rande žádná holka neodmítne.No a trochu bych se blýsknul,že při té procházce,když to třeba bude městem nebo někde u tebe v okolí.Tak bych jí nabídnul třeba cestou zajít,nebo se stavit a pozvat jí třeba na čaj,nebo na něco dobrého do cukrárny.Nejde ani tak o to místo,ale o to,jaký bude průběh rande,co budeš povídat,jak se bude cítit,a jak to bude jiskřit.Pokud budou vzájemné sympatie,můžeš pak v klídku večer dostat na mobil SMS že se jí den báječně líbil,a že to bylo fajn.Pamatuj,v jednoduchosti je krása

Od: pepr®
Datum: 27.12.13 00:16

Vyhlídková věž není špatný nápad. Ovšem za předpokladu, že na je co koukat. Takže ne okolo samý les, ale nejlépe výhled na město, které znáš ideálně to svoje, abys o něm dokázal něco říct. Tam je náměstí - loni tam byl skvělý silvest, tam je divadlo - viděl jsem tam super představení ...

Od: martin1965*
Datum: 27.12.13 00:50

Napište, kde bydlíte, pokud to tam znám, tak mohu poradit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.