Vrtulník na dálkové ovládání - zlomená vrtule

Od: Datum: 24.12.13 22:49 odpovědí: 7 změna: 30.10.14 18:01

Ahoj, dnes jsem dostal na Vánoce menší vrtulník od Silverlit, ale když jsem se učil létat, tak mi při jednom nárazuj upadla část vrtule. V balení je sice návod a sada na výměnu zadní vrtule ale o výměně hlavního rotoru se v návodu nic nepíše. Chtěl bych se zepata jestli s tímto modelem máte někdo zkušenost a nebo jestli někdo netuší, zda li se na to vztahuje reklamace, o čemž teda docela pochybuju.

Přidávám odkaz na vrtulník, ale předpokládám, že problémy a jejich řešení bude u různách značek podobné né-li stejné.

http://www.silverlit.com/toy/…elicopter-85946-ir-air-spiral

Pokud někdo ví, kde koupit náhradní díly na tento vrtulník, tak by mi to moc pomohlo, jelikož zatím jsem nic nenašel.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.12.13 23:07
S opravou neporadim. Reklamace se na to nevztahuje.
Od: vlasatec*
Datum: 24.12.13 23:47
Rada pro příště, kupovat Rc modely tam kde mají i díly, silverlit není špatný jen ty díly jsou problém...
doplněno 24.12.13 23:49: Teď se dívám na ten odkaz, to máte nějaký dvoukanál to už se dnes snad ani nedělá, myslím že může jít do popelnice...
Od: helmut
Datum: 25.12.13 10:49
Vrtulník na obrázku není ten můj, jen ne nejvíc podobný , protože jsem stejný nenašel. Já mám 3 kanál (a,b,c) akorát přesně nevím na co jsou, jelikož v návodu to není.
Datum: 26.12.13 09:50

sundej ulomenou vrtuli - to je první indicie, zda není vlepená a pokud půjde sundat oběhni modelářství. Možná tam sedne z jiného modelu.

Od: mechan
Datum: 15.04.14 11:28

Jak jsem se na to díval, silně nevěřím tomu, že hlavní rotor někdo vymění na koleně. Spíš nějaká opravna hraček,a to bude pálka. Lepší bude možná prodat to na díly. A hned jsem zájemce, protože nám odešel motorek zad. rotoru. Ale možná jste už svou potíž vyřešili? Pak bych poprosil o info, zda máte návod, kde sehnat řešení pro mne...?

Datum: 30.10.14 08:11

Ahoj, mám naprosto stejný problém, ulomila se nám ta menší vrtule hlavního rotoru.. na netu jsem našel rotor na jiný model, ale přitom vrtule vypadá stejně..

http://prislusenstvi-k-rc-mod…hlavni-rotor-silverlit-cerna/

jenom ty ozubená kolečka tam nepůjdou muselo by se to předělat :( a do toho se mi nechce :(

máš nějaké info jak si to opravil nebo našel náhradní díly?

Od: vlasatec*
Datum: 30.10.14 18:01
Do tohoto kousku bych už neinvestoval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.