Společnost eRmail.cz

Od: Datum: 21.07.11 20:00 odpovědí: 16 změna: 19.07.12 13:27

Dobrý den,

Dnes jsem se dostal přes pozvánku od kamaráda na stránky http://www.ermail.cz/

Zajímalo by mě, jestl je tu někdo, kdo s tím má zkušenosti, případně jestli o tom ví nějaké bližší informace. Taky jaká je reálná možnost, že bud projekt fungovat.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.11 21:16

Ja jsem se tam registrovala zhruba pred dvema dny,na jejich ucte mam asi 140,- ale zkusenost se zaslanim penez jeste nemam.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: re®
Datum: 22.07.11 22:35

Já jsem tam taky registrovanej, Vybírat se můžu asi od 1000 Kč. A to podle toho kolik tam mám a jak mi přichází mejly tak za cca 5 let *ee*

doplněno 22.07.11 22:36:

Ale je to jenom odhad.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.11 18:05
avatar

Dobrý den.

Zatím jen slibují, ale snad se to časem zlepší a člověk si něco vydělá.

Tisíce to rozhodně nebudou, ale nejaká ta korunka k dobru by mohla být.

Na výplaty je asi ještě brzy. Je to nový projekt v plenkách.

Jen čas ukáže, co se na tom dá získat.

Každopádně nic, krom poskytnutí e-mailové adresy, neriskujete. Můžete si založit adresu zvlášť na "eRmail"

a přeposílat si zprávy na svůj.

Pokud by Vás to časem přestalo bavit, jen zrušíte přeposílání na svůj osobní mail a je klid bez rizika.

S pozdravem.

Hans S.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: unavena
Datum: 04.11.11 13:01

jaká je správná cesta na odregistrování svého adoporučného emailu? díky L

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asara
Datum: 14.11.11 12:18

zdravím, našla jste někde odpověď? také bych chtěla odregistrovat, děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.11 18:12
avatar

Také jsem se na doporučení kamarádky registrovala, mám na kontě 165Kč a mejly chodí jen velmi zřídka, snad se to rozjede. Dobrá každá koruna ale s tisíci rozhodně nepočítám. Hlavně si říkám, nic po mě nechtěli platit a tak když to nevýjde o nic nepříjdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smokeflypaper
Datum: 04.08.11 12:03

Ahoj zabloudil jsem sem, protože mi také přišel nevyžádaný e-mail od eRmail.
Tak jsem tak pátral pročítal jejich VOP, diskuze a články a zjistil jsem že se stejně vždy najde banda ovcí, které jsou za vidinou "výdělků" schopni prozradit svoji e-mailovou adresu i s heslem.
Lidi myslete trochu! A pokud už jste liní myslet tak si alespoň přečtěte obchodní podmínky a pak Vám musí dojít že eRmail je výhodný, ALE POUZE PRO NĚ!
No dám sem pár informací co se mi podařilo za 20 minut vygůglit.
Firma/historie firmy:
Za tímto projektem je Ostravská firma Gold Plus s.r.o. která provozuje weby www.daseto.cz , www.goldprice.cz, www.goldsms.cz, a další které již nefungují. Jsou to takové ty weby kde si za jednu SMS můžete koupit dovolenou za 160.000 Kč, nebo kde si za jednu SMS v hodnotě 4 Kč můžete koupit nový iPhone 4 který normálně stojí více jak 13.000 Kč. No udělejte si obrázek sami. Zpět k tématu.
V den kdy vznikl projekt eRmail byla v obchodním rejstříku firma Gold Plus s.r.o. přejmenována na eRmail company s.r.o. a figuruje v ní stále stejný majitel pan David Šmrha. Více v obchodním rejstříku na www.obchodnirejstrik.cz pod IČ: 28608461 (které je uvedeno na webu eRmail ve VOP.)
Na Facebooku jsem našel majitele této firmy takže se můžete podívat kdo za tím stojí. foto zde http://cs-cz.facebook.com/people/David-Bez-Jm%C3%A9na/1078367532
Bussines model:
vyplatí Vám až 5 Kč za každý přečtený e-mail, ale od zákazníka dostanou pouze 0,14 Kč za každý e-mail a to pouze v lepším případě. Praxe bývá taková, že firma která direct mailing nabízí dává ještě 10-30% slevu. Sporné také je, která firma v dnešní době spoření se obrátí právě nyní "vznikla".
Někdo tu psal že klient platí těch 14 haléřů jen za shlédnutí a pak ještě doplácí nějaké skryté náklady za kliknutí. To je nesmysl, už z logiky věci vyplývá, že klient právě platí jen za to že e-maily obdrží daná skupina lidí, což je taky sporné, jak tu někdo psal nikde svůj věk, pohlaví ani nic jiného neuvádíte a oni klientovi nabízejí oslovení určité cílové skupiny. Jediné jak by tyto informace mohli získat je tak že po vyplnění dotazníků které Vám zašlou si o Vás sbírají informace (jak je vlastně dovoleno ve VOP) a tím pádem už o Vás vědí mnohem víc.
K vyplacení odměny dojde po dosažení limitu 1000 Kč. Což není úplně tak pravda protože po dosažení hranice 600 kč přestupujete na level 2 kde je limit pro výplatu už 2.000 Kč a dále při dosažení hranice 1.600 Kč přecházíte na level 3 kde je limit pro výběr 4.000 Kč. Vše je uvedeno ve všeobecných obchodních podmínkách (VOP) v článku II. bod 4 a článku III. bod 9. K tomuto snad jen toto:
ty 4.000 tímhle tempem budete mít tak za 5 let pokud bude tato společnost která mění své jméno v této době ještě fungovat a tak Vám ale budou muset reklamní maily chodit z čehož se eRmail ve VOP vyvazuje v článku V. bod 2. Raději investujte svůj čas do sázení stromů jelikož tím víc prospějete jak sobě tak i ostatním lidem.
Zajímavé také je, že abyste mohli lépe vydělávat nutí Vás také do sdělení Vašeho hesla k Vaší e-mailové schránce. To je naprostý vrchol drzosti, tohle je impuls pro to do toho nejít.
VOP: kdo je nečetl tak alespoň výcuc toho nejzásadnějšího
čl. II.
7.Zprostředkovatel určuje výši získané Odměny za přečtení Reklamního emailu nebo vyplnění Dotazníku dle marketingové kampaně navržené dle požadavků daného Zadavatele. (ano může to být až 5 Kč ale stejně by mohli napsat že to může být až 10.000 Kč ale nikdy nebude...)
čl. V.
2.Provozovatel není povinen zasílat Uživatelům žádný minimální počet Reklamních emailů či Dotazníků. Množství Reklamních emailů či Dotazníků zasílaných Uživateli závisí na aktivitě a spolehlivosti Uživatele a množství marketingových služeb poptávaných po Zadavateli.
čl.VI.
2.Registrací do uživatelského systému Zprostředkovatele uděluje Uživatel Zprostředkovateli souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, ke zpracování osobních údajů, které mohou být Uživatelem Zprostředkovateli sděleny v souvislosti s marketingovou činností Zprostředkovatele. Souhlas Uživatele zahrnuje zpracování osobních údajů i dalšími subjekty, které zpracovávají osobní údaje na základě smluvního vztahu se Zprostředkovatelem. (zde dáváte své údaje za pár haléřů někomu kdo s nimi může nakládat jak se mu zlíbí. Klidně je může prodat třetí straně která Vás pak může oslovovat jak se jim zlíbí i s nabídkami které s eRmail nesouvisí.)
čl. VII.
2.Strany se zavazují k mlčenlivosti a zdrží se jakýchkoli prohlášení či komentářů adresovaných veřejnosti nebo médiím v průběhu či po vyřešení sporu.(pokud s nimi přijdete do sporu, což se dá očekávat, nesmíte již nikdy o této firmě nikde mluvit v negativním smyslu)
čl.VIII.
2.VOP mohou být Zprostředkovatelem kdykoliv změněny formou oznámení zveřejněného na internetových stránkách Projektu eRmail učiněného nejpozději k datu účinnosti změny VOP. (kdykoliv mohou změnit pravidla a vy se o tom můžete dozvědět pouze tak že budete neustále znova pročítat celé VOP jestli se tam náhodou něco nezměnilo. Třeba v budete mít již 3.999 Kč na účtě a oni mohou zvednout limit na 5.000 Kč den a nebudou jednat protiprávně. Mno udělejte si úsudek sami.
Na závěr snad jen malá rada. Nevěřte všemu co vidíte a myslete trochu u toho života! ;)
Zdraví Zdeněk

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.11 13:51
avatar

Když tak koukám na fotografii pana majitele firmy, nemůžu se ubránit tomu, že se jedná o pořádného "špekulanta".

Už jen na první pohled bych mu nesvěřil ani tyčku od nanuka*smich*

Hans S.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.11 13:57
avatar

Kdopak z nás udělá na FB ANTI-eRmail stránku. Nebo je necháme, aby jim to procházelo?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fcb1922
Datum: 16.02.12 04:13

Dobrý den,

mohl by jste mi poradit, kde se naučím poznávat, kdo jaký je podle fotografie?

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem Adrian K..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kolli
Datum: 22.11.11 20:12

Ahoj,

přestože s tebou plně souhlasím, jsem na eRmailu registrován (a VOP jsem četl), nedělám to jen pro peníze, ale spíš "abych se zabavil". To, že s toho můžu něco vytěžit, mě až tak nezajímá... O eRmail si myslím cca to samé, co si myslím o www.bux.to .

Přeji pěkný den, Radek

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zdenaha
Datum: 17.08.11 21:32

Já mám takovou zkušenost, že Ermail negativní příspěvky třeba na facebooku hned maže...nebo člověka rovnou zablokují. Ono taky kde by vzali tolik peněz na výplaty lidem - stačí si to spočítat. Firmy, které nabízejí za klikání hodně mají rychlý pád...
A běda, když jim dáte na stránky odkazy na již podobné stránky konkurenční. Hned mě zablokovali. Odkazy na konkurence, které na trhu fungují a již vyplácí i když ne tisíce ale od 90 korun oni nepotřebují... zdenaha@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: lubosc
Datum: 16.02.12 16:11

Můžete vydělávat sice málé peníze, ale úplně bez práce.
Stačí vložit váš email zde http://en.20dollars2surf.com/ a stáhnout jednoduchou aplikaci která vám nainstaluje na plochu okénko na kterém se neustále zobrazují reklamy. Nemusíte na nic klikat, jen stačí mít zapnutý počítač .Neplatíte žádný poplatek, prostě hned vyděláváte. Já jsem takhle vydělal 1000 Kč za měsíc, úplně bez práce. 8-)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lolalussy
Datum: 05.03.12 00:19

lubosc:

ahoj, tak jsem si stáhla tu aplikaci, jak se zde o ní zminiuješ...okénko na obrazovce mám, ale jak to s temi penězi? kam ti chodí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: yotko
Datum: 11.05.12 07:50

Tiez ma zaujimalo ci sa niekedy mozem dockat penazi. Mam tam uz 600 Kc, a 1000 Kc stale v nedohladne... Tak ma napadlo si vyziadat cennik reklamy od ermailu.

Poslali mi toto:
http://dl.dropbox.com/u/41065…kampane/120-ermail/index.html
(ak link nebude fungovat, napiste mi). Klient plati 0,14 Kc za email, a vy dostavate 0,50 Kc za email. Uz je asi jasne, ze ked sa budete k 1000 Kc blizit, ze vam reklamy prestanu chodit, aby vam nemuseli peniaze vyplatit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.12 13:27

Je to letadelko... Ovsem vse je psano v Op takze se spolehaji na vasi neznalost a nebo tim ze se vubec nebudete zdrzovat ctenim pravidel a rovnou zacnete vydelavat tezke penize

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.