Kam večer po Praze či stř.čechách?

Od: Datum: 11.01.14 15:59 odpovědí: 5 změna: 05.03.14 15:06

Ahoj všem,

poradíte mi někdo, kam vytáhnout slečnu na večerní či noční prochzku Prahou či do středních čech? Aby tam byla nějaká ta romantika samozřejmě ;) Nic mě nenapadá...Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jezevecmoudry
Datum: 11.01.14 16:05

Rozhodně terasa Hoteu u Prince na Staromáku - doporučuju mrknout na jídelní lístek - není to až tak drahý, ale jídlo luxusní a romantika by se dala krájet... https://www.hoteluprince.com/terasa

A nebo potom klasicky noční Karlštejn a pak jí to... no prostě tento... v autě na Americe

Datum: 05.03.14 15:06

Naprosto souhlasim. Tu terasu zboznuji a navic je v suterenu bar s uzasnou atmosferou. Pravdepodobne uplne nejlepsi bar v cele CR. Kdyz slecnu protahnete temito podniky, tak na tu Ameriku ani nedojede...

Od: mirka1
Datum: 11.01.14 20:43

Když se milujte je krásně všude na světě i v největším ošklivinci.

Datum: 12.01.14 22:08
Nesmí to bejt jenom nejhezčí holka z ošklivince : DD
Ale ta amerika by mohla být zajímavá :)
Od: ala1970*
Datum: 05.03.14 13:36

Já jsem byla teďka s partnerem na podvečerní plavbě na lodi Prahou a musím říci, že to bylo super. Viděla jsem části Prahy co jsem ani nevěděla, že existujou :)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.