Jak dostat kešky do navigace?

Od: Datum: 28.11.12 16:20 odpovědí: 4 změna: 28.11.12 18:43

Dobrý den,

mám půjčenou GPS navigaci Dakota 20 pro, kterou bych chtěl použít pro geocaching, ale nevím, jakým způsobem ty kešky v navigaci zobrazím. stáhnul jsem si program okmap i garmin communicator plugin, gps jsem zapojil přes kabel do PC a teď nevím, jak dál.

Mockrát díky za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fino97*
Datum: 28.11.12 16:43

co takhle proste rucne zadat souradnice?s touto gps zkusenosti nemam,ovsem snad do kazde navigace jde zadat misto manualne,a jak si ho pojmenujete,je na vas...

Datum: 28.11.12 17:38

Tam, adkud chceš stáhnout kešky si vybereš uložení ve formátu, který navigace podporuje. U této navigace to bude asi přípona GPX.

No a pak při připojené GPS k počítači dáš uložit soubory do paměti GPS.

To je všechno.

Datum: 28.11.12 18:17

a odkud kešky stahujete vy? já jsem to zatím udělal tak, že jsem na geocaching.com klikl na kešku a dal send to GPS, ale na to, jak dostat do navigace mapu i s keškama jsem zatím nepřišel.

Datum: 28.11.12 18:43

A proč bys nahrával mapu s keškama?

Mapu máš přece v navigaci.

Jediné, co nahraješ do GPS jsou souřadnice kešky, případně nějaký popis.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.