Reklamace zboží přes internet

Od: Datum: 19.12.13 15:52 odpovědí: 4 změna: 20.12.13 10:23
avatar

Zdravím. Přes internet sem si objednal alternátor,ale přišel domlácenej (PPLkem) a navíc jinej než sem chtěl. Hned sem do toho obchodu volal a pán mi řekl že ke mě pošle PPL a že jim to mám napsat na mail. Tak sem jim to napsal na mail,že mi přišel domlácenej alternátor a jinej než sem chtěl (jiná řemenice) ale že do 14 dnů mám nárok to vrátit. Na to mi přišla odpověď.

Ano, samozřejmě.

Pošlete zboží na adresu z faktury a napište číslo účtu.

To jim to mám poslat jen tak a doufat že mi vrátijou peníze?

doplněno 20.12.13 16:30:

děkuji za odpovědi,z eshopu už volali PPLku a z PPL volali mě,že 23. udělají svoz,takže to je asi nejlepší řešení :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.13 15:59
avatar

Poslat zabalené zpět a uvést číslo svého účtu, kam Vám budou zaslány peníze za porto, eventuálně i za zboží, pokud ho nebudou mít. Mejlem nezapomeňte poslat podací lístek. Řešil jsem to nyní dvakrát za sebou. Dnes právě přišel správný výrobek a současně omluva, navíc 4cd jako dárek...

doplněno 19.12.13 17:06:

Pošlete balík pojištěný na 2000,-kč. Do něho vložte zprávu o důvodu a hotovo. V závěru napište co chcete, např. chci opravit, nebo vyměnit co za co. Současně žádám o proplacení poštovného dle dodacího lístku, který odešlu e-mailem. Podpis, datum, hotovo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.13 17:00
avatar

Uvést číslo svýho účtu do mailu,nebo přidat do balíku?

De mi o to jestli jim to nemám spíš poslat na dobírku (přece jenom sem za to dal přes 2tisíce a nechci přijít o peníze i alternátor).

Od: jakanas
Datum: 20.12.13 10:23

pokud to pošlete na dobírku tak vyhodíte 160Kč za poštovné, protože to nikdo nepřevezme. Pokud zboží reklamujete protože je v rozporu s kupní smlouvou tak máte nárok na vrácení veškerého plnění, včetně nejmenšího možného poštovného k nim.

Pokud budete chtít odsoupit od kupní smlouvy do 14ti dnů tak Vám vrátí celou částku včetně poštovného od nich, cenu poštovného k nim hradíte vy. Platbu Vám mají povinost vrátit nejpozději do 30ti dnů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 19.12.13 17:56

Tak jak říkají jejich podmínky, u slušných šopů není problém, dostal jsem prachy do 5 dnů.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.