Nezkuseny otec - nejsem pripraven

Od: Datum: 11.01.14 03:09 odpovědí: 10 změna: 11.01.14 13:50

DOBRY DEN POTREBOVAL BYCH PORADIT DOZVEDEL JSEM SE ZE MAM BYT OTEC A JA JESTE NEJSEM PRIPRAVENI FYZICKY MUZETE MI PORADIT DEKUJI HLAVACEK


dobry den potreboval bych poradit dozvedel jsem se ze mam byt otec a ja jeste nejsem pripraveni fyzicky muzete mi poradit dekuji hlavacek


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 11.01.14 03:39
avatar

Gratuluju.

Moc nekric a hlavne se priprav psychicky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 11.01.14 05:05
avatar

Fyzicky připraven určitě jste, když jste byl schopen se na tvorbě miminka podílet!
Ale asi nejste připraven psychicky a možná ani finančně, jenže na to jste měl myslet dřív... :(

P.S.: je zbytečné používat CapsLock...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 07:26
avatar

Ale klid. Když jste byl dost velký chlap na to pořídit si mimino, pak jste dost velký chlap i na to se o rodinu postatrat.. Nebo ne? Teď se ukáže co jste zač.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 07:39
avatar

Kolik je Vám let? A partnerce?

Napsal jste to obráceně, už to tady rádci psali. Fyzicky schopen jste, když partnerka těhotněla. Fyzická stránka funguje bez chyby, to Vás mohu uklidnit. Měl jste být zodpovědnější a používat kondom, když jste rodinu doposud neplánovali. Ale nebudu mentorovat, už je stejně na to pozdě.

S tou psychickou je to horší. Připravit se na příchod maého, ten drobek dá hodně práce a starostí a není všechno jenom na matce, musí se zapojit i otec. Neznám Vaš finanční situaci, ale chtělo by to Váš pořádný výdělek, aby dítě mělo všechno, co je třeba. A abyste s rodinou nestrádali.

Prostě musíte vyzrát a dokázat nést zodpovědnost, to je to celé. Ale pokud budete mít snahu, uvidíte, že se to podaří.

A na to malé se těšte,víte,kolik párů touží po dítěti a marně? *houpy* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 09:50
avatar

Věk se dá patrně vyčíst z nicku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 11.01.14 08:17
Zkušený nezkušený, je třeba se k tomu postavit čelem a o dítě i matku se postarat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: joule*
Datum: 11.01.14 09:13

Celý život dítěte záleží na rodičích, pokud to ještě jde, měla by jít přítelkyně/manželka raději na potrat, než abyste se trápil vy a později i dítě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 11:12
avatar

Pokud je ročník v nicku ročníkem Vašeho narození, tak je Vám 23 let, na dítě jste tedy připravený - i podle toho, že jste byl dostatečně připravený na sex. Nejde si jen tak užívat a v případě takového následku říct "ale já nejsem připravený". To je dost alibistické.

Stěžejní bude, jak se k věci staví matka dítěte - pokud si ho chce nechat a má na to přiměřený věk, nic s tím nenaděláte. Samozřejmě Vás nikdo nenutí se s dítětem stýkat, vychovávat ho apod., ale budete mít vůči němu vyživovací povinnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 13:11
avatar

Jak bylo už několikrát napsáno. Fyzicky je to OK, po stránce psychické to bude asi trochu horší, protože v tom se poradit nedá. Prostě budete v noci vstávat a společně s manželkou přebalovat a krmit a to samé i ve dne.

Pokud si ovšem myslíte, že jste tuto radostnou novinu nečekal a že na ni nejste připraven a vlastně dítě ještě nechcete a partnerka Vás postavila před hotovou věc a Vám se to nezamlouvá, tak by otázka měla vyznít trochu jinak. Ale i v tom případě bych to řešila s partnerkou. To jí musíte říci, že jste na dítě nepřipraven.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 13:50
avatar

Paráda, na to aby jste souložil vaše fyzická a psychcká vyspělost dostačovala, že? No tak nyní seberte odvahu, vemte těhotnou přítelkyni a pohovořte s rodiči. Patrně mě tu opět někteří odsoudí ale pokud vaše přítelkyně nemá vystudované jiné jak základní vzdělání, volila bych na jejím místě přerušení těhotenství.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.