Domácí práce - PZD GROUP

Od: Datum: 10.01.14 23:39 odpovědí: 11 změna: 09.08.15 09:40

Shodou okolností jsem po internetu dostal tip na možnost se stát spolupracovníkem v obchodě,při domácí práci u počítače na 3 až 8 hodin denne v rozmezí platu 15.000 až 25.000 kč.u společnosti PZD GROUP a protože bych nerad naletěl,tak se ptám,NEMÁ NĚKDO SVOU OSOBNÍ SKUŠENOST S TOUTO FIRMOU,udajně slouží od roku 1994.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.14 02:08
avatar

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají ... Prodej téměř neprodejného Herbalife není nabídkou práce, ale nabídkou podnikání s produkty Herbalife.

Je-li Vaším snem podnikat vlastním jménem a na vlastní náklady (tzn. vyřídit živnostenské oprávnění a hradit zdravotní a sociální pojištění), počtěte si zde.

doplněno 11.01.14 02:11:

Poznámka: Už skutečnost, že Vám nikdo na rovinu neřekne, že jde o Herbalife, že se neustále schovává pod dalšími a dalšími názvy firem, že podnikání schovává pod zástěrkou nabídky práce, ... podle mne vypovídá o tom, jakou důvěru ve svůj produkt tito "podnikavci" mají ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pharlap
Datum: 07.07.14 20:04

Myslím, že nejde o produkt. Ten je vynikající (nejsem prodejce ani zástupce, ale sportovec, který potřebuje vyváženou a hodnotnou stravu). Ale jde o lidi. O jejich chování. Jde o to, že mnozí neumí podnikat a tak mlží, schovávají se za nějaké firmy atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 10:25

Vyzkoušej to ! Bez poplatků a jen doma u pc. Ale už na první pohled to bude nějaká kulišárna.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: majaaa
Datum: 10.02.14 11:12

Taky jsem narazila na tento inzerat, ale kdyz se podivate na jejich stranky, tak ani poradne nevysvetli oc se jedna a co budete delat.. nevim, bude to nejaky podvod. Zkusila jste tam napsat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rp
Datum: 27.02.14 14:49

1) FIRMA OSLOVENA

2) o tom jak tato firma je seriózní si můžete udělat představu sami

Po prosbě, aby pan Makovec sdělil o jakou firmu se jedná než pošlu své kontaktní údaje s přiložením odkazu k této diskuzi poslal toto:

Dobrý den,

no jestli si myslíte, že budu skákat jak vy pískáte, tak na to rovnou zapomeňte. To můžete zkoušet v jiné firmě a silně pochybuji, že uspějete. Pokut nemáte zájem akceptovat můj postup, tak si nechte poradit od těch chytráků na internetu ( ať Vám dají práci ) a nemrhejte mým časem.

S pozdravem a přáním krásného dne

MANAGER - Network Marketing

Martin Makovec

+420 725 629 066

Zdravím pane Makovec,

myslím že to není neseriózní chtít vědět, jaké firmě dávám své soukromé informace.

Váš přístup se mi nelíbí _ ani způsob jak jste zareágoval.

S pozdravem

RP

Pokut chcete vědět seriozní informace, tak v prvním případě jste měla zavolat mě a domluvit si třeba schůzku nebo informace po telefonu. Pokut vím, tak potřebujete něco Vy a tím to způsobem se o to neříká. Vy mi pošlete odkaz na stupidní diskuzi, kterou vedou většinou lidé co ani pracovat nechtějí a to mě má oslnit?

--

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

S pozdravem a přáním krásného dne

MANAGER - Network Marketing

Martin Makovec

+420 725 629 066

Pane Makovec,

chtěla jsem vyvrátit jejich tvrzení, kdyby to nebyla pravda, tak se takto neročilujete.

Vaše nabídka je neseriózní a moc dobře to víte, že se takto v náboru kolegů nepostupuje.

A Vy potřebujete lidi, kteří pro firmu budou kvalitní práci odvádět.

Naučte se na své pozici slušnějšímu chování.

Poprosím, abyste mě už nekontaktoval.

RP

pan Makovec se ještě jednou ozval, ale mail jsem si už neukládala

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.14 15:30
avatar

Pan Makovec, ředitel firmy neví, že ve slově "pokud" se nepíše "T" na konci. Pokud tedy ukončil alespoň pět základních tříd, tak by tohle určitě věděl. Jestliže hledáte seriózní a dobře placené zaměstnání, nespoléhejte se na nabídky v Internetu typu "práce z domova". Jsou to chytáky a právě tuto "práci" provádějí ti, co se snaží tímto způsobem "ulovit" dalšího důvěřivce. Ale už i jim teče do bot velice silně, proto se tak pan "ředitel" rozčiloval. Oni totiž lidé, díky všem diskuzím na toto téma, na špek neskáčí tak snadno. No a tak se můžete těšit, že zanedlouho bude tento pan ředitel také sedět na "suchu" .

Já mám kamarádku, která má známou, co rozváží "Oriflam" kosmetiku. Také mi ji nabízela. Ta žena lítá s "jazykem na vestě" ve svém autě po okrese a běhá od jednoho k druhému a skoro žebrá, aby někdo něco objednal. "Oriflam" je drahý šmejd. Vím to, protože jsem se nechala ukecat a koupila nějaký krém. Už je to pět let a tuba je stále plná. I u Číňana koupím z Polska kvalitnější. Jenomže u Číňana zaplatím 30 kč. a u této značky kolem dvou set korun a to ještě byla sleva, protože to bylo napsáno na mou kamarádku, která byla stálou zákaznicí. Tyto aktivity byly přínosné v dobách po sametové revoluci, protože tady nic nebylo kromě Indulony a Dermakolu. Ale dnes? Všechna tato zaměstnání jsou dnes prodělečná a spějí k zániku. Doba se mění a všeho je dostatek a na dosah ruky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kopretina2000
Datum: 17.03.14 14:23

1. PZD Group není žádná registrovaná firma v ČR, viz obchodní rejstřík.

2. Po pročtení jejich stránek a kliknutí na kontakt, není uvedený kontakt na skutečné zaměstnance či majitele

3. Na stránkách je hromada keců o ničem

4. Jak uvedli ostatní, jedná se o Herbalife. Bohužel, tento produkt není pro život člověka bezpečný. Tak lidi neblbněte a raději vymyslete vlastní způsob jak podnikat (pronájem nemovitosti, rozvoz pizzy, výroba marmelád, ván./ svátečního pečiva atd..), Herbalife je hudba minulosti!

5. Hodně štěstí všem a od PZD Group se držte dál :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pharlap
Datum: 07.07.14 20:06

Jak víte, že produkt není bezpečný?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hanher*
Datum: 17.03.14 14:30
Už jen vyjádření toho rádoby pana "manažera" vypovídá o mnohém.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lajla*
Datum: 17.09.14 21:16

Pokud tě nenašli přes nějaký tvůj inzerat, tehdy nejen ty dostal takovou nabídku ale tisíce lidí, kdo mená dobře zajíštěný počítač od spamů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jannovak
Datum: 09.08.15 09:40

Zkušenosti s PZD GROUP nemám, chtěl jsem se vlastně zeptat stejně jako autor otázky. Nicméně se na Domáci práce PZD GROUP neobrátím a neposkytnu jim žádné údaje, které požadují v počátečním dotazníku. Vše co osobě tato povedená firma uvádí je toliko PZD GROUP, zcela chybý veškeré kontaktní údaje, adresa firmy, telefon nebo email, ani nějaká kontaktní osoba není uvedena. Jen anonymní dotazník. Zatímco oni v dotazníku, který jsem informativně otevřel aniž bych do něho cokoliv uvedl, požadují spoustu osobních údajů oni o sobě neuvádějí vůbec nic. To není seriózní přistup. Naopak zcela evidentně jde o podvod ! Seriózní firma či zadavatel by zcela jistě uvedl adresu sídla firmy, telefon nebo email a jméno kontaktní osoby. Pokud se, ale někdo skrývá za anonymním dotazníkem v němž na úvod požaduje všechny osobní údaje a navíc vůbec neuvede ani slovo o pracovní náplni, ta se nenachází ani pod zadaným odkazem, opět jen nic neříkající informace, rozhodně nejde o seriózní jednání, ale o podvod. Varuji proto před odpovědí na dotaz či nabídku takovýchto podvodníků.

:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.