Opožděná menstruace,pomoc

Od: Datum: 10.01.14 14:32 odpovědí: 2 změna: 10.01.14 15:17
Zdravím, mám takový dotaz ohledně menstruace. Měla jsem ji dostat 8.1. ale stále nic,mám z toho docela obavy,jelikož to mám obvykle pravidelně. Pohlavní styk jsem neměla,pouze "prstěni" od přítele(hrozně dbáme na čisté ruce,a nikdy,když už on ejakuloval).
Mám již pár dní pocit,že to mám dostat,ale stále nic. Je ti normální?:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lucinka999
Datum: 10.01.14 14:37

Ahoj,

pokud šlo pouze o prstění, nemáš se čeho bát. 2 dny zpoždění, to není nic vážného. Můžeš to mít třeba ze stesu, nachlazení, změny prostředí,... Já to mívám také celkem pravidelně, ale když mám nějaké stresové období, tak mívám pár dní zpoždění. Když jsem nastupovala na jednu brigádu, která byla hodně fyzicky i psychicky náročná, měla jsem zpoždění 2 týdny!, jak se mi z toho rozházel cyklus :(

Od: tere65
Datum: 10.01.14 15:17
No, maximálně bych to připsala tomu stresu,který nastal po Vánočních prazdninách samé zkoušky.. No,stejně se bojímm..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.