Bude ještě letos sněžit?

Od: Datum: 10.01.14 12:35 odpovědí: 10 změna: 28.02.14 22:51

Jsem dost líná dohledávat na internetu takže se jen chci zeptat jestli nevíte, zda bude ještě letos sněžit nebo budeme čekat až na zimu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 10.01.14 12:39

Já to vím, určitě někde ještě sněžit bude!

Datum: 10.01.14 12:58

Hlavně aby sněžilo jen málo, není nic debilnějšího, než uklízet zmrzlou vodu. Můj otčím mi tak znechutil všechny moje zimy v mém dětství.

Datum: 10.01.14 13:36

Chápu, že příroda strádá ale já jsem maximálně spokojená a chtěla bych věřit, že sníh bude až v prosinci.

Mimochodem na Červenohorském sedle napadl dnes 1-2 cm sněhu ( vím jistě, mám tam kamarádku s lyžema na pěšší tůře, dělala jsem si legraci jestli rostou borůvky).

Datum: 10.01.14 14:21

Když kouknu ven otevřeným oknem a vidím jaro, tak bych sníh chápal spíš jako pěkný podraz. Měl být o vánočních prázdninách, teď ať si ho strčí někam.. :)

Od: kami95
Datum: 10.01.14 14:29

Doufám, že ne..

Od: uska®
Datum: 26.02.14 20:55

Dle předpovědi (ne na Nově) víkend u nás proprší a v pondělí i úterý bude sněžit. Ještě lyžujeme, ale je to čí dál horší. Chtělo by to mooc prašanu.

Datum: 28.02.14 21:10

27.2 traktory na chalupě připravují pole, manžel zasadil cibuli šalotku - NE sněžit už nebude, zima je pryč jelikož na komíně mlékarny je čáp. A hotovo!

Datum: 28.02.14 22:33

Na konci března ještě napadne, ale dlouho nevydrží. Poslední roky to tak vždy bylo - i v letech, kdy zima skoro nebyla.

Datum: 28.02.14 22:47

Ahoj. Někdo, kdo nechce, aby padal, píše že už ne. A druhej, by si třeba na horách přál, aby jo. Ale o tom, co se vlastně bude dít rozhoduje Sv. Petr. On se nakonec nějak rozhodne, co nám pošle na hlavy. Jednou, jsme takhle na 1. máje jeli z Jablonce k Berounu a u pumpy 20 km daleko -v Hodkovicích, se nám pumpař koukal na číslo SPZ, odkud to vlastně jedeme. Na autě bylo asi 10cm sněhu. Pod Prahou jsme se převlíkli a přezuli ze zimního do jarního. Aby jsme nebyli za nějaký divný.

Od: hop®
Datum: 28.02.14 22:51

Já to vidím na nečekanou nadílku třeba v dubnu, nebylo by to poprvé...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.