Jak stáhnout bez titulků?

Od: Datum: 15.12.13 21:46 odpovědí: 4 změna: 16.12.13 07:02

Dobrý den, nevím, do jaké rubriky svůj dotaz vložit. Snad to tady může být.

Máme s mužem oba rádi starší české seriály. Možná se nám budete smát, ale když v TV nic pořádného není, jen samé střílení, vulgarismy a přihlouplá Ordinace, vymysleli jsme to jinak.

Díly stáhnem do PC, propojíme kabelem s TV a sledujeme. Druhý den díl vymažeme. Takhle jsme sledovali Velké sedlo, Dobrá Voda a Cirkus Humberto.

Namlsali jsme se a vrhli se na seriál F. L. Věk. A tady nastal problém. Tento seriál se nám stahuje pouze s psanými titulky, což při sledování filmu ruší. Nevíte, prosím, jak stáhnout díly samotné, bez těch titulků? Děkuji.

Jinak F. L.Věka zkuste taky. Výborné herecké obsazení, navíc v předvánočním čase velice milý, vlídný příběh z české minulosti. Jaga

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.13 21:52

Tady ho máš, nevím jestly celý.

doplněno 15.12.13 22:08:

Nemáš zač a mrkni do VP.

Datum: 15.12.13 21:59

Díky, Ladine, kdyby to šlo, dala bych Ti 10 bodů. Takhle Ti aspoň přeji, ať Ti Ježíšek hodně nadělí.

Je to přesně ono, to bude děda koukat, až se ráno vrátí z práce. Ja je ale možné, že já to získám jen s těmi titulky?

Ještě jednou dík, dobrou noc! Jaga.

Datum: 15.12.13 23:25
Datum: 16.12.13 07:02

I Tobě díky, Rumíčku. Kluci, já vás nemít...

A dědečkovi se pochválím, že jsem na to přišla sama. Malá lež není lží. Horší bude,když se mě zeptá, JAK. *:D* Jaga

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.