Jak najít rychle novou práci

Od: Datum: 09.01.14 19:46 odpovědí: 2 změna: 10.01.14 01:46

Dobrý den, z rodinných důvodů musím ukončit podnikání ale vůbec nevím jak se rozhodnout,vypadá to na konec roku ,mám zájem si najít práci jako pečovatelka, takže bych ráda absolvovala,kurs jenže pokud si ho vyberu nedostanu už žádnou podporu ,bojím se že na tom budu špatně, pokud mi kurz přidělí hradí cestovnéi mám snad nárok ina nejakou podporu ..Ráda bych se někde zaregistrovala kde by mi chodily ověřené nabídky na práci, prosím poradíte mi kde se registrovat...děkuju za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: foo*
Datum: 09.01.14 19:55

nemyslim si že Vám práci někdo jen tak nabídne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.14 01:46
avatar

Jako OSVČ jste platila sociální pojištění, jež je pro OSVČ povinné, takže byste (pokud máte pojištěno alespoň 12 měsíců v posledních 2 letech) měla splnit podmínky pro přiznání podpory v nezaměstnanosti.

Kurz pracovníka v sociálních službách byl před nedávnem v nabídce rekvalifikací pro uchazeče evidované na úřadu práce. (Nevím ale, jak se nabídka rekvalifikací vypadá dnes.)

Myslím, že jste si vybrala dobře. O pečovatelky je zájem, a jak stárneme (společnost v ČR), bude se podle mne poptávka zvyšovat.

--- Ověřené nabídky práce nenajdete téměř nikde. Inzertní portály zajímá, jestli inzerent zaplatí a nabídky blíže nezkoumá.

Nezkoumá je ani úřad práce ...

Zadejte si inzeráty sama - můžete v internetu (pracovní portály), do Annonce a do regionálního tisku.

Můžete zkusit i web obecního úřadu (některé svým občanům umožňují inzerci).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.