Odhad cena bajonet

Od: Datum: 09.01.14 17:29 odpovědí: 8 změna: 10.01.14 05:48

Dobrý den, prosím může mi někdo poradit .

Mám doma tyhle 3 vecy jedná se o bajonet z první světové války a pak světlo novější ačr a něco jako hodiny nebo prostě jen tu bednu chci se zeptat jakou to má cenu odhadem chce to pán, ale já absolutně nevím kolik to má hodnotu a mám si říct bajonet jsem koukal okolo 1500 ale v origo tak komplet cca děkuji..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 09.01.14 17:43

Projít military bazary, nabídnout na aukru, ta bedna se měla i otočit, aby bylo poznat z čeho to je.

Datum: 09.01.14 17:46
Prohledej Aukro. Tam je militárií kvanta takže se stačí podívat za kolik se vydražily stejné nebo podobné věci. Ta baterka valnou hodnotu nemá. V armyshopech je armáda vyprodávala za 30 - 50kč. u bodáku záleží hodně na stavu. Jestli nejsou původní střenky může bez pochvy a kůže být taky třeba jen pod 500.- bedna záleží na tom od čeho je. tam se bude cena určovat nejhůř.
Datum: 09.01.14 17:57

na bajonetu je napsáno bfm a jinak ta bedna pochází z (hodinový strojek) po otevření bedny je schéme elektrické takže cena za vše? děkuji

Datum: 09.01.14 17:54
Datum: 09.01.14 18:30
Existuje i velké diskusní forum military tematikou warforum . Jen teď nevim jestli .CZ .Com nebo .Net Jednu koncovku má černé forum s tematikou warez a druhé je bílé to je to správné pro váš dotaz.
Datum: 09.01.14 19:11

takže má to cenu vše aspon 500? děkuji za odpoved

Datum: 09.01.14 19:23

Cenu to má takovou, za jakou to je někdo ochoten koupit. Zkus to nabídnout do aukce na Aukro a uvidíš. Ale podle mne za to víc než 500 Kč nedostaneš.

Od: uba7255
Datum: 10.01.14 05:48

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.