PayPal - platba za změnu platební karty?

Od: Datum: 15.12.13 00:14 odpovědí: 3 změna: 15.12.13 10:26

Dobrý den,

právě jsem si na mém PayPal účtu změnil platební kartu z Visa na MasterCard kvůli přechodu k jiné bance. Nově zadanou kartu jsem ověřil platbou ve výší 50 Kč, která je po potvrzení vratná. Jenže mi tam naskočila platba ve výši 1 dolaru, kterou nemohu ani dohledat v historii plateb, ale v internetovém bankovnictví ji vidím. Nevíte někdo co je to za platbu? Že by poplatek za změnu karty?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: gferf
Datum: 15.12.13 00:28

Ano, změna čísla karty je zpoplatněna.

Datum: 15.12.13 09:25
Já měnil kartu loni na podzim a nic mi nestrhli.
Možná stačilo nechat starou připojenou a novou zadat jako druhou. Přidání další karty zpoplatněné není a když se v nastavení zaškrtne jako hlavní tak tam stará expirovaná může zůstat na věky a ničemu nepřekáží.
Od: marcel*
Datum: 15.12.13 10:26

Problém bude asi v tom, že jsem nejprve tu původní odstanil a pak přidal tu novou. Takže asi proto. Jen mě udivilo, že je to zpoplatněno ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.