Jaký dárek holce, která mě odmítla?

Od: Datum: 14.12.13 13:29 odpovědí: 13 změna: 15.12.13 10:34

Dobrý den, prosím jaký mám koupit holce k narozeninám dárek? Mě je 17, jí 18. Asi před 3 týdnama mě odmítla, že mě má ráda jako kamaráda a pořád jsem se z toho nějak nevzpamatoval a ani nevím, jestli vůbec na oslavu jít. Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 14.12.13 13:34

A jste pozvaný? Pokud se na to necítíte, tak tam nechoďte. Pošlete hezkou SMSku, že to oslavíte společně při vašich 18tinách. Co bude za rok - to nikdo neví.

Datum: 14.12.13 13:35

Kytkou určitě nic nepokazíte. Nějaké dary bych si rozmyslel, pokud nejste dlouholetí přátelé.

Od: bflmpsvz*
Datum: 14.12.13 13:43

Kyanidovou kapsli. :)

Ale teď vážně, pokud jsi ve friendzone, tak chodit jí na oslavu a kupovat dárek nemá cenu, stejně ti nedá a budeš pro ni jen ještě větší kašpárek, kterého bude využívat a nikdy si ho nebude vážit. Dárky k oslavám se kupují, až když jste ve vztahu, nikdy ne předtím. Ať jí kupuje dárky přítel...

Od: bubli
Datum: 14.12.13 13:43

Právě jsem byl pozvaný a známe se 3 roky, z toho rok mi trvalo, než jí to řeknu.

Od: kami95
Datum: 14.12.13 14:33

Koupila bych jí nějaký řetízek..nevím co je to za stupidní názor, že jí nemá dárky kupovat..to když půjdeš kamarádovi na oslavu to mu dárek nekoupíš?

Od: ddddd*
Datum: 14.12.13 18:27

řetízek bych nekupovala, není důvod...koupila bych jen nějakou maličkost

Datum: 14.12.13 15:20

Já jsem přesvědčená, že jakýkoliv dárek je, spíše, trapný nesmysl. Jestli je ona oslavenec, pak kyticí nic nepokazíte. Kytici, spíše menší, ale z několika květů a přízdobou nebo s jedinou orchideí. Nic okázalého, jen pěknou. Ne 3 odrbané karafiáty s opadaným asparágusem. ;)

Od: uhiuuiuiu
Datum: 14.12.13 16:53

Odmítla vás, takže nechápu, proč ze sebe děláte hlupáka.

Datum: 14.12.13 16:55

Ale zustali kamaradi. A pravdepodobne ho pozvala na oslavu. To kamaradi delaji. Ikdyz se tvrdi ze kamaradstvi mezi muzem a zenou nefunguje.

Od: ddddd*
Datum: 14.12.13 18:27

přesně tak :)

Od: bubli
Datum: 14.12.13 20:48

Je tu mnoho kontraproduktivních názorů, nakonec jsem jí koupil velikou kytici a zjistil jsem, že jí dělá starost, že se s ní nebavím. Docela má pravdu, už máme od sebe odstup a ten rok co jsem k ní cítil něco víc, jsem se snažil chovat jako kamarád a měli jsme k sobě blíž, teď si dáváme oba pozor. Nevím, jestli jí chybí moje přítomnost, ale jak o tom mluví s jinými ,kteří mi to řeknou, tak asi ano. Jinak pořád je ve mně taková naivita, že to nějak výjde a budeme spolu, i když vím, že to tak nebude. Je to hrozný, toto prožívám popré.

Děkuji.

Od: kiju
Datum: 15.12.13 10:19

Vykasli se na ni (a zcela jiste ti to s ni nevyjde).

Mimochodem, ona je nema, chroma, v komatu nebo co? Kdyz by chtela kamarada, tak se s tebou bude bavit sama. Jenze ona by radeji asi patolizala, obdivovace, ktery bude vecne v ponizene prosebni pozici, proste masirka ega. Tohle ve svem vlastnim zajmu nedelej.

Nejlepe zdvorily odstup.

Datum: 15.12.13 10:34

Když tě odmítla tak tě odmítla a musíš vzít na vědomí že budete asi vždy jen kamarádi. Holt, má asi jinýho. A sebelepším/drahým dárkem si její srdce nekoupíš. Ale koupit jí něco můžeš - co, to je těžká rada.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.