Vhodná krabička

Od: Datum: 29.11.13 05:54 odpovědí: 6 změna: 29.11.13 19:54
avatar

Dobrý den, otázka už byla řečena. Potřebovala bych sehnat plochou nízkou krabičku o rozměru bankovek /tisícikoruny/. Aby se tam vešla třeba ještě nějaká maličkost. Krabička nemusí být nijak zdobená, to už si udělám sama.

Vyrobit ji neumím, dokážu pěkné krabičky, ale jen čtvercové a malé /skládáním/. Tohle by byl obdélník.

Před pár lety se prodávaly takové malé bonboniérky, které měly na vrchní straně fotografii dolaru. Už jsem je ale moc dlouho neviděla. Něco takového by mi vyhovovalo.

Proto se ptám, zda nevíte, kde bych nějakou krabičku podle svých představ sehnala. Vím, koupí se dárkové sáčky, tašky, stuhy, koše a třeba i velké krabice, ale něco takhle malého jsem dosud nikde neviděla.

Předem děkuji za případné nápady. Jaga.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.13 07:19
avatar

Krabičku ti asi neumím poradit, ale jednou jsem dávala mladým peníze a vyřešila jsem to tak, že jsem z barevného tvrdého papírů, kartonu, vystřihla tělo ptáčka. Asi takhle http://www.moje-rodina.cz/tvoriva-dilna/ptacci Do tělíčka jsem vystřihla průřez pro křídla a ocásek. Bankovky jsem poskládala tak, jak jako děti jsme skládaly harmoniku-mašle, dala barevně k sobě a těmi poskládanými bankovkami jsem udělala křídla a ocásky. Zádíčkama jsem provlékla nitku na pověšení. Dala jsem je do krabičky s dírkami a předávala jsem je opatrně jako živé. :D Asi toto teď nepoužiješ, ale někdo to použije jako nápad pod stromeček. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dako®
Datum: 29.11.13 10:40
avatar

Nedávno jsem viděla takové dárkové krabičky různých velikostí u wietnamců. Mají to na různé šperky, hodinky, atd. Zkuste projít jejich krámky, třeba seženete tu velikost jakou sháníte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.13 10:49
avatar

Julius Meinl prodává v takových krabičkách čokolády a jsou na nich fota bankovek, ale nejsem schopen to už dohledat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.13 17:12
avatar

Děkuji vám za nápady. Vítze, jak to nakonec dopadlo?

Bloumala jsem Tescem a vyhlížela tu nejvhodnější krabičku, s čímkoliv. Až jsem ji nakonec po dlouhé době našla. Byly v ní RUMOVÉ PRALINKY! Ale rozměry přesně takové, jaké jsem potřebovala. Tak jsem milé pralinky koupila.

Jenže obsah je mi k ničemu. Já jsem diabetik a děda nemůže nic s příchutí alkoholu. *ee* Tak milý Hejkálku, Babčo z OV, Dako i Ringo, až půjdete kolem nás, zazvoňte si, nabídnu vám za radu pralinky! *slunce* Jaga.

Od: dako®
Datum: 29.11.13 19:54
avatar

Mňamky, to si dám líbit, pralinky miluju :-D Hlavně, že jste si poradila a krabička se hodí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.