Práce jako řidič náklaďáku

Od: Datum: 28.11.13 13:53 odpovědí: 4 změna: 28.11.13 22:16

Dobrý den,

jelikož marně po škole hledám práci v ekonomickém oboru, tak se rozmýšlím, jakým směrem se vydat, aby byla vyšší šance na nalezení uplatnění. Všiml jsem si že často hledají řidiče sk. C, a napadlo mě, že bych to mohl zkusit. Problém je v tom, že je na to potřeba spousta dokladů a osvědčení, která vyjdou na dost peněz. Takže se chci nejprve zeptat, jestli někdo máte s touto prací zkušenost a co od toho můžu očekávat. A jak náročné jsou ty zkoušky na sk. C a to profesní školení?

Díky za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.13 14:06
avatar

Radku,
"A jak náročné jsou ty zkoušky na sk. C a to profesní školení" jak náročné, na peníze? Pro toho kdo je nemá je to moc náročné, asi i pro Vás. Přesně Vám to sdělí v autoškole dle místa bydliště. Páč u Nás to může být za jiné peníze.
Náročné na učení?, pro mne úplně jednoduché, můj synek je inža a dělal to nadvakrát. (málem jsem ho přizabil)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.13 14:07

Můžete očekávat to, že neuvidíte domov a rodinu. Teď vám to možná je jedno, ale až budete jednou chtít mít rodinu, bude to problém.

Tlak ze všech stran - majitel dopravy - musíte to dovézt včas, zadavatel (firma, které něco vezete) - bude to tu včas, zácpa ho nezajímá. Zácpy, nařízené pauzy, které váš zaměstnavatel může chtít obcházet.

Jinak autoškola - testy stejné jako u kterékoliv jiné skupiny, jízdy s daným vozidlem dle skupiny, rozsah daný zákonem. Problémem je spíše cena - onehdá to tu někdo počítal 42.000,-, což asi pro vás není zrovna málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniel27p*
Datum: 28.11.13 18:20

Dobrý den.Jak píše pán shora,je to zaměstnání,kde se Vám třeba naskytne jezdit v rámci ČR.Jako že vnitrostátní doprava.Finance nejsou špatné,jde o to jaká firma,a co vozit.Co vím,hodně řidičů co jezdí ven,si zvyklo na ty lepší peníze,a pak je to o tom,která ženská to dlouhodobě vydrží,pořád čekat.

Pokud jste svobodný,a chcete si vydělat nějaký ten lepší peníz,tak pak ano.Ale to můžete i jet do zahraničí,a nepotřebujete řidičský průkaz ,,C"

Já osobně mám řidičský průkaz jak ,,C" tak i ,,CE" platný profesní průkaz,EEG,Psychotesty na 7 let.A zatím o tom neuvažuji,ale vše si držím...to dá rozum.To mi je 32 let,a rodinu zatím nemám.Pokud jsem si chtěk hodně vydělat,jel jsem si na rok do kanady,a bylo to mnohem lepší.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laik
Datum: 28.11.13 22:16
jel jsem si na rok do kanady
V ramci jakeho vizoveho programu? Uz Working holiday? Mel jste stesti, ze jste to vekove po zavedeni stihnul :)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.