Pracovní příležitost ve Španělsku

Od: Datum: 12.12.13 20:05 odpovědí: 11 změna: 23.03.14 22:15

Dobrý den

chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s prací ve Španělsku sbíraní citrusů které je jako inzerát na internetových stránkách a odepisuje Vám osoba z emailu Maciki@seznam.cz předem děkuji za odpověď nashledanou :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.13 20:09

Pozaduje poplatek predem?

Od: luksa060
Datum: 12.12.13 20:18

pouze požaduje při příjezdu na místo složit peníze na ubytování a na vyřizování potřebné dokumentace při příjezdu a kvůli povolení na míste pracovat ubytování 120 eu mesicne a vyřízení dokumentu 110 eu. ale až po příletu na určené místo

Od: luke237
Datum: 13.12.13 02:07
Take jsem ten inzerat nasel. Nejsem si jisty, jestli jezdit do krizi tezce postizeneho Spanelska za praci dava smysl. Maji tam nezamestnanost 3x vetsi nez u nas (pres 25%!). Nejhorsi nezastnanost v Evope!
Datum: 13.12.13 10:26
Mám podobné obavy. Spolužačka která tam emigrovala ještě za komundirů se s druhem potřetí za dva roky stěhuje za prací protože i s perfektní znalostí jazyka mají problém se zaměstnáním. Pochybuju že v takovém prostředí dá někdo za sběr pomerančů víc jak minimální plat.
doplněno 13.12.13 10:39: Minimální mzda je stanovená na 3.91€/hod. Odečti daně a náklady na cestu, ubytování, stravu a poplatek agentovi za zprostředkovaní práce.
Bojím se že z toho co zbyde asi moc nezbohatneš.
Mimochodem - nejvyšší nezaměstnanost má Řecko. Přes 27%
Od: luke237
Datum: 13.12.13 11:49
Snad bych jen dodal, ze ve Spanelsku zije snad pul milionu Rumunu a ti jsou ochotni pracovat za jine penize nez Cesi.
Od: axus®
Datum: 13.12.13 11:31

Pokouset se jet vydelat si sbiranim cehokoliv do zeme, ktera ma miru nezamestnanosti mladych lidi pres 50 procent je minimalne dobrodruzne.

Datum: 14.12.13 09:07

Seriózní firma má vlastní doménu, a používá vlastní e-mail. Jakmile je e-mail u freemailu (Seznam.cz), není něco v pořádku.

Od: luksa060
Datum: 14.12.13 12:36

Toto mi odepsal kdyz jsem se zeptal jak mi to muze zarucit ze to není podvod a že vše bude tak jak má být : zaruku..najdete si na netu firmu exitolabor Guadasar a tam mate i tel cislo a muzete si tam zavolat primo na firmu a na vse se poptat... Ja vas jen vyzvednu na danem miste, odvezu vas na byt kde budete bydlet, zaridim doprebne dokumenty a fa vam da na altu a budete mit praci...vse ostatni je uz na Vas jak budete chodit do prace a kolik si denne vydelate...zarizenim Vam sp-dokladu pro sp-praci ma snaha - starostkonci... konci ..Vy budete mit vse potrebne pro ziskani praci v Spanelsku , bydleni a jak se budete v praci cini a do ni chodit je na kazde zvlast...

Od: ulrisak
Datum: 06.01.14 18:04

Zdravím chtěl byc se zeptat jestli ses nedozvěděl něco nového, taky nás ta práce velice zaujala ta by jsme se chtěli poradit :)

Od: jenis
Datum: 21.02.14 13:44

Zrovna teď jsem také v kontaktu s tímto mailem - maciki@seznam.cz

Také se mi to moc nezdá. Bojím se že přijedeme, pán nás vyzvedne, vezme od nás peníze a sbohem :) A my bez peněz budem řešit odjezd domů...?

Od: tdog*
Datum: 23.03.14 22:15

Taky si s přítelem píšeme s tímto pánem. Už Vám sdělil například své jméno. Máme strach, aby v tom nebyl nějaký háček. Jste si jistí že pojedete?

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.