Koupě kapru pro další prodej

Od: Datum: 22.11.12 01:33 odpovědí: 1 změna: 22.11.12 07:42

Dobrý den,

Chci se zeptat, kde seženu dodavatelé živých kapru. Chci podniknout předvánoční prodej kapru, ale nevím jestli mám obejit soukromé rybníky a sehnat kapry za dobrou cenu, nebo někde na internetu sehnat dodavatele, ale co jsem se díval, tak nikde nic. Nejlíp z Moravy. Místo budu mít u tesca a prostory a výbavu pro uskladnění kapru mám. Byl bych moc rad za každou radu. Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.12 07:42

Sory, ale rozjíždět byznys a shořet hned na neschopnosti najít dodavatele je docela tristní. A začít hledat dodavatele zboží na vánoční trh v půlce listopadu, kdy už jsou většinou rybníky vylovené a ryby nasmlouvané... no ale i tak na dotaz na dodavatele ryb na Moravě mi Google nabídl docela dost odkazů. A ano, chce to zvednout toches a obtelefonovat a objet všechny možné rybníky a dodavatele v okolí a nasmlouvat si dobrou cenu.

http://www.rybarstvi-hodonin.…z/objednavky-vanocnich-kapru/

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.