Chci skončit ze životem

Od: Datum: 21.11.13 11:24 odpovědí: 29 změna: 11.03.16 13:31
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.13 11:29

Protože jsi nesehnal červenou naftu...?

Od: manotek*
Datum: 21.11.13 11:42

taky dobrá odpověţ :D

doplněno 23.11.13 23:23:

všem se moc omlovám a fakt naftu nehledam, ale já sem fat na dně a znemožnuje mě ten hendikep, špatně čtu i píšu, mám krásnou ženu a taky 6 let dceru, furt mě trne cely tělo a sem v křeči. Sem asi blázen

Od: pt®
Datum: 21.11.13 13:33

Ty se chceš polít červenou naftou? Ale to tě bude bolet a moc bolet. Není lepší začít žít? - pt

Datum: 21.11.13 17:56

naftou se nezapálí takže asi ne

Datum: 21.11.13 11:31

To rozchodíš...

Datum: 21.11.13 11:45

je v tom hodně víš, já sem po úrazu :(

Od: radil*
Datum: 21.11.13 11:50

Já nemám jedno oko, v noze 20 šroubů, špatně slyší a znám docela dost lidí, kteří jsou na tom mnohem hůř než já. Přesto všichni oplýváme elánem a chutí do života.

Datum: 23.11.13 17:59

Jo, podle tvych dotazu a tvych reakci na odpovedi bych to tipoval na uraz hlavy...

Datum: 21.11.13 11:52

Problém je i v tom, že každý způsob se může zvrtnout a buď z tebe bude mrzák a budeš na tom hůř než teď, nebo můžeš hodiny a dny trpět jako zvíře a pak si strašně budeš přát vrátit zpět aspoň to co bylo předtím.

Datum: 21.11.13 12:10

Zkus chodit ob den na dialýzu!

JB

Od: buss®
Datum: 21.11.13 12:11

Hm, tak se podívej na ostatní, na intu toho najdeš, co umí, dosáhli víc než zdraví a někteří to řeknou, nebýt úrazu, nemoci, tak to neumím, nebyl důvod. Co k tomu víc?

Datum: 21.11.13 13:20
Někde jsem četla citát -
"Otoč se ke slunci a stíny Tvé duše spadnou za Tebe"
Co kdyby Tvým sluncem byl někdo, kdo Tě má rád, nebo modely aut, nebo...
Od: fribble*
Datum: 21.11.13 15:40

Tak zkus tady na poradně být někomu něco platný, třeba tě to bavit začne. Přeci se najde nějaký obor, kde bys mohl jiným pomoci.

Datum: 21.11.13 16:49

A zkusil jsi vůbec něco, co by tě bavit mohlo?:)

Od: ria®
Datum: 21.11.13 17:01

Zkuste začít malovat, udělejte si radost, kupte si nějakou dobrou hru, začněte tančit, pořiďte si zvířátko, zkuste inzeráty - kde je spousta lidí, jako vy, podniknout výlety, bazén, divadlo, kino, skok s padákem...

ale nevzdávejte to ;) ještě toho můžete spoustu zažít.. - užívejte si života!..

Od: ifkalii
Datum: 21.11.13 17:07

život je boj, rozjímání,obětování,soucítění,pochopení všeho kolem a ne jízda zábavy.,to není chvilková atrakce,kam se můžete vrátit kdy chcete. Važte si ho a bojujte a buďte k prospěchu svému i všem kolem Vás.

Přeju Vám to.

Datum: 21.11.13 17:14

Máš pravdu patrně jsem na tom hůř než ty a znám spousty dalších co jsou na tom ještě hůř než já. Víš, já nemám moc ráda různé reportáže kde invalida na vozíku říká, že žije plnohodnotný život a má se skvěle. Jsem přesvědčena, že tak trochu obelhává sám sebe ale nezlob se sebevražda je velice snadná věc, ty to máš za sebou a blízcí ať se třeba hroutí, že? Já vím, že tu asi spoustě lidí lezu na nervy, pletu se tu do všeho ale je to můj únik a dost mi to pomáhá, najdi si něco podobného a přestaň se litovat. Kolik je ti roků, co máš za problémy, že je nedokážeš překonat? Zajít k psychologovi není ostuda a vůbec to není zbytečnost.

Datum: 21.11.13 17:52

Nablázněte, ono to časem přejde.Já si říkám, že všechno v životě má sinusový průběh, už i ve skladbě J. Ježka se zpívá: "Jednou si dole, jednou nahoře." Někdo říká, že to trochu souvisí s biorytmy člověka. Jednoduše a prostě, je mnoho faktorů které ovlivňují nálady a duševní stavy člověka. Vydržet! Ono se to časem vytříbí. Držím palce. Randolf

Od: moula*
Datum: 21.11.13 18:51

Já mám vysoký tlak, cukrovku, anginu pektoris, 63 let, ale dobře to s úsměvem snáším. Teď přemýšlím a hledám, kde sehnat 2,5 milionu pro syna na nový stoosmdestikoňový traktor, začal sedlačit. Na blbostě nemám čas !

Datum: 21.11.13 21:22

Ájejej, tohle téma tady nějaký čas nebylo. Ale originální nejsi, už to tady mnozí slaboši probírali. A nebo ti, kteří se chtěli pobavit.

Myslím si, že kdo o tom mluví a troubí to okolo sebe, nikdy to neudělá. Udělá to spíš takový, který to nosí v sobě, nikomu se nesvěřuje /ani na Poradně/ a uvnitř ho to žere/.

Nezapomeň, že nikdy není tak zle, aby nebylo líp. Pokud jsi snad pesimista, otočím to: Nikdy nebylo tak špatně, aby nemohlo být hůř. Každý máme něco, asi jen málo z nás je na 100% zdravých a v pořádku, ať už tělesně, nebo duševně. A přesto máme v sobě touhu žít. Já jsem se, kupříkladu, chtěla dožít roku 2000. To se mi povedlo. Teď bych se chtěla dožít důchodu. To bude v roce 2015. Věřím, že to zvládnu taky.

Určitě si najdeš něco, co tě baví, vlaky, letadla, auta, fotografování, kamarádi, jazyky, hudba... Toho svého koníčka si pěstuj a rozvíjej, pomůže Ti při hloupých myšlenkách.

A slib mi, že podobnou otázku sem už nikdy nedáš! *placni* Jaga.

Datum: 22.11.13 08:46

Manotku, nějak se v tom celém nemůžu orientovat.

Včera v 11,24 jste zadal otázku: CHCI SKONČIT SE ŽIVOTEM.

a rovněž včera v 15,10 jste dal další: CO MÁM KOUPIT MANŽELCE A DĚTEM K VÁNOCŮM?

Jsou 2 možnosti: buď se tady na náš účet bavíte a zakládáte pitomosti, nebo jste si to všechno rozmyslel /tu 1. otázku/ a začínáte spíš uvažovat o Vánocích.

Byla bych ráda, kdyby šlo o tu druhou možnost. Jaga.

Datum: 22.11.13 10:52

a je to snad tvoje věc?

Upozornění od sys ladinpraha 22. 11. 2013 21:19:58
!Pravidlo Z1: je zakázáno psát nesmyslné odpovědi a otázky nebo úmyslně poskytovat špatnou radu..
Datum: 22.11.13 14:16

Manotku není a není to ani moje věc, jen nechápu, proč tu z nás děláte blbce. Příště až založíte otázku, nebudu vám už věřit.

Datum: 22.11.13 17:48

Ne, skutečně to není moje věc, máš pravdu, ale příště Ti už radit nebudu. Děláš tady z nás pitomce. To je jako kdybych já sem v 11 hodin dala otázku: CHCI SKONČIT SE ŽIVOTEM! a v 15: JAK UVAŘÍM DOBRÝ GULÁŠ?

Věřil bys mi pak? Myslím že ne. A zlob se, nebo ne, hezké to vážně není. HOWHG! *bum* Jaga.

Datum: 22.11.13 17:53

A to já, blbec, v dobré víře a snaze pomoci Ti radím, jak vzít manželku do divadla a pak na dobrou večeři. Nevím, jak to uděláš, když budeš po smrti, to ji asi už nevezmeš nikam. Ale třeba ji vezme někdo jiný. Takový už je život.

Datum: 22.11.13 21:20

Uz jsem Vas pomstil...snad
Datum: 22.11.13 21:18

oko za oko, zub za zub a nohu za krk...cili je to snad nase vec, ze nechces zit?...pokud takhle reagujes na nekoho kdo se te snazi pochopit a pomoc, tak nejspis o pochopeni nestojis a jen plytvas nasim casem...nemas co na praci, nebo se nudis? kup si medvidka myvala..

Od: ac
Datum: 11.03.16 13:31

jsi typizovaná příručka

Od: ranf
Datum: 22.11.13 09:42

Já když jsem na nemocenské, zakoupím si minirůže v květináčku. O ty se starám a ony se mnou kamarádí. Na jaře přijdou na záhon, už jich tam je fůra. Tak nějakou takovou legrácku moc doporučuji.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.