Můj bratr - mě fascinuje

Od: Datum: 08.01.14 23:12 odpovědí: 4 změna: 09.01.14 09:42
Dobrý den
mám o 5 let mladšího bratra kterému je 15 let. Vždy říkal že chce být jeden z těch bláznů co chce změnit svět. Strašně mě fascinuje že v tak mladém věku dokázal naprogramovat iOS aplikaci, opravuje známým počítače a celkově se v IT vyzná. Nedělá mu problém mluvit před lidmi a velkým publikem, nedává na vědomi nervozitu a působí sebevědomě .
Jednou jsme byli v obchodním centru a on tam oslovil krásnou prodavačku,, která o něho moc neměla zájem ( věkový rozdíl je mezi nima 10 let, a že by to byl krasavec se říct nedá) pozval ji na kafé a od té doby jsou spolu, kvůli penězům ona a ním není protože jich taky moc nemá.
Fascinuje mě na něm jak jedná, jaké má chování. Zajímalo by mě jak člověk jako on přemýšlí.
Díky za názory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.14 00:00

To není o přemýšlení, zmíněné vlastnosti komunikativnosti a sebevědomí jsou vesměs darem od Boha, nebo chcete-li tak darem genetickým a naučit se jim plnohodnotně většinou nejde. To, že jsou spolu při jeho jinošském věku nezralých malin s dámou dokonce starší je hezké, ale kromě zmíněného charismatu má ten hoch asi i vyspělý jiný orgán ... ale jako starší brách mu nezáviďte. Otázka je, co bude dál - ty jeho charismatické vlastnosti mu asi zůstanou, bude-li studovat a odborně se rozvíjet jistě dosáhne velkých úspěchů. To ale nemusí znamenat, že vždy musí být úspěšný i jinak, zejména v osobních a rodinných vztazích - i když mu ty úspěchy v tom také všichni přejeme. Staří lidé ale říkavali:

hlavně ale nezpychnout! Asi na tom něco je i dnes.

Datum: 09.01.14 02:04

No tak to je fakt machr. Určitě mu nechybí sebevědomí. Mohl by to někam dotáhnout. Chytrý člověk je potřeba všude, takže tvého bratra čeká světlá budoucnost.

Jinak fakt nevím, co bych k tomu dodal

Datum: 09.01.14 07:47

U vašeho bratra se spojila inteligence s emoční inteligencí (EQ). Chtěla jsem vám dát odkaz na nějaké pojednání o emoční inteligencí, ale vy si ho určitě raději najdede sám a zjistíte, v čem spočívá vyjímečnost vašeho bratra. Když se toto sejde v jednom člověku vrchovatou mírou, ostatní jen čučí a šoupou nohama. :-D Ale pozor, pozor! Nikde není psáno, že takto obdařený šťastlivec, bude šťastný. Tedy, že si bude uvědomovat své štěstí. Přeji mu štěstí a vám přeji, ať pozorováním budete schopen změnit pár věcí na sobě, ke svému prospěchu. ;)

Datum: 09.01.14 09:42

Někdo má, někdo zase nemá, tak už to v životě je...

Ale na druhou stranu téměř 100% platí, že něco navíc, je vykoupeno zase něčím, o co moc nestojíme.

Hlavně bratrovi nezáviďtě, do hlavy mu nevidíte!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.