Můj bratr - mě fascinuje

Od: Datum: 08.01.14 23:12 odpovědí: 4 změna: 09.01.14 09:42
Dobrý den
mám o 5 let mladšího bratra kterému je 15 let. Vždy říkal že chce být jeden z těch bláznů co chce změnit svět. Strašně mě fascinuje že v tak mladém věku dokázal naprogramovat iOS aplikaci, opravuje známým počítače a celkově se v IT vyzná. Nedělá mu problém mluvit před lidmi a velkým publikem, nedává na vědomi nervozitu a působí sebevědomě .
Jednou jsme byli v obchodním centru a on tam oslovil krásnou prodavačku,, která o něho moc neměla zájem ( věkový rozdíl je mezi nima 10 let, a že by to byl krasavec se říct nedá) pozval ji na kafé a od té doby jsou spolu, kvůli penězům ona a ním není protože jich taky moc nemá.
Fascinuje mě na něm jak jedná, jaké má chování. Zajímalo by mě jak člověk jako on přemýšlí.
Díky za názory

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.01.14 00:00
avatar

To není o přemýšlení, zmíněné vlastnosti komunikativnosti a sebevědomí jsou vesměs darem od Boha, nebo chcete-li tak darem genetickým a naučit se jim plnohodnotně většinou nejde. To, že jsou spolu při jeho jinošském věku nezralých malin s dámou dokonce starší je hezké, ale kromě zmíněného charismatu má ten hoch asi i vyspělý jiný orgán ... ale jako starší brách mu nezáviďte. Otázka je, co bude dál - ty jeho charismatické vlastnosti mu asi zůstanou, bude-li studovat a odborně se rozvíjet jistě dosáhne velkých úspěchů. To ale nemusí znamenat, že vždy musí být úspěšný i jinak, zejména v osobních a rodinných vztazích - i když mu ty úspěchy v tom také všichni přejeme. Staří lidé ale říkavali:

hlavně ale nezpychnout! Asi na tom něco je i dnes.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.14 02:04
avatar

No tak to je fakt machr. Určitě mu nechybí sebevědomí. Mohl by to někam dotáhnout. Chytrý člověk je potřeba všude, takže tvého bratra čeká světlá budoucnost.

Jinak fakt nevím, co bych k tomu dodal

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.14 07:47
avatar

U vašeho bratra se spojila inteligence s emoční inteligencí (EQ). Chtěla jsem vám dát odkaz na nějaké pojednání o emoční inteligencí, ale vy si ho určitě raději najdede sám a zjistíte, v čem spočívá vyjímečnost vašeho bratra. Když se toto sejde v jednom člověku vrchovatou mírou, ostatní jen čučí a šoupou nohama. :-D Ale pozor, pozor! Nikde není psáno, že takto obdařený šťastlivec, bude šťastný. Tedy, že si bude uvědomovat své štěstí. Přeji mu štěstí a vám přeji, ať pozorováním budete schopen změnit pár věcí na sobě, ke svému prospěchu. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.14 09:42

Někdo má, někdo zase nemá, tak už to v životě je...

Ale na druhou stranu téměř 100% platí, že něco navíc, je vykoupeno zase něčím, o co moc nestojíme.

Hlavně bratrovi nezáviďtě, do hlavy mu nevidíte!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.