Přiblížení písma

Od: Datum: 09.12.13 21:05 odpovědí: 3 změna: 10.12.13 09:16

ahojj:) potřebuju poradit prosim, chci si přečíst jeden text ale nemužu to přečist protože je to strašně malé a když to přiblížím tak to nemužu přečíst, prosim nevite co mám dělat abych to přečetla? :)kdyžtak děkuju:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.13 21:09

Co znamená "když to přiblížím", proč to přiblížené nejde přečíst?

Zvětšení se provádí držením Ctrl a mačkáním +.

doplněno 09.12.13 22:04:

Ukulele, ty jí vidíš do PC? Já si to sice myslím taky, ale radši to mám potvrzeno.

Datum: 09.12.13 22:00

ladine, protože to má na obrázku s nízkým rozlišením a ten obrázek se po zvětšení stává nečitelným, ale neumí to sem napsat

doplněno 09.12.13 22:25:

ne, nevidím, ale už si pomalu zvykám na vyjadřování tady na poraďte, a termíny jako neznámá kytka, nebo nikde nemohu najít, gůgl nezná už začínám chápat

Od: isteron
Datum: 10.12.13 09:16

Na klávesnici stlačiť Ctrl a s horným koliečkom na laserovej myši súčasne otáčať. Na Google chrome sa bude text zväčšovať, alebo zmenšovať. Na rôznych aplikáciach sa môže prejaviť aj zmena textu ináč.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.