Cestovani lodi

Od: Datum: 27.11.12 00:08 odpovědí: 4 změna: 27.11.12 08:36

dobry vecer jedu z autem do Calais - Dover za praci do anglie a nevim jestli jsi musim objednat trajekt

nebo to muzu zaplatit primo na miste a jestli musim mit ucet. dekuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 27.11.12 00:25

Pokud nebudeš mít rezervovaný trajekt, taky můžeš v Calais dost dlouho čekat - podle momentální situace, rezervace je lepší...

A jaký účet máš na mysli?

doplněno 27.11.12 00:43:

Do GB jsem autem zatím nejel, ale předpokládám, že to bude obdobné - pokud jsem si trajekt zarezervoval předem a rovnou zaplatil, bylo to levnější, než platba na místě, ale jednou jsem to řešil jen rezervací a platil jsem až před naloděním, taky to šlo...

Od: ondrej37
Datum: 27.11.12 00:32

ja jsem myslel ucet na objednani trajektu urcite kdyz jsi to objednam tak to budou chtit zaplatit predem

Od: luke237
Datum: 27.11.12 00:57

Podle jedne stranky jsou tam nejmene 3 spolecnosti, ktere provozuji na teto trati trajekt? *sok*
Datum: 27.11.12 08:36

Syn byl minulý týden v Anglii ale použili tunel.Tedy přepravu vlakovou nakládkou přes tunel.Trajekt není levnější.

JABRAKA

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.