Jak se pozná že firma krachuje?

Od: Datum: 31.10.13 18:24 odpovědí: 4 změna: 01.11.13 06:02

Dobrý den jak se pozná že firma krachuje?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.13 18:28

Nemá odbyt, nevyplácí mzdy a milion dalších indicií. . .

Od: rnk*
Datum: 31.10.13 20:02

Například faktury platí pozdě nebo vůbec a mzdy vyplácí se zpožděním.

Datum: 31.10.13 23:15

Hi...podle těch faktur by u nás krachovalo 90% firem...

Datum: 01.11.13 06:02

Není zboží. Pracovala jsem jako OZ v potravinářském velkoobchodu, jezdila jsem po vesnicích i městech dělat objednávky, vybírala jsem platby, odečítala dobropisy, vyřizovala reklamace. Bavilo mě to. A VO dobře fungoval, bylo dost zboží a ceny nebyly přemrštěné.

Občas nějaké zboží chybělo. Ale když to byla třeba slaná očka či ananasový kompot, dalo se to omluvit. Jenže pak začalo chybět i běžné zboží, které chtěl každý. Mouka, rýže, sůl. A to už bylo vážné. Zpočátku jsme to omlouvali, jak se dalo, dokonce jsme, považte, občas i zalhali /sůl byla navlhlá, vraceli ji, rýže nebyla pěkná, plesnivá, vraceli ji.../, lidé tedy řekli - vezmu si to příště, ale nové zboží stále nebylo. Po 14 dnech už to nešlo obelhávat, nikdo by mi stejně nevěřil, tak bylo nutno přiznat barvu, že to jde z kopce. Řada lidí si stejně mezitím už sháněla nového dodavatele.

Je to velká škoda, dodnes na tu práci i kolektiv ráda vzpomínám, bylo to tam fajn. Ale, bohužel, ne dlouho. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.