Potřebuji rychle peníze vs lehká holka

Od: Datum: 30.10.13 15:58 odpovědí: 30 změna: 02.11.13 18:54

Čaute... Jsem docela v mizerne situaci. Situace je takova, ze potrebuji za pouhy mesic nasetrit strasne moc penez pro dobry (rodinny) ucel! Je tady takova nabidka... Delat v hotelu a cekat na zakazniky a udelat jim dobre. Nikdy jsem nemela rada takoove ty , co si uzivaji a delaji ze sebe lehke holky Ja ty penize sakra potrebuji. Asi bych si to mozna aj casem vycitala. Ja nevim... Takova nabidka...tolik penez... Chci slyset vase nazory. ...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.13 16:12
avatar

Udělat ze sebe k... pro pár peněz? To snad ne. Holka, snad máš nějakou sebeúctu ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 16:12
avatar
Záleží na tvé povaze. Kolik si sebe sama ceníš a nemyslím tím úplně peníze..
Ja bych si osobně sebe sama nemohla vážit, z tohohle pohledu jsou to jenom peníze, které nevyváží hodnotu mě jako člověka, mé osobnosti..
Tohle by sis časem mohla vyčítat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 30.10.13 16:15

Jetli ti ty peníze stojí za to, že se staneš kurvou a tou už zůstaneš po celý život... Že to dělat přestaneš na věci nic nemění.

Navíc ty výdělky už zdaleka nejsou pohádkové. za den tak 2 klienty po 1500,-. A to musíš být tak do 25 let a dost hezká.

řekni nějakému kamarádovi ať obvolá děvky ve vašem městě. Všechny budou mít čas...

doplněno 30.10.13 17:18:

300 liber, jo. Když ptáčka lapají...

Přijedeš tam, zjistíš co si budeš muset platit, kolik stojí jídlo a že to není 300 liber, ale 30.

Hodně štěstí.

doplněno 30.10.13 17:27:

http://www.novinky.cz/zahrani…-do-britskych-nevestincu.html

http://www.blesk.cz/clanek/zp…om-jely-za-legalni-praci.html

http://zpravy.idnes.cz/prosti…710_082331_liberec-zpravy_ddt

Tahle holka tvrdí, že si vydělala 200 000,- Kč a měla 80 chlapů. To vychází 2500,- Kč za jednoho a ne 9000,-Kč. Bylo to v Irsku

http://tn.nova.cz/zpravy/doma…sku-vydelavam-na-kabelky.html

doplněno 30.10.13 17:46:

Ještě bys sem mohla dát svoji fotku ať posoudíme tvé šance

Ohodnoceno: 0x
 
Od: truhlik
Datum: 30.10.13 16:18

za jednoho zakaznika by to bylo 300 liber... jedna libra je tricet kc

Datum: 30.10.13 16:15
avatar

Nemám názor a když tak takový, že vaše tělo, vaše riziko, váš zisk, vaše ztráta, vaše rozhodnutí, váš život. My můžeme akorát tak šoupat nohama! *klik* Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 30.10.13 16:24
avatar

Vase volba.

Popravde na tom nevidim nic zas az tak spatneho. Kdo z nasledujicich dvou je horsi? Kurva nebo ten, co za to plati?

Podle mne ani jeden.

Pokud bych premyslel vice do hloubky, tak se nabizi otazka.

Co je v tizive financni situaci lepsi? Padnout az na dno a nebo byt za lehkou holku?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 23:16

axus *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 16:49

Záleží o co jde. Ale pokud by nešlo vyloženě o život, tak bych ze sebe kurvu neudělala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 16:52
avatar

Nevím o jaké důstonjosti tady mluvíte. Moje volba to naštěstí není, ale zkuste se mnou porovnávat.

A/. pár minut si užívat /někdy i s hnusným zákazníkem/ a mít za to cca 9000 Kč

B/ Skoro celý měsíc makat pod dozorem debilní vedoucí, nechat si srát na hlavu, riskovat, že vám nakonec ani plat nedají, že vám ho pro nějaký vymyšlený prohřešek sníží, vyrazí vás za škaredý pohled, nebo že se jen tak někomu znelíbíte. Pracovat bez nároku na přestávku, porušovat bezpečnost a zákoník práce.

Toto je bohužel velmi často dnešní realita. Proto bych tyhle holky neodsuzoval. Nevyužil jsem jejich služeb, ale možná mě to taky čeká, až budu starý a budu mít chuť na mladé maso. /Pokud třeba ovdovím, nebo mě žena pošle k čertu/.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 17:01

Vycházíš asi z teorie, že dělat "v bordelu" znamená, že pak NEBUDE mít protivného vedoucího.

Ono je to často ale naopak, tyhle holky nemají lehký život. A možná si za pár minut vydělají 9000, ale z toho bude muset zaplatit "nájem" pokoje, ochranku, provizi a tak dál... Takže jí nemusí zůstat o moc víc, než kdyby šla dělat do TESCO k pokladně...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mukl
Datum: 31.10.13 07:04

no to je fakt, mě jebe šéf každý den za podstatně menší peníze

Ohodnoceno: 0x
 
Od: instalater*
Datum: 30.10.13 17:03

Ber to a ani neváhej. Perfektní kšeft. O takovým se nám může jenom zdát. To že ti většinu peněz potom sebere pasák , nakazíš se nějakou nemocí ,stratíš sebeůctu a na celý život už budeš jenom kurva to je to poslední. Ale ta vidina , že bys mohla zbohatnout je prostě úžasná. Já na tvým místě bych neváhal ani minutu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 30.10.13 17:33

Mínění ostatních je nepodstatné, jsme tu cizí. Jde o tebe, jak na věc pohlížíš, jak si sebe vážíš. Poctivě prachy se nenašetří, když není z čeho. Jak je to s tím házení kamení...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 30.10.13 17:42

a když to pojedeš Double, tak ty kačky vyděláš dvakrát rychleji

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 30.10.13 17:58
avatar

Záleží hlavně na tom, jestli na to máš žaludek - nečekal bych, že tam budou chodit hezcí příjemní kluci. Další otázkou je, co na to řekne tvá rodina, až se dozví, jak jsi k penězům přišla, jestli ty peníze nakonec vůbec najdou využití. Dál je možné, že se k tobě přestanou hlásit někteří známí. No a pak je tu zdravotní otázka. A ano, už navžy budeš k..va.

Na druhou stranu - lidi dneska vydělávají všelijak, i tento způsob dokážu pochopit (ale těžko bych asi s takovou pracovnicí mohl třeba žít). Jaký je skutečný čistý měsíčný výdělek? Jaká je "smlouva"? Aby se třeba neukázalo, že nemůžeš bez ohromných sankcí jen tak skončit, atd.

Stojí ten "dobrý účel" opravdu za to?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.13 19:17
avatar

Morálka je jedna věc, to už tu zmíněné bylo ale můj muž kdysi dávno kolem r. 1980 když jeho prácí policisty byla právě tato zájmová skupina děvčat říkal, že "slušná" prostitutka je nejen hezká ale má VŠ, umí velmi dobře dva jazyky, má svého osobního lékaře a docela dost vydělaných peněz investuje právě do svého vzdělání a také do oblečení, kadeřníka, kosmetičky. Při vašem písemném projevu si nejsem jistá, že to splňujete (pletu-li se, omlouvám se). Další věc je jednou šlapka, vždycky šlapka-to víte, lidi jsou zlí a pamatují si, proto taky spousta těch lepších prostitutek, když chce skončit a má možnost, odchází tam kde ji neznají, dnes nejlíp s bohatým manželem do ciziny. Potřebujete našetřit strašně moc peněz za měsíc, kolik si tak asi troufáte mít klientů? Hmm aby to ta vaše frnda vydržela. A kolik klientů bude stát zrovna vás? Ještě stále vás to láká?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: truhlik
Datum: 30.10.13 19:27

5zakazniku. Dekuji.

Od: truhlik
Datum: 30.10.13 19:55

NEpiste. NEodpovidejte! Jsem uz rozhodnuta!

Od: naoko
Datum: 30.10.13 20:12

Tak jo. A co je ten dobrý rodinný účel ať ti můžem závidět?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 02.11.13 18:54
avatar

A dozvíme se, jaké rozhodnutí zvítězilo?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 30.10.13 20:01
avatar

"kamarádka" měla obdobný problém s obdobným řešením...

Vzala za vděk radou..práce před webkou, práce sama se sebou... ač ne tak výhodné, co se etiky, zdraví a vlastních myšlenek týče mnohem jednodušší a snažší...

C se týče oněch 300 liber... tady platí ono, když ptáčka lapají...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.13 06:25
avatar

Máš opravdu příznačný nick: Truhlík. Jako Truhlík skutečně uvažuješ.

Víš, ony peníze jsou docela dobrá věc, ale také dokáží sakra smrdět.

Když ty peníze opravdu sakra potřebuješ, proč to neřešíš jinak? Pokud s tímhle začneš, jen tak neskončíš. Poznáš chlapy různé, někdy i příjemné, ale častěji namazané, neumyté, vulgární. Myslí si, že ke kurvě si mohou dovolit vše, třeba i to, co si doma k manželce dovolit nemohou. Snadněji sklouzneš k alkoholu a drogám, budeš se pohybovat ve všelijaké společnosti.

Ty peníze opravdu nebudou takové, jak Ti slibují. Uvidíš sama. Před lety jsem měla nabídku slušného zaměstnání OZ, nabízeli až 21 tisíc. Nakonec jsem brala 6 a lítala po celé republice od rána do večera. A arogantní nadřízený s námi ještě občas jednal jako s hadry. A Tobě taky mohou naslibovat kde co. A výsledek - na co licitovat s kurvou? Myslíš si, že co Ti slíbí, to i dodrží? Kde žiješ?

A jednou, až se třeba odstěhuješ na druhý konec republiky, pokaždé se najde nějaký dobrodinec a Tvá pověst Tě spolehlivě dožene. Jo, to byla ta kurva, která...atd.

Stojí Ti to vůbec za to? Neuplivneš si jednou sama před sebou? Nebudou se za Tebe Tvé děti jednou stydět? Jak píšu, peníze jsou dobré a zhusta i potřebné, ale za takovouhle cenu bych je nikdy nechtěla. A potom ještě za to, zradit přátele. V politice běžné, viz současné ČSSD, u normálního člověka nemyslitelné.

To raději jdi makat někam do Foxconnu, časem peníze vyděláš taky /ne hned jako tou frndou/, a nebudeš si muset sama sebe přestat vážit. Nejsem vůbec přítelem půjček, ale když ty peníze tolik rodina potřebuje, snad raději tu půjčku, než Tě prodat. Pokud tedy nejsi z řad "dyškrymynovaných", tam je možné všechno. Ty se pro rodinu obětuješ a ona Ti to jednou nevybíravě vyčte. A to si piš, že vyčte. Stojí Ti to všechno vážně za to? Jaga.

doplněno 31.10.13 06:27:

A za těch 5 zákazníků denně můžeš klidně zaplatit hroznou nemocí. Nemocí do konce tvého života. KRÁTKÉHO ŽIVOTA!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.13 07:04
avatar

Nedá mi to, musím se vrátit a ještě něco napsat. Truhlíku, věřím, že tohle chcete udělat z dobrých důvodů, které jste snad ani nezavinila. Myslíte si, že až se rodina, pro kterou tohle uděláte, dozví původ peněz, které ji zachránily, že vám někdo poděkuje?! Že na vás nikdo neplivne? Že vás, po čase, až všem otrne, neodsoudí? Že to, po zbytek života, při každé příležitosti nebudou vytahovat?! Nikdy si nikdo nezakřičí: Fuuj, děvka, však ona věděla, proč to dělá! Ale už nedodá, že pro něho, pro ně! Nikdy už nebudete milovanou dcerou, sestrou, tetou. Nebude cesty zpět! *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.13 08:09

Pro někoho to bude možná pohádka, pro někoho možná někde běžný případ - na sklonku r. 2000 přijeli do jistého nočního klubu manželé, jí bylo tehdy 50 let, vylíčili svůj příběh, který byl pochopitelně o penězích, dluzích atd. a poprosili majitele klubu o tuto , zpravidla odsuzovanou, práci o pomoc. Majitel, kterého znám velmi dobře, si příběh vyslechl, posoudil celou situaci a rozhodl se okamžitě vyhovět. Asi za 3 měsíce mu manželé se slzami v očích poděkovali a odjeli, od té doby je již nikdy neviděl. Ona, která mimojiné prý byla atraktivní paní, , byla vyhledávanou společnicí, řada "mladic" jí prý záviděla... , majitel klubu dokonce tehdy chtěl, aby tam ještě zůstala. Příspěvek píši, aby jste mohli posoudit různé stránky příběhů...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radil*
Datum: 31.10.13 07:12

No, sice je fůra případů, kdy to tak suprově nedopadne, ale znám holčinu, která se díky rozvodu, problémům s rodinou a celkové situaci dostala do skoro půlmilionového dluhu. Jako kuchařka by ho splácela do smrti. Rozhodla se pro něco podobného. Jezdí do Německa, večer tančí u tyče a přes noc si bere zákazníky. Dluh měla splacený za 14 měsíců a teď už si jen střádá na "horší časy". Kdo z vás "hrdých a důstojných" je schopen splatit půl mega za rok a něco? Já teda ne, u mě by to vycházelo asi na 20 let.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.13 08:25
avatar

Vidina rychlého a bohatého výdělku láká, je mi to jasné. V dobách, kdy jsme s kámoškou na střední neměly ani na zmrzlinu, protože rodiče spláceli dluhy, jsme o něčem podobném také uvažovaly, ale strach z rizika, nemocí apod. byl vždycky větší.

Sestra od bývalého spolužáka tancvala taktéž u tyče kdesi v Maroku, nicméně jsme nikdy nevěřili, že je to pouhé tancování. Za pár let si vydělala na dům, auto, domů posílala dost peněz. To ano. Jenže je ve svých +- 32 letech v tom krásném domě sama, přítel ji opustil poté, co zjistil, že si takto vydělávala. A před dalším to bude muset do smrti tajit, protože to skousne málokterý chlap, co hledá opravdu ženskou pro život.

doplněno 31.10.13 13:48:

Nedávno v televizi ukazovali případ nějaké mladé maminky, co jí exmanžel nasekal dluhy, neplatil (měl exekuce, ale už mu neměli co vzít), ona bez práce, vyhodili ji z bytu. Tak šla takhle "šlapat", aby uživila děti, aby jí je nesebrala sociálka. V tomto případě se to ještě dá pochopit, protože nevíme dne a hodiny, kdy budeme na dně my.

Nicméně pokud do toho slečna jde jen pro vlastní potřebu, aby si přilepšila, tak zcela souhlasím s Vaší poslední větou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 31.10.13 10:10

Muž sice může mít v ztah s takovou ženštinou, ale pouze krátkodobý nebo tehdy když mu to přinese nějaké výhody. např. pokud ho ta žena živí. Nikdo si však takovou nevybere jako matku svých dětí. Nikdo nechce, aby jeho syn byl zkurvysyn. A ono se to neutají. Lidem stačí jen podezření. To, že rychle přišla k penězům úplně stačí. Navíc to skutečně ovlivní psychiku té ženy a platí jednou kurva, vždycky kurva.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: narf
Datum: 31.10.13 10:20

No, ono spíš půjde třeba i o AIDS...nějaká jiná "brigáda" by se našla, ne? Za ty pracha riziko nestojí - jen můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.10.13 12:16

Článek k tématu, aneb holky co si myslely že rychle zbohatnou v cizině:

http://ostrava.idnes.cz/padly…031_083808_ostrava-zpravy_ama

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivulenka*
Datum: 02.11.13 12:56

Absolutní ztráta své důstojnosti, riziko AIDS: stojí to za nějaké "papírky"?! I pokud by rodině hrozila exekuce či cokoli: existuje oddlužení, osobní bankrot a další možnosti.Nejcennějsší je lidská důstojnost, zdraví. NIC se tomu nemůže vyrovnat. Existují dobře placené práce. Raději splácet déle, ovšem: ZůSTAT SAMA SEBOU!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.