Proč jsou v módě obrovská prsa

Od: Datum: 01.02.15 22:13 odpovědí: 27 změna: 11.02.15 12:59
avatar

- zahlcena obřími ňadry, v jejichž velikosti se dnes různé celebrity tak předhánějí, se ptám - jak je možné, že se tato zdeformovanost stala módním trendem - a opravdu se to mužům tak líbí? Této mediální kampaně si nelze nevšimnout.

Chápu, že pěkná prsa jsou velice hezkým znakem ženskosti, ale některé "velikosti" mi připadají neestetické až zrůdné. A nevěřím, že se všem mužům líbí "drtit" při milostných hrátkách v dlaních zrovna silikon !

Nemluví ze mne závist, sama mám trojky, ale celý život jsem toužila po dvojkách, takže nechápu,jak se některé hezké ženy mohou dobrovolně hyzdit !


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.15 22:18
avatar

Mně se to nelíbí, mám rád malá prsa. Tak akorát do ruky

Hlavně je daná dáma nemusi v pozdějším věku hledat u pasu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.15 22:19
avatar

Tak ona jsou v módě veliká ňadra? To asi proto, že na fotkách lépe vynikají než ty drobničky. V každém případě mně je to tak celkem jedno, jednak jsem ženská, takže po ostatních ňadrech nehledím, jednak jsem s dobou asi nikdy nešla...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.15 22:22
avatar

Mě se to nelíbí. Ale kvůli chlapům se ty ženský neprsí, ony se prsí kvůli ostatním ženám, aby jim záviděly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 01.02.15 23:20

Zdravím. Taky nevím o tom, že velká ňadra jsou zrovna v módě. Někdo si je nechává zvětšit a jiná zase zmenšit. Podle toho, jak to komu vyhovuje. A jak se komu co líbí. Občas si přečtu a vidím, že mají některé ženy špatně udělaná ňadra. Všechny ženy nemusí být spokojené s umělými prsy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.15 23:23
avatar

junkers to vystihl zcela přesně - ženský se neprsí kvůli chlapům, ale kvůli ženským, aby záviděly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lionka*
Datum: 02.02.15 01:45

Silikonová prsa jsou byznys stejně jako třeba značkové oblečení. Celebrity to mají zadarmo (případně ještě dostanou zaplaceno, že udělají klinice reklamu)... A když to má celebrita a nosí se s bujným poprsím před zraky médií, tak to přece zákonitě musí být sexy ;) Proto si to pořizují i obyčejné "smrtelnice" a jsou ochotny za velká prsa dát velké peníze. Přírodní prsa nikdo neprodává, takže není důvod, proč by zrovna tohle mělo být moderní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 05:46
avatar

Jen tak pro odlehčení otázky:

Žila stará panna, nějak už znechucená vlastním životem. Bylo jí přes 70 let, žádní blízcí příbuzní, nic. Rozhodla se pro dobrovolný odchod ze života. Půjčila si revolver.

/To to ale blbě začíná, co? Hitchcock hadr! *sok*/

Sebevražda se ale nezdařila. Když starou slečnu v nemocnici ošetřili, lékař se jí vyptával, co se stalo.

Pane doktore, nechtěla jsem už dál žít. Jsem stará, nemocná, nikoho nemám.

To všechno chápu.Proč jste si ale prostřelila levé koleno?

Protože mi lidé radili, že mám mířit 6 CM POD LEVÝ PRS! *tanec* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.15 09:15
avatar
A kdyby měla krásné pevné silikony, tak sebevražda by ji vyšla
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 02.02.15 06:31
avatar

Myslím, že základ bude někde v tom, že dříve macatá, prsatá žena byla považovaná za zdravou a plodnou..:) Jenže dneska se zase nehodí být tlustá a tak vznikají tyhle podivné prsaté vyzábliny.. Začíná být "IN" mít implantáty i v zadku, tak se máme zase na co těšit.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zelenydabel*
Datum: 02.02.15 07:01

mi se libí jak malé tak i velké prsa. Všeobecně ale k větším ňadrům musí mít žena figuru. Rozhodně se mi nelíbí vychrtlý věšák s melouny. To se ani normálnímu chlapovi nemůže líbit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 07:13
avatar

domnívám se, že nejde o módu, ale o kšeft.

Pak přijde zpráva, že to je nebezpečníé a bude se zmenšovat. za prachy.

Kdo na to má, tak si to koupí, kdo na to má, tak se na to jen koukne..

Ostatní se smíří s tím co má, nebo co vidí..

(když je krásný výstřih, je to pokoukáníčko.)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 07:23
avatar

Je to úplně stejný nesmysl, jakoby se někdo zeptal, proč jsou v módě dlouhé, vychrtlé ženy. Že všechny modelky jsou takové. Asi je něco jiného pro oči a něco jiného pro život. ;) Navíc, myslím si, že jsou to nejen karieristky, ale masochistky. Šílí, v očekávání bolesti, když jdou na odběry a nechají si narvat do těla cizí hmotu. Myslím si, že umějí číst a že vědí, jak častá je rakovina prsu. Nebojí se ani prasknutí, úniku silikonu do krve, ani jak budou vypadat ve vyšším věku. Mají jen teď. Asi se jim to finančně rentuje, asi díky obludným kozám, pardon, omlouvám se ale pro tyto útvary se nedá použít slušné slovo, mají dobře a ještě lépe placenou práci. A díky tomu mají příjmy takové, o kterých se nám ani nezdá. Sjezdí celý svět, obklopeny obdivovateli. *sok* No co už?! Je to jejich tělo, jejich volba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 11:55
avatar

- děkuju za odpovědi

- otázkou jsem si jen tak "posteskla" - ať dneska kouknete (myslím na netu) kam chcete, všude se na vás prsí děsné silikony. Já mám ráda hezké lidi, ženy i muže (se sexualitou to nemá nic společného) , proto mne nepřestane udivovat, co všechno se dnes považuje za estetické.

Ale každá éra má svoji kulturu, takže proč ne, z tohoto hlediska je moje otázka vlastně nesmyslná, ať už se mi to líbí, nebo ne a každý nový směr procházel v začátcích obdobím nepochopení a kritiky, aby byl v následujícím čase uctíván. Tak zdravím. Marcela.

Datum: 02.02.15 20:08

Ahoj. Mě se ty překozený hrudníky taky nelíbí. Mě se ale líbit nemusí. to je pravda. Každýho věc. Prý Američané mají přísloví: Když jsou ženský vidět prsa i ze zadu, tak tu si vem. Nejsem američan a něco takového bych si nikdy nevzal.

Mě osobně se líbí, když to slečnám a ženám, naroste tak nějak v souladu s hrudníčkem. Bohužel, každé se to nepodaří-nepoštěstí. Pak se dělají i ty různé a hrůzné úpravy. Asi ani to zmenšování, se nedělá z nějakých pěkných šestek, ale je to spíš oprava přírody.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.02.15 21:39

culdo řekněte mi, kde vidíte velký koz*? Já zas vidím většinou malý. Zrovna teď je na Seznamu psaný, jakou manželku má nejpřitažlivější muž planety. A prsa má malý ona.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 21:59
avatar

To ano, ale zase tam vidíte ten jasný mediální nátlak "má opravdu zvláštní vkus", čímž přímo podsouvá čtenářům, že kdyby měla pětky přelepené červenou izolepou, tak by měl vkus určitě lepší *zed*

doplněno 03.02.15 06:49:

To je borec. *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.02.15 22:25

On si ale z toho vůbec nic nedělá. Co si o něm kdo povídá je mu fuk a je svůj jako správný chlap.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 22:28
avatar

- dík za upozornění - doufám, že tady nebude za půl roku zpráva o jejích zbrusu nových čtyřkách !

Od: jancaaolina
Datum: 10.02.15 17:19

jsme na tom stejne, sama mam vetsi objem a vzdy jsem chtela mit cislo 2 :D co znam muze a opravdu mnoha mych znamych rika ze se na vetsi radi podivaji ale doma maji radsi dvojky :) rikaji to vsichni mý kamaradi a to je jich mnoho...tak nevim mnoho zen tvrdi ze chlapi maji radi jen velky objem, ale je to kec. Z mych zkusenosti spise kluci a muzi s nizsim vzelanim maji radsi vetsi objem...kdyz jsem poznala par vzdelanych, meli radsi dvojky :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 10:59

Ted jste na to kápla! Je to o vzdělání :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 12:39
avatar
Asi jo, kamarádka má vysokou, učí na škole a štve jí to, ze má malé prsa, jen dvojky! A měla pravdu, nedalo se to ani chytnout a to nemám lopaty. Na velikosti nezáleží, ale na tvaru. Větší nevadí, kdyz jsou pěkně tvarované. Silikonové jsou sice umělé, ale kdyz to nejsou balóny, ale normální běžná velikost, tak jsou krásné vytvarovane jen po hmatu trochu jiné
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.15 18:10

Mě se líbí velká prsa, ale přírodní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 10:22

Mi není jasné,proč mužům něco říkají prsa...Není to kojenecký reflex?

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 11.02.15 10:41
avatar

Já si myslím, že je to kulturou, ve které chlapi žijí. Třeba pro Japnce byl největší rajc, zezadu odhalený krk a kousek zad k němu. A porno bylo, když muž uviděl bosou nohu. Pro Číňany černé zuby ženy. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 12:59

A myslíte, že pro Japonce by ten rajc nebyl ještě větší, kdyby kromě krku a zad viděli ještě holý hrudník? To by je nejspíš trefil šlak *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kong06
Datum: 11.02.15 10:53

Mě se větší než dvojky nelíběj, ale když má trojky, tak ještě vyjímečně beru, při čtyřkách je po vzrušení *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 12:57

Při vší úctě - trojky nejsou žádná extrémní velikost, natož aby byly obří. Nicméně z mého pohledu jako muže - čím větší, tím lepší, pokud ovšem nejsou umělé. A umělé poznáte vždy a na první pohled.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.