Názvy produktů co vás napadnou

Od: Datum: 08.01.13 10:55 odpovědí: 6 změna: 08.01.13 11:31

mám odevzdat práce na produktový design a ještě to nemám všechno ale došly mi nějak nápady? Poradíte co kreslit?napište co vás napadne, díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.13 10:58

Je to asi off topic...

Ale mohl by jste nakreslit Gerardu de Rooyovi nový design jeho Dakarského speciálu...jede sice výborně, ale je to podle mne zcela jednoznačně nejošklivější truck z celého startovního pole.

Datum: 08.01.13 11:08

To bych neřekl, spíš to na mě působí že je to malá dodávka mezi velkými kamiony ;) No ale asi i díky tomu jede nejlíp - lepší rozložení váhy i lepší aerodynamika.

Datum: 08.01.13 11:10

Mobil, hodinky, auto, klávesnice a myš, láhev, konzerva. Nebo jdi do trafiky, vezmi náhodně jeden časopis a otevři ho na náhodné straně. A to co tam bude zkus navrhnout lepší ;)

Od: axus®
Datum: 08.01.13 11:14

To mas teda hodne malou predstavivost na designera(ku)...

Zehlicka, sprchova hlavice, vodovodni kohoutek, rychlovarna konvice, zachodove prkenko, kreslo, lampa, vypinac, ovladac TV, konferencni stolek, stolni telefon...

Datum: 08.01.13 11:17

tak mě napadlo třebas životní pojištění

Datum: 08.01.13 11:31

Máš na mysli jak by vypadalo pokud by bylo třeba dřevěné nebo odlité z bronzu?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.