Co právě čtete?

Od: Datum: 05.12.13 18:04 odpovědí: 10 změna: 06.12.13 21:51

Ahoj,

nenašla jsem tady tuhle otázku a ráda bych se inspirovala. Takže kdybyste mi napsali, co právě čtete a jak vás to baví, bylo by to perfektní :) Žánrově neomezené, čtu všechno, nedávno jsem dočetla Farmu Zvířat od Orwella a teď se blížím ke konci nové knížky od Haliny Pawlowské.

Díky za inspiraci a přikládám pár mých dalších oblíbených knih:

Jo Nesbo - Spasitel

Bohumi Hrabal - Něžný Barbar

Terry Pratchett - Zloděj času

A samozřejmě série 50 shades of grey :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.13 18:10

Ahoj, nedávno jsem dočetl Soukromý život Rudolfa Hrušínského od Miroslavy Besserové. A teď čtu Život alchymistův od Václava Kaplického.

Od: kilrah
Datum: 05.12.13 18:18

Viděl jsem ukřižování

Adolf Hitler projevy

Vladař

--------------------------------

Velice dobré knihy, hlavně první dvě. Po mnoha knihách které jsem četl, člověk pochopí Beneše, pochopí v jaké pozici v očích světa byla republika a Beneš a jak dokážete vyhrát, když máte dobrou propagandu, kterou bohužel říše měla lepší než my. Ostatně více věí člověk pochopí, a zaráží člověka fakt, jak najivní dokázali být spojenci.

Vladař je pak krásné dílo o umění vládnout a vlády. Vlastně, nic se nezměnilo, jen svět ušel kus cesty a naskytly se nové prostředky k tomu, aby jeden člověk, nebo skupina, dokázali vládnout davu a aby doslova dav zobal z ruky. Jak se říká, dej lůze zábavu a ona tě bude zbožňovat.

Datum: 05.12.13 20:13

Slyšela jsem chválu na tuto knížku - Jonas Jonasson: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel.

Od: host
Datum: 06.12.13 10:48

Díky za typ, "stoletý stařík.." vypadá zajímavě.

Další dobré knihy píše Robert Fulghum, citlivý, vtipný, humorný i velmi lidský a čtivý autor, viz http://www.fulghum.cz/ . K dokreslení jeho osobnosti byl zajímavý jeho rozhovor Na plovárně s Markem Ebenem.

Datum: 05.12.13 20:32

Ahoj,

já právě dočetla od Orwela 1984 a můžu jen doporučit,je to skvělé dílo*cteni*

jinak se mi líbí třeba knihy od J.M.Simmela,teď čtu Všichni lidé bratry jsou a vypadá to slibně.

Datum: 05.12.13 20:35

Deník Johna Winchestera (John Winchesters Journal), ale to tu asi nikoho zajímat nebude :)

Od: pb®
Datum: 05.12.13 20:56

S dítětem neustále za zadkem potřebuju něco u čeho si odpočinu a co se čte samo. Takže jsem přelouskala celou trilogii Padesáti odstínů a teď si po těch bichlích dávám tenoučkou Monyovou.

Od: nikc®
Datum: 06.12.13 00:58

Tak to čtete podobné knížky jako já. Teď čtu Bigamistu od Mary Turner Thompsonové. Příběh podle skutečné události. Dobře se to čte.

Datum: 06.12.13 10:56

Suzanne Collins - Hunger Games

Gary Birken - Osudová chyba

Ransom Rigg - Sirotčinec paní Peregrinové pro podivné děti

Datum: 06.12.13 21:51

Momentalne ctu John Irving-In second person...Dobre jako vse od nej.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.