Do kolika let pučujou

Od: Datum: 19.11.12 18:24 odpovědí: 6 změna: 19.11.12 18:55

ahoj nevíte někdo jestli je půjčka v bance limitována věkem? moje babička si chce pujčit peníze na rekonstrukci oba s dědou maj důchod.. Já ji řikal že v tom bude asi problém ale nejsem si jistej proto se chci zeptat babičce bude 67 děkuju za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.12 18:30

Já myslím, že otevřeně napsané to asi nikde nenajdete. Podle mě by to zavánělo dikriminací. Chce to obejít víc bank a uvidíte. Mají li čím ručit, či dobré ručitele, tak se jistě nejaká banka najde.

Datum: 19.11.12 18:55

Netahej do toho diskriminaci. Princip půjčky je v tom, že banka dostane peníze zpět. V starších lidí je velké riziko, že větší půjčku "nestihnou" splatit. To je prostě realita. Navíc důchody nebývají největší...

Datum: 19.11.12 18:34

Pokud budou mít čím ručit, příp. budou mít dobrého ručitele, není to problém. NEČEKEJTE ALE HORENTNÍ SUMU! Taky splatnost dají max. tak na 5 let, více ne.

Od: hop®
Datum: 19.11.12 18:34

Některé půjčky jsou bez ohledu na věk podmíněny uzavřeným životním pojištěním. V případě úmrtí dlužníka či ručitele je pak splacení úvěru hrazeno z této pojistky.

Od: buss®
Datum: 19.11.12 18:35

Já bych zvedl telefon a volal bankám, místní obešel. Podmínky se budou lišit, Ale většinou produktivní věk...

Datum: 19.11.12 18:50

Omezené to určitě nějak bude. Nevím jak obyč. půjčky, ale hypotéky ano. Chtěl jsem mít u hypotéky spoludlužníka, tak mi rovnou řekli, že hypotéka musí být zaplacená do 75 let věku všech zúčastněných.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.