Dřevěný plot

Od: Datum: 11.04.11 09:12 odpovědí: 6 změna: 20.05.14 12:37

Zdravím, chci postavit okolo baráku klasický dřevěný plot na kovových sloupkách.Ty sloupky chci jen zabetónovat, podezdívku nechci(myslím si že by to bylo dost drahý). Výška plotu by měla bejt 2metry (sousedské vztahy nejsou moc dobré ) Tak jestli se můžete podělit o své zkušenosti budu rád. díky něco takového bez podezdívky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.04.11 19:19

Bez podezdívky bych se do takového plotu nepouštěl. Ten plot bude od spodu hnít.

Datum: 11.04.11 21:50

kahsa,

takže prkna až k zemi (-5cm)?

pro sloupky vykopete díru, vložíte ztracené bednění 40x50x25cm dvě nad sebe, do toho zabetonujete sloupek a ...

na 2 metry plotu musíte mít povolení...

Od: miro®
Datum: 12.04.11 10:18

Mám zajímavou , vyzkoušenou a jednoduchou metodu , kterou jsem použil již pře mnoha lety a dosud bez problémů viz náčrt. miro

Datum: 12.04.11 12:14

Nyní už chybí jen popsat spojení dřevěného sloupku s ocelovou trubkou :))

Od: miro®
Datum: 12.04.11 16:49

Podle nákresu je zřejmé , že ve sloupku je vyvrtaný otvor o průměru trubky a dřevěný sloupek je nasazen na trubku ukotvenou pískem v zemi.

Od: babal
Datum: 20.05.14 12:37

dobrý den,

taky jsem slyšel o této metodě vyvrtat do sloupku otvor a sloupek pak navléct na trubku. Jak ale vyvrtat přesný ovor do sloupku? Poradte prosím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.