Extrace 8

Od: Datum: 03.10.13 18:13 odpovědí: 5 změna: 15.11.13 16:55

Mám jít na extrakci všech 4 osmiček. Zuby mě nijaK nebolí, jen jeden občas reaguje na studené. Jinak zuby jsou zaplombované, prý je mám nechat vytrhnout. Když mě nebolí, tak nemám důvod je přeci trhat. Zubaři jsem vynadal, ře nesouhlasím s jeho názorem, dal mi žádanku a pry je už na me jak se k tomu postavim, šli by jste dio toho nebo ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.13 18:58
avatar

A jak vám to ten zubař zdůvodnil? Přece neřekl jen tak "hele, nemáte chuť si nechat vytrhnout osmičky?" No, je pravda, že bez osmiček lze žít a většině lidí ani nevyrostou, ale když už bych je měl, tak by mi zubař musel předložit opravdu přesvědčivý důvod k takovému zákroku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zubb
Datum: 03.10.13 19:11

zdůvodnil mi to tak, že prý jsouplombované a za čas by mě mohli zlobit, tak prý raDĚJI preventivně vytrhnout

Datum: 03.10.13 19:04

Zubař má pravdu. Zeptejte se ho slušně a on Vám to snad vysvětlí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivulenka*
Datum: 05.10.13 13:19

Já bych si nechala vytrhnout, až kdyby opravdu problém nastal. Manželovi dávala zubařka po resekci preventivně antibiotika. Také jsme mu řekla: neber to, až kdyby byl opravdu nějaký problém. Žádný nebyl. Prevence je důležitá, jenže k zachycení případné nemoci včas. Pokud jsou ty zuby dobře ošetřené, zaplombované, nebolí a není žádný problém: PROČ je trhat. Myslím, že Vás intuice vedla dobře nic netrhat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bloxgros
Datum: 15.11.13 16:55

Šéf na tom byl asi před měsícem. Pak měl 14 volno a zhubl 8 kg :)

Říkal, že to bylo nepříjemné ale prý to nebolelo. Šlo o poměrně velkou "operaci", museli mu nějak rozříznout dáseň a zuby vyndat. Řekli mu, že kdyby na tu opraci nešel, mohli by mu ty osmičky tlačit na nervy což by v důlsedku mohlo způsobit až ochrnutí dolní čelisti. Ale taky by se mu nemuselo stát vůbec nic. Každý lékař na to má jiný názor. Šéf byl v dentmedicu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.