Jsem v tom?

Od: Datum: 01.10.13 14:43 odpovědí: 12 změna: 02.10.13 16:53

Dělala jsem si 4 testy a všechn pozitvní , začly mě bolet prsa, nedostala jsem to, bolí mě podbříškem a poslední dobou mi je tak zle, že skoro každý den zvracím. Jaká je šance, že jsem v tom? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.10.13 14:48

Fundovaně Vám odpoví jen lékař, doporučuji tedy jeho návštěvu. Nicméně popsané příznaky tomu napovídají.

Od: cudas*
Datum: 01.10.13 14:48

Pozitivní znamená že jsi v tom.

Datum: 01.10.13 14:49

řekl bych, že tak 99,9 procentní :)

Datum: 01.10.13 14:52
Už 24.9 jsi zakládala otázku, kde jsi psala mimo jiné, že si potřebuješ dojít k lékaři. Proč jsi tam ještě nebyla, když souhlas rodičů nepotřebuješ? Dle příznaků a 4 pozitivních testů, jsi těhotná třeba na 95%. Gynekolog ti to řekne určitě.
Datum: 01.10.13 15:33

To záleží taky na tom, jestli jste nekdy v poslední době TO... :). Protože jestli ne, tak asi nebudete. :)

Od: olaf71*
Datum: 01.10.13 17:47

myslíš TO jako TO?

Datum: 02.10.13 14:55

"TO" je fajn, pokud "to" nezpusobi problemy

*smich*
Od: takyblbec
Datum: 01.10.13 16:27

A máš na někoho podezření?

Od: olaf71*
Datum: 01.10.13 17:47

pokud jsi někdy před tím souložila, tak budeš v tom

Datum: 02.10.13 13:42

Nedělej předčasné závěry. Když jsem čekala dceru a za 2 roky nato syna, nikdy mi nebylo špatně, ani jednou jsem nezvracela, nebolela mě prsa, ani podbřišek. Jenom jsem nedostala menses - no a tak jsem šla k lékaři. Jenže Ty o tom jenom zatím kecáš a k doktorovi jsi už měla jít před týdnem. /viz Tvá 1. otázka/. U každé těhotné je to jiné, každá to jinak snáší, má jiné příznaky a jen lékař Ti řekne pravdu. Tak na co ještě čekáš? I kdyby na Poradně ženský lékař byl, na dálku Ti stejně diagnózu nestanoví. Musíš se tam prostě vypravit, jinak to nejde. Jaga.

Datum: 02.10.13 14:54

Tady Vam to asi nikdo nerekne s urcitosti (mela jste 4 pozitivni testy), ledaze byste zde nasla gynekologa, co Vam provede testy a prohlidku. Prijde mi, ze jste rada, ze nam to muzete sdelit. Pokud to tak je, gratuluji :)

Datum: 02.10.13 16:53

Myslím si, že by ses měla poradit s mamkou. Vyslechnout trošku kraválu a společně najít řešení. Tady si to všichni přečteme, ale na řešení jsi zase sama. Neváhej a řekni to mamce, dokud máš i jiná východiska. Jakmile zaváháš, máš jenom jednu cestu. A kraválu stejně neujdeš! *hej*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.