Kde najít brigádu

Od: Datum: 23.10.13 18:40 odpovědí: 2 změna: 23.10.13 19:02

Dobrý den, neznáte nějakou ověřenou stránku, kde by se dalo sehnat nějakou brigádu? Chtěl bych si najít něco na přivýdělek při studiu ale zatím jsem toho moc nenašel a když se něco našlo tak to bylo nějaké "divné". Nejlepší by bylo kdyby se nalezené položky daly seřadit např. podle kraje.

Nechci se nechat nějak nachytat na internetu a stál bych o nějakou práci, o peníze nejde, protože mi je jasné, že za takové brigády se platí málo, ale aspoň něco :)

Děkuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.13 19:02
avatar

Pokud Ti nevadí vstávat brzy, tak pošta nabízí ranní roznos novin. Od pondělí do pátku a sobota se většinou střídá, protože v sobotu noviny každý nebere, tak se dělají podle místních podmínek dva až tři rajony najednou. Též se platí podle velikosti a počtu odevzdacích míst. Jak píšete, není to moc, ale je to určitě jistá a solidní práce na DPP na 300 hodin.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.10.13 19:02

brigady.jobs.cz, a další pracovní portály. Musíš dávat pozor jaké jsou podmínky, požadavky, a pokud někdo chce nějakou platbu předem, tak ruce pryč! A mít vždy smlouvu! Co je ústně je sice teď ok, ale za chvíli může dotyčný tvrdit, že nic takového neřekl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.