SČITACI KOMISAŘ

Od: odpovědí: 7 změna:

Nevim jak jste to pochopili dělala jsem sčítaciho komisaře a tedy jsem si zastavala kolegyn postaček bylo to pro ne velmi náročne hned z prace do další šichty ja to dělala jako brigadu abylo toho dost. dodavam formulaře potřebujete jsou tam kody podle kterych to pošlete elektronicky jinak jestli vas žadny komisař nenavštivil zajdete na vaší poštu určitě vam vyjdou vstříc adate vše do pořadku když se chce vše se vyřidí ale musí obě strany dělala jsem na pošte od svych 18.let tak mam slidma dost zkušenosti přeji všem hezky ybytek dne.

7 odpovědí na otázku

 

 


0x

Meri, všichni to pochopili, jen co vám k tomu měli říct? Zakládáte nové téma, proč nepokračujete v tom prvním? Tomu, že to bylo pro pošťačky náročné věříme. Stejně jako každá jiná profese.

 


0x
avatar martincakl

Celkem nevím proč to sem píšete...není to dotaz...je to spíš nějaké Vaše konstatování.

Jsem sice podle jakéhosi zákona povinen se nechat sečíst...

NIcméně opravdu nevím, podle jakého zákona musím být doma když přijde "komisař", stejně tak nevím, podle jakého zákona mám povinnost někam telefonovat...dohadovat si jiné termíny..., nebo chodit na poštu pro formuláře.

Pro mne celá tahle nesmyslná monstrakce končí tím, že v daný termín když přišel "komisař" poprvé jsem byl pracovně v zahraničí...a je velmi pravděpodobné, že až přijde podruhé, budu v práci..Tím to pro mne je celé pasé...

Pokud bych zcela náhodou byl doma, pak bych s velkou pravděpodobností vystavil ČSÚ fakturu za ztrátu mého času za vyplňování oněch listin. Ale byl bych hodný...účtoval bych cca 500Kč/hod. DOufám tedy jen, že ČSÚ uvádí na formulářích své fakturační údaje.

 


0x
avatar lidus

Jsem docela dost nasr..(slušně to nejde), ve schránce lístek, že se dostaví dnes do 17.30 je skoro 18h a nikdo, na poštu pro papíry nejdu. Už jsem to sem psala, dělá to sestra doručovatelka,vím co je to papírování ale takové jednání se mi nelíbí.To mohla pošta rovnou říci aby si každý papír vyzvedl a vyplněný tam zase odevzdal, dnes kdy v každé rodině je internet nebylo nic jednodužšího než to udělat elektronicky.

/

Přeně tak liduš, taky jsem pěkně naštvaná, taky nikdo nepřišel v uvedeném čase a změnila jsem si kvůli tomu program.

Proč se musí v tomhle státě vymýšlet pořád nějaký nesmysly!

Tak se vůbec nevzrušujte.

Jak jsem psal, ukažte mi zákon, který mi přikazuje být v danou chvíli doma..., nebo povinnost chodit si na poštu.

Nic takového neexistuje..

Tudíž jsem žádný formuláře nedostal...a tak ho nevyplním.

Něco jiného je dejme tomu soudní obsílka...

Ale jakýsi papír ve schránce..počmáraný tužkou? Nemá žádnou právní váhu..

Sama víte,že jsem tuhle otázku tady taky zakládala,tudiž.Je mi jedno,jestli stíhají nebo nestíhají(lituji je-nemůže za to jedna,nebo dvě,ale celá Č.pošta),ale nikam chodit nebudu,volat co a jak taky ne,nikdo nepřišel to měl 9.3. Doteď nic ani lístek co dál.Tak proč se namáhat?

 


0x
avatar ladinpraha

Není nad informovanost. Někdo měl přijít v pátek, nepřišel nikdo. Večer na nástěnce lístek s dalším dvouhodinovým termínem na příští týden, ovšem na dobu, kdy je většina lidí v práci. Logika mi jaksi uniká.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]