Jak dlouho je uložena zásilka na poště

Od: Datum: 03.12.12 12:24 odpovědí: 4 změna: 03.12.12 17:06

DOBRÝ DEN.ZAJÍMALO BY MNE JAK DLOUHO JE ZÁSILKA NA POŠTĚ KTERÁ BYLA ODESLÁNA NA DOBÝRKU.POKUD NEBYLA VYZVEDNUTA.DĚKUJI DUCHKOVÁ

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 03.12.12 12:31

Obvykle 14 dnů, pak je odesílána zpět...

Datum: 03.12.12 15:44

Úložní dobu si může zvolit odesilatel sám - 7 dní, 15 dní, 3 dny nebo se zásilka nemusí na žádost odesilatele ukládat vůbec. Úložní dobu máte napsanou na lístečku, který byl ve schránce. Pokud nestihnete zásilku do tohoto data vyzvednout, můžete si telefonicky nebo on-line požádat o prodloužení úložní doby - je to zdarma a lze to až na 1 měsíc.

Standardní úložní doba zásilek je 15 dní.

Datum: 03.12.12 15:48

Záleží na firmě a co se posílá - obvykle zásilky na dobírku od zásilkových obchodních domů jako je Hallens, Magnet atd., tak je to 14 dnů, a někdy (opět záleží na druhu zásilky) se dá balík o dalších 14 dnů prodlouži (když o to na poště požádáte)..Jsou ale zásilky od firem, které se musí vyzvednout do 7 dnů.

Datum: 03.12.12 17:06

Pracuji na poště, a zatím jsem neměla v ruce zásilku na dobírku na uložení jinak, než na 15 dnů. Pokud nějaká byla, tak mě minula. Jenom moje zkušenost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.