Být sám sebou / Hrát si na někoho jiného?

Od: Datum: 27.09.13 21:40 odpovědí: 3 změna: 29.09.13 20:11

Dobrý den, Mám jednu takovou zajímavou otázku, mám být sám sebou, nebo se chovat jinak? Prostě se změnit, v celým kolektivu a to i k holkám, . Už jsem to párkrát i zkoušel, když nejsem sám sebou, je to uplně jiné, nedá se to srovnat ! ! příjdu si úspěšnější mám vedle sebe kolektiv který se dá lechce ovlivnit, všechno je hned jiné.. Jenže, nejsem to já, bojím se že na to jednou doplatím. A když jsem sám sebou, vždycky promrhám tolik šancí, vždy jsem doplatil nato, že jsem byl vstřícný a obětaví k lidem, pomáhal jim. radil jim .. A když mluvím o těch holkách, vždycky když jsem k nim byl Ten hodný, kdo jim radil, snažil se k nim chovat mile, tak jsem nakonec byl Ten Hodný kamarád i když jsem o tu holku měl zájem.. A když je provokuju, odsekávám, dělám si z nich srandu ( v určité míře) a další věci který bych normálně nenapadli tak je to taky uplně odlišné, příjde mi, že se semnou více baví, mají mě radši, i když mi příjde, že s takovou povahou bych si to vůbec nezasloužil. Ale zase mě pronásleduje ta otázka, nedoplatím na to? když to nejsem já? Vždycky se říká, snaž se být sám sebou, jenže v dnešní době být jeden z těch Hodnejch je fakt cesta na dlouhou trať..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.09.13 22:00
avatar

Obojí jsi ty :-D Jen najít správnou míru a nepřepísknout žádným směrem. Člověk není tak jednoduchý, aby se dalo snadno ukázat, co je zač... ;)

Datum: 27.09.13 22:06
avatar

Dobrý den,

každý má podle mě svoji masku pro společnost, pro širší okolí. Teprve v tom užším si ji člověk může dovolit sundat. A ve chvílích, kdy do něj někoho nového chce zahrnout - to jsou ty rizikové momenty :)

Od: ivulenka*
Datum: 29.09.13 20:11

Já bych byla sama sebou. Šance: Bavilo by Tě to být to opačně? Aby Tě někdo provokoval, ovlivňoval? To je MAGIE. A ten moc hodný může dívkám pomoci objevit, že také mohou být těmi hodnými: k Tobě. Víš, ono je potřeba "oplácet, jak se kdo chová k Tobě": Když jsi hodný a vracejí Ti ve zlém, poděkovat a dál být k TĚMTO lidem neutrální. Co vyšleš, se vrací. Možná "jen" vracejí, jakýjsi sám kdysi byl. Co kdo zaseje, to sklidí. Kdyby Tě to více zajímalo, písni na mailík. Ivča

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.