Být sám sebou / Hrát si na někoho jiného?

Od: Datum: 27.09.13 21:40 odpovědí: 3 změna: 29.09.13 20:11

Dobrý den, Mám jednu takovou zajímavou otázku, mám být sám sebou, nebo se chovat jinak? Prostě se změnit, v celým kolektivu a to i k holkám, . Už jsem to párkrát i zkoušel, když nejsem sám sebou, je to uplně jiné, nedá se to srovnat ! ! příjdu si úspěšnější mám vedle sebe kolektiv který se dá lechce ovlivnit, všechno je hned jiné.. Jenže, nejsem to já, bojím se že na to jednou doplatím. A když jsem sám sebou, vždycky promrhám tolik šancí, vždy jsem doplatil nato, že jsem byl vstřícný a obětaví k lidem, pomáhal jim. radil jim .. A když mluvím o těch holkách, vždycky když jsem k nim byl Ten hodný, kdo jim radil, snažil se k nim chovat mile, tak jsem nakonec byl Ten Hodný kamarád i když jsem o tu holku měl zájem.. A když je provokuju, odsekávám, dělám si z nich srandu ( v určité míře) a další věci který bych normálně nenapadli tak je to taky uplně odlišné, příjde mi, že se semnou více baví, mají mě radši, i když mi příjde, že s takovou povahou bych si to vůbec nezasloužil. Ale zase mě pronásleduje ta otázka, nedoplatím na to? když to nejsem já? Vždycky se říká, snaž se být sám sebou, jenže v dnešní době být jeden z těch Hodnejch je fakt cesta na dlouhou trať..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.09.13 22:00
avatar

Obojí jsi ty :-D Jen najít správnou míru a nepřepísknout žádným směrem. Člověk není tak jednoduchý, aby se dalo snadno ukázat, co je zač... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.09.13 22:06
avatar

Dobrý den,

každý má podle mě svoji masku pro společnost, pro širší okolí. Teprve v tom užším si ji člověk může dovolit sundat. A ve chvílích, kdy do něj někoho nového chce zahrnout - to jsou ty rizikové momenty :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivulenka*
Datum: 29.09.13 20:11

Já bych byla sama sebou. Šance: Bavilo by Tě to být to opačně? Aby Tě někdo provokoval, ovlivňoval? To je MAGIE. A ten moc hodný může dívkám pomoci objevit, že také mohou být těmi hodnými: k Tobě. Víš, ono je potřeba "oplácet, jak se kdo chová k Tobě": Když jsi hodný a vracejí Ti ve zlém, poděkovat a dál být k TĚMTO lidem neutrální. Co vyšleš, se vrací. Možná "jen" vracejí, jakýjsi sám kdysi byl. Co kdo zaseje, to sklidí. Kdyby Tě to více zajímalo, písni na mailík. Ivča

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.