Dárek pro mamku

Od: Datum: 26.09.13 21:27 odpovědí: 9 změna: 27.09.13 09:46

Je mi 12 let a peníze mám dostávám,totiž kapesné mám přes 10.000 takže to je v pořádku.Teď ale k tomu hlavnímu co koupit mamce K SVÁTKU?DĚKUJU ZA VŠECHNY NÁPADY MOC A MOC :).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hx*
Datum: 26.09.13 21:35

no můžeš ji koupit cokoliv třeba kytku, nebo něco co má ráda, nebo jí nekupovat nic a být na ni hodná a pomáhat ji (toho si většinou maminky ceněj nejvíc) tak ahoj a doufám že rada pomůže :- )

Ohodnoceno: 0x
 
Od: theramana*
Datum: 26.09.13 22:17

děkuju koupím kytku a nějakou čokoládu :)

doplněno 26.09.13 22:46:

Psát mi teda už nemusíte ;)

Od: ria®
Datum: 26.09.13 22:39
avatar

květinu určitě - mě by tedy víc potěšila živá v květináči.. a zvaž, jestli je čokoláda vhodný dárek : ) - mě by teda nepotěšila, už jich mám od všelijakých dárců mraky, a nevím co s tím, nechutá mi a rozdávám jí dál.. : ) - a v neposlední řadě si maminka může hlídat váhu : ))..

Nedávno tady zazněl lístek do divadla - nemusí to být nějaký velký představení, ale nápad se mi líbil...

A mamka se mi onehdá svěřia, že vlasnoruční přáníčka od nás byla roztomilá do 6ti let :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 22:47

Lístek do divadla by nemusel být špatný dárek, ale chodí mamka do divadla?

Divadlo přeci jen vyžaduje určitý druh oblečení - má ho? (a neříkej: nějakou sukni a halenku najde) Mamka asi nepůjde do divadla v tom, v čem chodí běžně ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 21:42
avatar

Každou maminku nejvíc potěší dárek, se kterým si dáš nějakou práci. To znamená něco vyrobit, třeba ozdobné přání, prostě něco, do čeho dáš kousek sebe, kousek něčeho, co umíš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 26.09.13 21:45

Pokud to není překlep, tak to je docela slušné kapesné, hlavně být mnou, tak bych se snažil to spořit, to se může vždycky hodit - hlavně to nepromrhat. A co může Vaší mamku nejvíce potěšit, to stejně můžete vysledovat jen vy sama. Osobně jsem k dárkům skeptický, ale od dětí většinou potěší. Zajímal bych se o to, o co se vaše matka zajímá, co má ráda a tím směrem bych šel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 21:57
avatar

Dospělák si většinou pořídí co potřebuje, ve 12ti už člověk není zcela nadšen z výroby přáníček a jestli existuje dárek, který skutečně potěší, tak jím je získaný ČAS. Doporučuji něco, čím ona získá čas pro sebe. Má problémy s uklízečkou, se zahradníkem, s hospodyní? Tak jí třeba darovat "poukaz" na to, že na ně dohlédnete a pokusíte se to vyřešit. Takové zkušenosti se vám do života hodí a mamka to jistě ocení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 22:46

Kytku - v květináči, vydrží :) A část vyrobit sama - třeba nějak vyzdobit květináč (koupit obyčejný a nějak ho udělat originální) nebo nějakou mašli, nebo něco na špajlích do ní zapíchnout (pokud se to hodí). Ukaž svoji kreativitu. Potěší to, je to osobnější a maminka to ocení ;) Koupit kde co umí kde kdo - vlastnoručně vyrobené dárky potěší mezi blízkými nejvíc. Ukáží, že si člověka skutečně vážíš.

doplněno 26.09.13 22:49:

A dárek by neměl být nějak moc drahý ;) Cenou neukážeš, jak daného máš ráda. A maka si navíc může říct, že zbytečně utrácíš, i když ty to můžeš myslet dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 27.09.13 09:46

Nevím jestli by to potěšilo tvoji maminku, ale moje žena byla z tohohle dárku nadšená. Naplánujte i se sourozenci případně otcem mamince den splěných přání. Ráno snídaně do postele, na oběd zajít do restaurace, pak procházka po okolí, večer divadlo nebo kino. Maminka by se neměla ten den o nic starat, všechno zařídíte vy, její rodina - zamluvit stůl v restauraci, sehnat lístky atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.