Acai Berry Thin

Od: Datum: 13.03.11 12:57 odpovědí: 148 změna: 15.08.14 15:42

dobry den, chci se zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti s doplnkem Acai Berry Thin ,...a jestli ano, tak jake a predevsim cenu bych chtela vedet...diky:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kate31
Datum: 14.03.11 15:21

Ahoj, stoji necelych 900 Kc/mesic, ale mam obavy, zda opravdu funguje :) Kdyz jsem patrala, tal jsem nasla, ze se vyrobky z techto plodu pouzivaji jako aktivator mozkovych funkci a pro oci (na ruznych lekarnach). O hubnuti ani pul slova. Tak preji hodne uspechu. Kate

Od: monie
Datum: 08.05.11 20:14

Dobrý den,taky jsem málem naletěla Acai Berry Thin... ta Emy stránka mne velice zaujala a já bohužel patřím k těm,kteří na tyto věci skočí.Když jsem však klikla na zmíněnou stránku a chtěla si tablety objednat,nikde jsem nenašla jejich cenu,v tu chvíli jsem si řekla,že to bude asi nejspíš tahák na peníze ,ale přecejen mi to nedalo a vyhledávala jsem diskuse na toto téma.A dobře jsem udělala.Podle většiny lidí je to opravdu jen chyták ,ale nedalo mi to a koukla jsem se na zmíněný Acai Slim ,který stojí s DPH 25O kč a zásilka na dobírku je 90kč,nedalo mi to a objednala jsem si to.Vzhledem k tomu,že je to na lékařských stránkách jsem tomu věřila.Uvidíme co to semnou udělá,určitě vás budu informovat.Každopádně všem moc děkuju za radu,kdyby jich nebylo,byla bych o 900kč chudší a neubrala bych ani deko.Zkusim tyto tablety a uvidim. . Tak snad taky poslouží Díky Monika

Od: houba*
Datum: 31.01.12 09:41

Ahoj,

tak co zhubla jsi po tom zázraku

eva

Od: zorka*
Datum: 11.06.11 15:51

Tak mi věřte, že vážně nefunguje. Koupila jsem si ho a užívala, k tomu téměř nejedla a dokonce i trochu sportovala. Je to 14 dní a není ani deko dole. Navíc je mi po každé té tabletce špatně. Kašlete na to, jen z vás vytáhnou peníze jako ze mě

Od: alenecinka
Datum: 24.06.11 07:41

ahoj Příznaky jsou videt az po 3 měsících

Od: lenka*
Datum: 28.06.11 11:58

ahoj ja si připravek koupila za 890 kc ted toho lituji vahu mam stále stejnou

Od: mangos
Datum: 24.09.11 07:26

po 3 mesicich? Tak jakto, ze slecna z reklami zhubla za 4 tydny 16 kg? :-O

Od: paaaaaaaaa
Datum: 13.08.12 11:02

Nevim,kde si tento přípravek kupujete,ale já si ho kupuju za 400Kč na měsíc a musim říct,že mi pomáhá.. Mám ho už druhý měsíc a zatím jsem zhubla asi 6-7kg.. Nejde to sice nějak extra rychle,ale jelikož jsem zkusila hodně věcí,tak jsem chtěla vyzkoušet i tohle a s tim jsem spokojena :) ale je to hrozně individuální,znám hodně lidí,kteří s tímto přípravkem zhubli,a kteří vůbec.. Prostě nejlepší to je asi zkusit a buďto budete hubnout anebo budete muset hledat jiný způsob:/.. ciao

Od: jacer
Datum: 14.03.11 15:26

na facebooku píší, že 60 tablet stojí 890,-Kč, berou se dvě tbl. denně

Od: host
Datum: 17.03.11 12:26

Nevím kolik mg obsahuje jedna tableta acai to balení za 890kč,ale já jsem si koupila v lékarně od MedPharmy 67 tablet za 209kč s obsahem 250mg acai berry plus ještě obsahují garcinia cambogia,zelený čaj,jablečný pektin,grapfruit a chrom,je to spalovač tuků.

Od: lenda
Datum: 20.03.11 17:32

A jak se jmenuje to co jsi si koupila?

Díky za odpověď.

Datum: 21.03.11 06:58

Jmenuje se to Acai berry a je to od MedPharmy.V lékarně stačí říct,aby to objednali,já jsem to před osmou ráno objednala a už ve dvě odpoledne jsem si to vyzvedla.

Od: cherie
Datum: 21.03.11 13:08

Ahoj,

prosim te mohla bys mi rict jslti to opravdu funguje?

Dekuji

Lenka

Datum: 21.03.11 14:58

Bohužel nevím,sama jsem si to koupila ve čtvrtek,ale podle toho co píšou o jednotlivých rostlinách a chromu by to mělo pomoct.Ovšem je třeba začít ne s dietou,ale zdravou stravou.Vím,že hodně pomáhá dělená strava,stačí na googlu zadat do vyhledávače dělená strava a vyjede plno odkazů.

Od: julia*
Datum: 28.04.11 23:54

Ahoj,nechci se vnucovat do diskuze,jen jsem si všimla že tu byla zmíňka o dělené stravě:))VŘELE VŠEM DOPORUČUJI!Já osobně jí mám vyzkoušenou několikrát,vždy,když potřebuji schodit,,párkileček tak si jednoduše hodím na dva měsíce dělenku a mám to dole:)A navíc a co je fakt super,dělená strava výborně pomáhá srovnat zažívání,zrovna jí držím asi 2 týdny.U někoho se výsledky dostaví možná pomaleji,ale nesmíte to vzdát hned na začátku!A hlavně a to nejdůležitější,musíte dodržovat ty 3(myslím)kroky.Vysadit CUKRY,BÍLÉ PEČIVO A ALKOHOL!:D...najdete to na netu a nebo si sežeňte knížky L.Kořínkové,je tam i graf co a jak můžete a jak správně jídlo kombinovat:))

Od: mikaela
Datum: 08.05.11 18:39

Dnes jsem začala užívat acai berry od MedPharmy. Mám dvě známé,které tento přípravek začaly používat. Jedna od firmy,která si účtuje 890kč/60 kapslí a druhá,která si acai koupila od MedPharmy,a to 201kč/ 60 kapslí... No a hubne se po obou z nich a víceméně stejně. Takže v tomto případě neznamená -co je lepší je i dražší.

Ale reaguji proto,že mluvíte o dělenné stravě. Ta je sice fajn,ale mám pocit ,že jen párkrát. Před asi dvěmi lety jsem si nakoupila knihy od L. Kořínkové,no,nechala jsem za ně opravdu hodně peněz. Za dva měsíce jsem zhubla asi 7 kg, s tím,že jsem byla opravdu hooodně poctivá. Ovšem do půk roka se mi tato kila vrátila. Tak jsem to zkusila znovu a za dva měsíce jsem zhubla necelá tři kila. Myslím si ,že chyba je ta,že dělenná strava je sice fajn,ale pokud s ní člověk začne,měl by tak již jíst stále. Další věc je ta,že při této dietě nejdou pryč tuky,ale svalová hmota... Ale jestli Vám Kořínková vyhovuje,tak budte ráda. Neberte to tu jako narážku,jsem přeci v diskuzi:)

V každém případě jsem dnes začala používat acai a už se těším na výsledek!:)

Od: mart*
Datum: 28.07.11 19:56

ahoj, chtela jsem se zeptat jak si spokojena s Acai Berry od MedPharmy?

chtela bych si ho koupit tak jestli to ma vubec cenu?

Dekuji

Od: mojezkusenosti
Datum: 17.08.11 11:35

Moje zkušenost s hubnutím je následovná: Nadváha je většinou způsobená zakyselením organismu , je třeba si přeměřit PH pak začít kůru odkyselovací .Eksistují tabletky Base které jsou zásadité a regulují překyselení k těmto tabletám se pije aloe vera gel pič , po této dvou měsíční kůře jsem zhubla z 84 na 76 kg moje sousedka která vážila 146 kg po dvouměsíční kůře sjela s váhou na 122 kg .Přípravek mám od Německé firmy NWA .Pokud budete mí zájem ráda poskytnu bližší informace .

Od: dameto123
Datum: 30.08.11 07:28

Již několikrát jsem narazila na info o překyselení organizmu a mám pocit,že se to týká i mě.Proto bych ráda poprosila o bližší info.Díky a hezký den*slunce*

Od: petpink
Datum: 27.11.11 16:54

Já mám dobré zkušenosti s dvousložkovým čajem na odkyselení organismu od firmy Seraphin...

Od: jami246*
Datum: 25.09.11 20:26

Dobrý den

Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti s tabletami BASE a prosím o bližší informace.

Děkuji

Datum: 09.11.11 07:50

Dobry den,chtela jsem se vas zeptat na blizzi informace o prekyseleni organismu a jak ho tedy,,odkyselit´´? dekuji moc za odpoved Hanika

Od: sofinka
Datum: 25.12.11 18:00

Ahoj, chtela jsem se zeptat na ten pripravek co berete rada bych zhubla... a potrebovala bych nejak poradit zkousela jsem snizovani stravy ale to me dovedlu jen k omdlevani a nevrlosti. A nemuzu jist zeleninu jelikoz jsem na vetsinu z ni alergicka.. je to tezke pro me najit vhodnou dietu ale chtela jsem prave vyzkouset nekjaky doplnek stravy... poradte dekuji..

Od: sonca
Datum: 05.01.12 22:53

Prosila bych taky informace o této dvouměsíční kůře s tabletami base. Děkuji

Od: carodejka69*
Datum: 06.02.12 00:17

Zdravím, měla bych zájem o více podrobnosti. Děkuji!

Od: verrrronikahr
Datum: 23.04.12 21:06

Zdravím, chtěla bych poprosit o víc informací o odkyselení organismu, at už Base nebo ten dvousložkový čaj. Nutně potřebuji zhubnout, neustále přibírám :( doufám, že by to pomohlo děkuju

Od: rosalie
Datum: 30.05.12 17:18

Nerozumím jedniné věci jak za to můžte vyhodit tolik peněz kdž na aukru to stojí okolo 300-500,- Kč a ještě tam je daleko více výrobků než jen tabletky, a ještě jedna věc když nezhubete aspon pročístíte organismus.

Datum: 30.05.11 15:36
Taky se nechci vnucovat, ale když jak píšete dodržíte ty tři kroky "CUKRY,BÍLÉ PEČIVO A ALKOHOL!" ... tak můžete jíst klidně cihly a věřit, že hubnete po nich ... zkrátka chci říci, že když vysadí cukry, bíle pečivo a alkohol, tak zhubne člověk i kdyby nechtěl...
Od: fenix*
Datum: 29.02.12 00:37

tak to si dovolím nesouhlasit. Z vlastní zkušenosti vím, že nestačí vysadit bílé pečivo, alkohol a cukry. Možná to funguje lidem, kteří mají nadváhu kvůli nadměrnému přísunu kalorií, ale příčin obezity je daleko více.
Tvrdit něco takového znamená nerozumět problematice.

Od: saxannka5
Datum: 10.04.11 16:10

a kolko sa ti podarilo schudnut? diki za odpoved

Datum: 10.04.11 18:29

Za 4 týdny se mi podařilo zhubnout 6 kg,ale potřebuji dát dolů ještě další kila,tak jsem zvědavá jak to půjde dál.

Od: velu
Datum: 21.05.11 12:36

já mám taky acai berry od medpharmy,tak doufám, že to půjde :). Ale ty jsi s ní krásně zhubla,tak doufám, že to půjde ok. Jím zdravě, žádné sladké :)

Od: martinaaaaa
Datum: 25.03.11 15:51

Ahoj, já ACAI užívám teprve druhý den a co je fakt, tak hned první den, jsem neměla absolutně pocit hladu a dnes vůbec ani chuť na nic sladké. Tak očekávám, že když přijedu z práce domů, tak se nenajím a ani nebudu mít potřebu, předpoklad pro úbytek kg by tedy byl...Sama chci zhubnout tak 5 kilo, tak uvidím...Koupila jsem si ten za 890,- na stránkách od Emy...kde nejde ani vkložit svůj vlsatní názor na tento přípravek, ale to jsem bohužel zkusila až když jsem ho koupila. Když bude fungovat ráda napíšu víc. Martina

Od: puntik
Datum: 30.03.11 12:41

Objednala jsem si také ten "zázrak" za 890,- a nefunguje!Už ho beru 3týdny,cvičím,nepřejídám se a NIC!Ale objednám si čistou acai, protože je pravda,že ta obsahuje spoustu dobrého pro tělo a nejsem tak unavená. Je pravda,že není toaková chuť na sladké a řekla bych, že ani tolik na jídlo, ale že by se po tom tak úžasně hublo, jak inzerují některé ...určitě ne. Čistá acai vyjde i levněji, než ta "šizená" za 890,- stačí si jen zadat do vyhledávače. Přeji hodně zdaru

Od: karol1*
Datum: 05.05.11 22:02

Nic ve zlém, ale když někdo napíše "stránky od Emy", doufám, že tomu nevěříte. Vždyť je to celé vymyšlené! Žádná Ema neexistuje a vymyslela to firma. Proč by nějaká ženská, co by zhubla (musím podotknout, že nesmyslných 16 kilo za měsíc), tak přece nebude dělat blog a platit reklamu na internetu a prodávat nějaký výrobek.

Od: andys*
Datum: 22.09.11 19:35

ahoj, chtěla sem se zeptat, zda opravdu tablety acai funguji :) jak sem se ddozvěděla že si je taky začla používat zajímalo by mě jestli ti to pomohlo zhubnout.

Od: gemartina*
Datum: 26.03.11 01:24

ahoj,já to beru 3 den,a jen můžu říct že nemůžu potom spát .jinak to stojí 890kč 60tablet berou se 2 děně.

doplněno 26.03.11 01:27:

tak vám přeju at to víde ale moc tomu nevěřim.

doplněno 14.05.11 23:54:

tak vám můžu říct:že to stojí za velký H...!nic nefunguje,jen tahaj s lidí prachy!začala sem chodit na zumbu a je to mnohem lepší a zábavnější než náky debylní prášky.ten kdo říká že to funguje tak pěkně kecáte!

Od: pajika
Datum: 28.03.11 10:49

Koupila jsem si taky za 890,- a už první den používání mě z něj příšerně bolela hlava, byla jsem taková malátná a bála jsem se, že někde omdlím. Druhý den jsem vynechala a byla jsem v pohodě. Pak jsem si zkusila zase vzít a opět se to opakovalo. Takže nevím, jestli pomáhá zhubnout, ale já ho jíst nemůžu a teď nevím, co s ním...

Od: jose1
Datum: 17.04.11 21:09

Ahoj.Nic si z toho nedělej.o nic jsi nepřišla.Já to užívám asi 14 dnů a nezhubnul jsem ani deko.Rád bych věděl,jestli to jde vrátit a dožadovat se vrácení peněz,protože to mi nějak uniklo.Ale pokud prodávají věc ,která nefunguje,tak by peníze měli vracet.neznáte někdo tu adresu,kde se to objednávalo?Platil jsem 890kč a dopravné je zdarma.Rád bych to vrátil.Ono se fakt bez pohybu nedá zhubnout a žádné pilulky nám nepomůžou.Tak spíš jíst zeleninu,bílé maso a hovězí a hodně zeleniny a hooooooodně chůze,o tom to je.Dík za info.José.

Od: ladka*
Datum: 07.05.11 09:58

Já jsem také byla 2-3 dny na omdlení. Zkusila jsem vynechat odpolední kávu, když si před obědem "šňupnu" 1 Acai a ted je to dobré, ale nehubnu!

Od: pavlous
Datum: 04.04.11 10:13

Gemartino, má se to užívat před snídaní a před obědem a nejdéle 5hodin před spaním. Jinak opravdu spát nebudeš.

Od: martajs
Datum: 03.05.11 10:13

ahoj. já ho brala tři dny a taky jsem po něm vůbec nemohla spát. celou noc jsem se pokoušela to nějak zabořit, ale nic. ale taky je pravda, že jsem po tom nespaní nebyla ani unavená...

Od: janik*
Datum: 29.03.11 08:35

Ahoj, taky jsem si koupila ten preparát za 890,- . Beru ho asi týden, hubnoucí efekt veškerý žádný a to chodím pravidelně cvičit.Ale mám stejnou zkušennost z malátností jako, už tu psala jedna paní. Jen ta malátnost trvla pouze ten první den. Normálně jsem pokračovala a pak už se nic nedělo. Pro představu o mé postavě, mám 173 cm a 60 kilo, chtěla jsem zhubnout tak 3 - 4 kila , ale zatím žádný efekt! Asi jsem taky jedna z těch , která sedla na lep zaplaceným kecům. Popravdě hledám zpětně dovozce a prodejce zde na Čechách a ještě jsem nebyla úspěšná. Prostě ani jeden odkaz na webu zatím totmo preparátu nepatřil . Tak sand bych poradila ostaním nekupovat!

Od: janik*
Datum: 29.03.11 08:39

Ahoj, taky jsem si koupila ten preparát za 890,- . Beru ho asi týden, hubnoucí efekt veškerý žádný a to chodím pravidelně cvičit.Ale mám stejnou zkušennost z malátností jako, už tu psala jedna paní. Jen ta malátnost trvla pouze ten první den. Normálně jsem pokračovala a pak už se nic nedělo. Pro představu o mé postavě, mám 173 cm a 60 kilo, chtěla jsem zhubnout tak 3 - 4 kila , ale zatím žádný efekt! Asi jsem taky jedna z těch , která sedla na lep zaplaceným kecům. Po pravdě , hledám zpětně dovozce a prodejce zde na Čechách a ještě jsem nebyla úspěšná. Prostě ani jeden odkaz na webu zatím tomuto preparátu nepatřil . Tak snad bych poradila ostaním - nekupovat!

Od: puntik
Datum: 30.03.11 12:42

Objednala jsem si také ten "zázrak" za 890,- a nefunguje!Už ho beru 3týdny,cvičím,nepřejídám se a NIC!Ale objednám si čistou acai, protože je pravda,že ta obsahuje spoustu dobrého pro tělo a nejsem tak unavená. Je pravda,že není toaková chuť na sladké a řekla bych, že ani tolik na jídlo, ale že by se po tom tak úžasně hublo, jak inzerují některé ...určitě ne. Čistá acai vyjde i levněji, než ta "šizená" za 890,- stačí si jen zadat do vyhledávače. Přeji hodně zdaru
Od: lucajda24
Datum: 08.04.11 14:21

tak jsem se asi taky nechala napálit. nechápu sama sebe, nikdy jsem těmhle přípravkům nevěřila. tak asi mají dost dobře udělanou reklamu, tak trochu víc manipulativní. :( objednala jsem si to a jsem na to teda zvědavá, ale dle vašich příspěvků asi taky nebudu úspěšná. k tomu beru prášky na štítnou žlázu, tak nevim nevim. aby mi to nakonec ještě neublížilo. potřebuji shodit maximálně 10kg.

Od: lucajda24
Datum: 05.05.11 15:07

já si Acai objednala za 890 Kč na měsíc a nadávam teď sama sobě. už ho beru 14 dní a pořád nic. Na to, že je tam kofein, tak i tak si připadam některý dny unavená. a to sedim celej den v kanceláři. Chuť na sladký mam pořád stejnou, někdy i větší. na mě by asi nic jinýho než hladomorna nezabíralo, nikdy jsem žádnou dietu nevydržela. hlad mam taky pořád stejnej a porce jim taky furt stejný. takže to na mě nemá žádnej účinek. jediný, v čem jsem zaznamenala trochu změnu je to, že se víc potim a to při sebemenší námaze. navíc už skoro dva měsíce chodim pravidelně na spinning a taky to nemá žádnej účinek. to jenom že se cejtim dobře, že jsem se trochu hejbala, ale víc nic. tak asi je mi souzeno mít za pár let 100kg nebo nevim. :(

Od: ladka*
Datum: 07.05.11 09:49

Já beru ten "zázrak" Acai Berry Thin už druhý týden. Cvičím, běhám, zredukovala jsem tučné papu a shodila jsem kilčo, ale to by šlo asi dolů i bez pilulí. Beru také hormon na štítnou žlázu a musím napsat, že mi první 2-3 dny bylo hodně divně, až na omdlení, rozostřilo se mi vidění, přitom mi vylítnul tlak až na 160. Fakt je, že jsem si dala svoje slabé 2 kávy denně... ted piju jen ranní kávičku a je mi normálně, ale žádný zázrak v podobě lepší vitality zatím nepozoruji...a stále otvírám ledničku celý večer. Zkusím balení využívat celé, ale na hubnutí to zdá se není.

Od: hubnoucitablety
Datum: 11.04.11 18:07

jo, taky jsem naletěla, myšlenka na rychlé hubnutí a 890kč je v čudu. Tablety mám využívané, cvičím a držím tak trochu dietu, nejím sladké a nic. I tak se dá vydělávat na hlouposti lidí

Od: iff*
Datum: 17.04.11 16:08

Dobrý den,

nemám sice zkušenost s tímto výrobkem, ale také mě zaujala jejich reklama a chtěla bych dát dolů pár kil. Proto jsem si přečetla pár diskuzí o Acai a poté se rozhodla pro Acai berry. Musím říct, že je jím teprve týden, 3 kapsle denně před jídlem a jsem velice spokojená, cítím se lépe, mám víc energie, nemám chuť na sladké a mám pocit sytosti už v půlce porce na jakou jsem byla normálně zvyklá. Jen jsem mírně upravila jídelníček, hodně piju vodu a zelený čaj a za týden 2 kila dole i bez cvičení. V balení je 90 kapslí, což je v průměru na měsíc a stojí pouze 202,-

Tak jsem zvědavá, jestli to tak dobře půjde i dále

Datum: 18.04.11 06:17

Já tedy užívám to acai berry od MedPharmy 5 týdnu a zhubla jsem 8kg,ale je pravda,že ten výrobek za 890 kč bych nekoupila,ta cena je vysoká.

Od: jirina*
Datum: 26.04.11 15:37

Ahoj,přečetla jsem dnes tvůj příspěvek na acai berry,prosímtě a to jsi koupila tan za 202,-? Já jej užívám 10dnů a ani deko dole ,můžešli napiš prosím svou zkušenost,možná to užívám špatně.Moc děkuji předem Jiřina

Od: karka*
Datum: 29.07.11 09:00

Ahoj, nejvíc jsem zhubla při téměř hladovce 10 dní, jen pít vodu 2 l a ředěný 1 l džusu(ananas, banán, pomeranč, mrkev, ředkev), toť vše a bylo 15 kg dole. Pak jsem postupně pomalinku začínala jíst zeleninu či ovoce, sem tam kus rohlíku... a hubla jsem dál, pak i kuřecí či krůtí maso a pak "normální strava" v polovičních dávkách. To jsem přidala i sportování. Normálně jsem pracovala, střední pracovní zátěž, a fungovala v domácnosti, 3 děti. Hlad máte největší v začátku, pak už si zvyknete a nevnímáte to. A budete překvapeni, ze i po 10 dnech máte stolici (sice minimální, ale máte). Jo jo efekt žádný téměř nebyl, přibrala jsem pak asi 1-2 kg.

Takže kdo je zdravý a chce to vzít útokem a je rozhodnut, že se pak nezačne opět přežírat, tak může zkusit. I kdyby jen na 1-3 dny jako očistnou kúru.

Od: mami
Datum: 10.09.11 10:02

kde se dá koupit ten juice a jak se jmenuje? Dík za odpověď.

Od: tea*
Datum: 25.10.11 15:28

Kolok kilo jste zhubla?

Od: zuzaj
Datum: 05.05.11 13:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde jste sehnala acai od MedPharmy? V lékárně mi řekli, že jej nemají vůbec v distribuci a že nejde sehnat...Děkuji za odpověď

Od: vawik
Datum: 08.06.11 13:53

acai berry od Pharmy za 202kč jsem si taky obědnala přes internet došlo mito do 2 dnu..akorát poštovné jěště za 119kč,jím to druhý den tak jěště nemužu napsat žádný výsledek ale řeknu hned jak se něco bude dít.

Od: mi*
Datum: 04.06.11 07:21

Zdravim , za 5 tydnu 8 kilo to je super , a upravovala jste jidelniček ,nebo jste jedla jak jste byla zvykla , včera jste to taky koupila ale moc nedeji tomu nedavam , Diky za radu

Datum: 14.06.11 17:19

S tím s vámi souhlasím

Od: pomocjana
Datum: 29.02.12 13:22

Ahoj chtela bych poprosit o radu,mam koupeny Acai berry od MedPharma 215 kc,67 tobolek koupene v lekarne) a chtela bych se zeptat kolik si jich mam za den davat na obale je napsane 2 denne,ale na netu sem se dočetla na nejake diskuzi ze nekdo jich sni za den vic treba i 4? tak jestli mate nekdo skušenost prosim ozevet se mi.dekuji Jana

Od: nicol*
Datum: 26.04.12 10:40

Dobrý den , já jsem se jenom chtěla zeptát .. Kolikrát denně tabletý berete? Já je beru dvakrát denně a už je beru tak týden a pořád nic nejde dolu.. A taký je mám od Medpharmy.. Děkují

Od: katusp
Datum: 03.05.11 15:56

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na vaše dávkování? bere te 6 kapslí denně?

Od: pozor
Datum: 18.04.11 11:40

Přátelé pozor

Voz http://en.wikipedia.org/wiki/Enforcement_actions_against_a%C3%A7a%C3%AD_berry_supplement_manufacturers

Doufám, že umíte anglicky.

Ale pokud ne, tak stručné shrnutí:

víceméně se tam popisují ilegální aktivity společností, které vydělávali v roce 2004 na zmíněné rostlině díky sadě podvodných a účinných reklam. Jako například vytvoření blogu, který působí jako autentický příběh nějakého obyvatele Prahy, který ale ve skutečnosti vůbec neexistuje a příběh je celý vymyšlený.

Zřejmě do nedávna tam probíhaly ohledně toho soudy.

Též zmiňují, že zatím (nejen tehdy ale ani do roku 2011) nebyly žádné z účinků rostliny prokázány výzkumem.

Datum: 05.05.11 22:18

No o obyvateli Prahy tam info najít nemůžu , ale jde o to, že dali k soudu ty, kteří zneužívali jména známých osobností ke své reklamě, vymýšlejí fiktivní blogy lidí, kterým jejich výrobek pomohl - to bude Ema . Jde spíš o ty metody, které jsou podvodné. Bohužel je stále hodně zbrklých lidí, kteří si nezjistí info o firmě, které zaplatí spoustu peněz. Myslím, že ten, kdo vymyslel ty stránky si penězma tapetuje, protože co jen tady je lidí, co si to koupilo :(. Určitě bych si ale nekoupila u firmy, která neuvádí adresu, kontakt, je nedohledatelná ...

Od: dejna
Datum: 20.04.11 22:37

ahojky,chci se podělit o zkušenosti s acai berry,jestli někdo přemýšlíte jestli do toho jít určitě kupte ten levnější cca 200kc je to skoro stejné jak za tech 890kc,dále podle zkušeností jiných, bohužel každý máme jiný tělo a metabolismus a tak na každého zabírá něco jiného proto potom někdo zhubne a někdo ne,já to beru 5dní a skoro 2kg dole,cvičím 3krát tydně a jím 5krát denně a sem tam sladké normálně zobnu,jen jednu chybu to má bolí mě potom hlava jak už psali i jíní.mejte se a hodně štěstí

Od: ali2
Datum: 26.04.11 12:47

Ahoj, můžu se zeptat, kde se ten levnější dá sehnat?

Od: harena
Datum: 05.06.11 18:11

Já jsem si koupila acai super strength 800 mg za 199,- Kč, má to být nejsilnější Acai na trhu a bere se tedy jen 1 kapsle denně. Prodává to firma na aukru a jak jsem viděla, má tam samé kladné hodnocení. Jím je už týden a cítím se super, samo taky trochu cvičím a omezila bílé pečivo. Zatím 2 kg dole, ale hlavně nejsem unavená a je mi fajn.

Od: lenule*
Datum: 21.04.11 13:26

zdravím. takže cena je 890,- za 60 tablet, je to asi na měsíc. Berou se dvě denně. 20 minut před snídaní a druhá dle potřeby, nejdéle však 5 hodin před spaním, obsahují docela dost kofeinu..nemusela byste spát :-D jinak já jsem taky nevěděla jestli do nich jít, nakonec jsem neodolala a objednala a představte si, musim to zaklepat, ale funguje to! aspoň teda na mně. Absolutně nemám chu´t k jídlu, musím se do něho nutit. A to jsem byla schopná vyjíst ledničku na posezení! Teď jím pětkrát denně pidiporce (snídaně - rajče a půl rohlíku, sváča-jablko, oběd - kousek kuřete, sváča-banán , k večeři většinou nic, nebo jen salát...), důležitý je pitný režim, asi tak 3 litry vody denně ... Nebudu vás lámat, četla jsem spoustu diskuzí a na každého to nefunguje.

Od: cejpokobra*
Datum: 26.04.11 16:48

naprosto souhlasím

Datum: 25.04.11 17:07

Milé ženy, pokud se bere tento potravinový doplněk mělo by se jíst pravidelně 5x za den, hodně pít a jíst i sladké, tělo cukr potřebuje, spaluje ho na energii a pokud berete acai a nemáte sladké nemůže se nic spalovat, nemáte energii a pak je vám špatně, pokud má někdo 173cm a 60kg, tak teda nevím co chce hubnou opět jen působí časopisi a média(zpevnit ano)...ale budiš, pokud máte 60kg tělo už hubnout nechce a nebude tak proto to nefunguje stejně tak jako když nejíte pravidelně, acai je jen potravinový doplněk, a pokud nedodržujete určitá pravidla stravování jak může pomoc? skuste se zeptat specialisty...a uvidíte...

Od: mrpeper
Datum: 26.04.11 15:45

Telko spaluje cukr, ktery dostane, tekze tuky nespaluje skoro vubec. Takze zcela zbytecne. Zadne sladke nebrat. Pri hubnuti zadne sladkost!

Datum: 26.04.11 16:46

tělo potřebuje cukr aby spálilo tuk, já neříkám cpát se sladkým od rána do večera ale občas neuškodí v malém množství, taky jde o to jaký cukr se konzumuje pokud bílí ten se nejhůř odbouráva z těla, lepší je hnědý nebo třtinový, jak říkám zeplejte se poradce na výživu, ale každý má svůj názor ve svém okolí mám spousty takových, drastické hubnutí které není rozhodně zdravé, nejíst jen do sebe cpát různé prášky atp... ale také mají spousty problémů od nevolnosti, únavy až k problémům s vyprazdňováním, bože ženský vzpamatujte se acai ano doporučuji ale také určitá pravidla
toť můj názor, který není úplně z mé hlavy ale s pomocí doktora jsem na to přišla, měla jsem stejné myšlení jako mnoho z vás, hubnutí konzultujte a netestujte můžete si jen uškodit

Od: wellnessporadce
Datum: 26.04.11 22:07

Žádné kouzelné tablety, které z tebou udělají na vždy štíhlou neexistují.

Jediné co funguje je upravit svoji životosprávu, vyživit své tělo, dodat protein, ale za minimum kalorií.

Buď můžeš hledat jídelníčky, všechno si odvažovat a počítat a nebo vyhledat odborného poradce.

Pokud bys chtěla nezávázně udělat analýzu a dát doporučení k jídelníčku tak napiš.

Ale mám ty zkušenosti, že úpravu jídelníčku, aby byl zdravý. Lidi moc dlouho nevydrží, pokud je náročné si ho připravovat a kontrolovat.

Naštestí jsou i jiné možnosti ...

Od: nanovorka*
Datum: 11.05.11 21:07

Dobrý den našla jsem vaše sránky v souvislosti Acai Berry thin.Již při čtení blogu mě bylo divné 16kg za měsíc toje moc rychlé a nenašla jsem cenu.Ale zaujala mě vaše nabídka na nezávaznou analýzu a sestavení jídelníčku a ty jiné možnosti.

Od: manka*
Datum: 23.05.11 13:45

Dobrý den. Reaguji na váš příspěvek ohledně prodoktu acai. Chtěla jsem ho také vyzkoušet, protože už jsem bezradná a chtěla bych shodit pár kilo. Zaujal mě vaše nabídka úpravy jídelníčku. To je asi základ zdravého hubnutí. Jde navrhnout takhle přes net, aby fungoval?Děkuji za odpověď.

Od: linda*
Datum: 01.05.11 16:55

Ahoj,

acai berry thin beru sice jen několik dní,ale už jsem si ověřila,že vážně funguje.Zrychleni metabolismu mi pomáhá více hubnout.Více se potím a tím víc kalorii schazuju.Na měsíc stoji 890,-

Od: kamilak*
Datum: 01.05.11 20:59

Taky mě to zajímalo a zjistila jsem, že 60 tablet stojí skoro 900 korun a obsahují jen 50 mg acai! Navíc mají velice pochybný stránky. Je to podle mě jen velký podvod, lidi jsou zblblý reklamou, že za měsíc zhubnou 16 kilo. Já už 2 měsíce používám Acai SLIM, který obsahuje 350 mg acai, balení má 90 tobolek a obsahuje např. acai, garcinii a guaranu. Omezilo mi to chuť na sladký a celkově mi to omezilo pocit hladu, zrychlilo mi to metabolismus, posílilo imunitu, co víc si přát? Sehnala jsem to nejdříve na internetu, ale dá se to koupit i v kamenný lékárně, buď to mají hned, nebo na objednávku.

Od: lenkap
Datum: 03.05.11 15:45

Díky za tip. O acai jsem hodně četla a taky jsem se dívala na rozdíly mezi jednotlivýma značkama. Tenhle týden jsem si objednala Acai Slim v lékárně, těším se . P.S. Zarazilo mě na kolik lidí jsem v diskuzích narazila, kteří si koupili Acai Berry Thin za 900 korun! Vždyť člověk ani neví, co v tom je, nemají ani žádný normální certifikát, dokonce to na mě působí, že ten co mají na stránkách je legrace, nic to na googlu nevyhledalo... Já jsem upřednostnila českého výrobce. Navíc jsem narazila na Acai Slim v několika časopisech, kde ho doporučují, což se o Thin říct nedá ... mrkněte: http://www.doktorbio.cz/index…ali-o-nas/prakticka-c5bdena1/

Od: dury*
Datum: 06.05.11 14:29

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Datum: 06.05.11 21:08

Vážený obchodní zástupce, vaše snaha je úsměvná . Já radši používám tablety, přece jen je to pohodlnější...

Od: dury*
Datum: 09.05.11 01:21

Vážený pane karol1. Úsměvná? A pročpak? Myslel jsem že tohle je veřejná diskuse. Vzhledem k tomu že se rostlinou acai zabývám již delší dobu, vím dost na to abych se dokázal vyjádřit k dané otázce. Také jsem nijak nenapadal daný výrobek, a neodrazoval od jeho koupě. Navíc i my máme kapsle acai ve svém portfoliu, pokud máte zájem. Vyjádřil jsem se k danému tématu protože se k němu vyjadřuji skoro každý den a můj názor je takový, jaký jsem sdělil. Ale souhlasím s Vámi, že sníst tabletu je jednodušší, proto je vlastně také vyrábíme, leč těžko lze sebou nosit zamraženou dužinu při každé příležitosti, a acai je opravdu jedinečná rostlina. A mimochodem, ještě k té pohodlnosti, to je prosím celý problém většiny (ne všech) lidí s nadváhou, jsou příliš pohodlní se hýbat a , a potom hledají řešení v tabletách, magnetických náramcích, a podobných podivnostech. A přitom je to docela jednoduché, méně jíst a více se hýbat. A vím o čem mluvím, sám jsem zhubnul dvacet kilo, a i když acai dovážím, nikdy by mě nenapadlo dávat to do souvislosti, abych si zvýšil obrat. A mimochodem, jsem ředitel společnosti a ne obchodní zástupce.

Datum: 10.05.11 11:16

Doteď jsem se totiž domnívala, že diskuze jsou určeny pro běžné uživatele a ne na propagaci, protože v tom případě je jasné, že by to nebylo až tak úplně objektivní. Ale to je věc správce stránek . Ano, taky si myslím, že hlavně obézní lidé si myslí, že si koupí na základě nereálné reklamy na hubnutí 16 kilo za měsíc nesmysl za tisícovku, aniž by si ověřili firmu a pak se diví, že to v sobě nemá skoro žádné acai, blog je vymyšlený a firma není dohledatelná. Taky se mi líbí argument, že lidi nemají peníze na cvičení a tak, což u ceny 900 korun za ten podvodný Thin je směšné. Nejsem naivní, nemyslím si, že mě spasí zázrak, ale používám Acai Slim, protože mi pomáhá v hubnutí, cítím se po něm báječně a cenově mi vyšel nejvýhodněji, líbí se mi jejich stránky, a když jsem se potřebovala na něco zeptat, odpověděli mi. P.S. Holt patřím k těm málo lidem, kteří si to před koupí spočítají, protože dám radši v lékárně cca 270 korun za 90 tablet než například na internetu 400 Kč za tablet 60...

Od: malibo0
Datum: 10.05.11 21:25

aj ja som skoro naletela, dakujem vsetkym, ktori napisali svoke skusenosti s tymi podvodnikmi. Ja uz vyse mesiaca beriem program na bunkovu vyzivu od HERBALIFE a za ten mesiac som zhodila 3,5 kila a dohromady 17 cm z tuku, takze parada, niesu to ziadne zazracne pilulky, je to len o zdravej pravidelnej strave a pitnom rezime a hlavne davat telu to, co potrebuje, akonahle nastane hladovka, alebo drasticka dieta, telo si zacne ukladat tukove zasoby a chudnutie sa po case zastavi, telo tym padom neubera na tuku ale na svaloch. Vsetkym ktori bojuju s nadvahou doporucujem. A nedajte sa nalakat nejakymi zhodenymi 16 kilami za mesiac, ved to by muselo byt pre telo zabijak, zdrave chudnutie je tak kilo za tyzden dole.

Prajem vela stastia a pevnej vole :)

Od: lejdyann
Datum: 13.05.11 10:02

jsou to pěkný potvory.nejen že nezjistíte kolik ten acai stojí, ale dokonce i ten blog je falešnej, protože tam ani nepřidáte komentář.jinak by tam asi spousta lidí psalo jakej šmejd to je

Od: lenkau
Datum: 14.05.11 19:09

lejdyann, moje řeč! Tak mi vysvětlete proč jsou diskuze plné lidí, kteří jim na to naletí? To lidi nemají rozum?! Proč si někdo kupuje věc za 900 korun a přitom je na první pohled jasné, že tahají z lidí jen peníze? Vždyť ty jejich stránky nejsou ani celé v češtině! Pátrala jsem na jejich stránkách po složení a pak jsem nevěřila vlastním očím! Defacto si lidé kupují něco, kde není nic, co by napomáhalo hubnutí. Tomu říkám fór!

Od: maaajaa
Datum: 07.09.11 09:54

Cena tam uvedená je

Od: engelmarti*
Datum: 20.05.11 00:00

dobrý den,

musím říct, že jsem začala brát tablety před 3 týdny a mám dole 6 kg. Nedržím žádnou dietu, neomezuju se v jídle, necvičím. Není mi po tom špatně, cítím se nabitá energií, odpočatá a že toho poslední dobou moc nenaspím. Přestala jsem pít kafe. Beru jednu tabletu 20 min před snídaní a 2O min před obědem.

Od: barboranovotna
Datum: 20.05.11 09:57

Milá engelmarti, můžu se vás zeptat, zda jste si přečetla složení tablet před tím než jste je začala užívat? Děkuji za odpověď, Bára Novotná

Od: engelmarti*
Datum: 22.05.11 16:13

Nečetla, jelikož jsem ani nevěděla co to je.

Takže, jak jsem se k tomu dostala. Přišla kamarádka, s tím, že mi řekla, že to mám užívat, ale neřekla mi, na co to je, že se mám nechat překvapit. Bylo jí jasné, že kdyby mi řekla, k čemu to má být, že bych jí s tím poslala někam. Trpím na exémy a už jsem vyzkoušela toho hodně a vždy bez výsledku. Tak jsem si říkala, že má pro mne další experiment ohledně právě těch exémů.

A opravdu, co užívám ty tablety, tak už mám další kilo dole a čím jiným by to mohlo být než Acaii? Opravdu jsem u sebe nezměnila nic - jídlo, sport pořád stejné.

Od: barboranovotna
Datum: 22.05.11 19:50

engelmarti, čím by to mohlo být? Váha přece kolísá, plus mínus 1 kilo může být způsobeno i tím, jak pravidelné má člověk zažívání ... Proč jsem se ptala. Zajímalo mě, jestli jste si zjistila kolik acai ten výrobek má. Byla jsem totiž upozorněna na to, že zmiňovaná věc za 890 korun obsahuje 50 mg acai, zatímco některé jiné produkty obsahují acai 350 mg. Jen mě zajímalo, zda někoho napadne mrknout na obsah toho, co kupuje a zda si to někdo spočítá.

Od: alvean
Datum: 24.08.11 13:40

Vážená slečno či paní acaj vám na exémy nepomůže je třeba užívat jiné potravinové doplnky můj syn trpěl atopickým exémem roky nepomáhaly žádné léky ani masti od lékařů byli jsme dokonce u mudr.Jonáše v Praze ale ani ten nepomohl .Pak jsme se dozvěděli o výrobcích nemůžu jmenovat firmu ,je to firma Německá a jeho stav se velice zlepšil dokonce šla i ta kila pěkně dolů. Exémy to je onemocnění střev a překyselení organismu pokud si toto dáte do pořádku vše se zlepší i váha .Když napíšete nebo zavoláte ráda předám kontakty.tel:737286079 Hilda

Od: maaajaa
Datum: 15.09.11 09:16

Já trpím na exémy od svý 8 let. Je mi 20. Mastička mi od lékaře zabrala a v létě, když je sluníčko, tak mi to zmizí. Atopický exem je v dnešní době absolutně běžný a není to žádná věda. Trpěla na to celá má rodina až na mámu. Takže zas takové hao bych s tim nedělala )

Od: monica*
Datum: 23.05.11 17:28

:)Tááák...už jsem Acai Berry SLIM vyzkoušela a jak jsem slíbila,tak píšu. Žádně podlamování nebo klepání se nohou se u mě nedostavilo a mohu vám zcela od srdce říct, že to funguje ... ale nemůžete počítat s tim,že si koupíte pililky za 200 a budete jíst fastfoody a kila půjdou dolu ... Podle mě to funguje když se snažíte i vy... jak je známo ... prostě jsem omezila sladkosti,a to že jsem hroznej závyslák, témeř denně cvičím zumbu,ale ne ve fitku ale s dvd :-D kdy se vždycyk zapotim jako čuník a za 14dní mám 3kg dole... zatím .. ALE POZOR... to je jedině dobře... jakmile jde víc jako dvě kila týdně dolu není to dobře!Pro tělo je to šok a když pak začnete jíst normálně nastane ten mnou známý JOJO EFEKT. Prostě ,musíme se snažit pořát. Acai na mě působí tak,že se dokáži na věci lépe soustřdit a chápat je, a HLAVNĚ nemám chuť k jídlu takovou jako dřív a to že jsem toho snědla dost! Dokonce omezuje i chuť na sladké a dodává energii,proto se se pak i do toho cvičení pouštim s radostí a ne jako kdysi ,kdy jsem se k tomui nutila. To je totiš další věc... když cvičíte s nechutí,tělo se na to nesousředí a pak se s nim vůbec nic neděje... to už mám taky vyzkoušené,měsíc jsem chodila denně s nechutí do posilovny a domu jsem chodila bez energie a bez kapky potu... což neni dobré... a teď!JSEM JAKO VYMĚNĚNÁ!Mám energii,nemám hlad a ráda si zacvičím . Pokud chcetě zhubnout efektivně,jedině doporučuji, i když zatím není nijak extra vidět výsledek, cítím se skvěle a vím že TEĎ UŽ TO MUSÍM VYDRŽET!KDYŽ UŽ JSEM DOŠLA AŽ SEM! ALE: když si koupíte Acai berry slim tedy levnější verzi Acai berry thin musíte se hýbat a alespoň trošku přidat více zeleniny do denní stravy.Určitě výsledek uvidíte. A hlavně pokud máte chuť na sladké jako já :-P. Je to až neobvyklé ... Vždy si dám jednu tabletku ráno když vztanu,druhou během dopoledne,třetí odpoledne a pak podle nálady... když mám energii,stačí 3za den. Ale nenahrazuje to denní stravu! I když pak mít lad nebudete,jako třeba já,musíte do sebe nalifrovat alespoň to rajče nebo něco malého... JEDINĚ DOPORUČUJI... NAPÍŠU JAK TO POKRAČUJE DÁL! MĚJTE SE FAMFÁROVĚS pozdravem Monika

Od: beruska*
Datum: 26.05.11 07:35

Jé, já taky užívám Acai Slim. Používám ho necelé dva týdny a jsem nadšená! Už předtím jsem dbala na dostatečný pitný režim, jedla jsem 5krát denně menší porce a jedno až dvakrát týdně jsem cvičila, ale hubnutí se nějak zastavilo. Teď beru Acai Slim a například od pondělka do dnešního rána jsem zhubla 0,5 kila (byla jsem jednou cvičit). Ať si říká, kdo chce, co chce, mně to pomáhá a Acai Slim můžu doporučuju. Předtím bych za 3 dny půl kila nezhubla ani náhodou.

Od: lenkap
Datum: 26.05.11 08:22

Taky používám Acai Slim, od 1. květnového týdne, mám ho z lékárny, kde na něj pěli samou chválu a je fakt, že jsem tomu nejdřív nevěřila, ale hodně mě to překvapilo. Za cca 3 týdny jsem zhubla 2 kila, což je u mě neskutečný úspěch, protože ať jsem dělala, co jsem dělala, váha se ne a ne hnout dolů. Pomohlo mi to hodně psychicky, protože kdo nezažil problémy s tloušťkou, nepochopí, cítím se skvěle a když to takhle půjde dál, budu nejšťastnější člověk na světě! Přeju vám hodně úspěchů v hubnutí ať už zvolíte jakýkoli způsob. Mějte se krásně!

Od: acaislim
Datum: 27.05.11 22:57

Dneska jsme měly babský posezení, a když jsem řekla holkám, že od té doby, co jím Acai slim, tak jsem suprově naladěná, dokonce mě začal bavit sport!, jím míň, váha mi hlásí úbytek a zbavila jsem se zácpy, tak nevěřily. Když jsem navíc dneska odmítla zákusek ke kafi, holky se mě ptaly, jestli nejsem nemocná :o)

Od: petra*
Datum: 30.05.11 06:26

vše sou jen lži a tahaní penez z lidí... obednali sme si to s kamaradkama a ani jedna z nas peti nezhubla behem tří mesícu ani kylo ... je to takoví legalní podvod na hloupe a naivní lidi co ze sebou chtejí v dobre vuli neco udelat a naletí jako sme naleteli i mi s kamaradkama .

Datum: 22.09.11 18:41

Tak jak to dopadlo?

Od: barca*
Datum: 05.06.11 16:37

Dobrý den,co se týče Acai Berry Thin,tak ho užívám už skoro měsíc a NEZHUBLA JSEM ANI DEKO!Myslím si,že je to naprostá kravina.Cena se pohybuje kolem 800 kč je to různé..Acai Beryy Thin jsem si našla na nějakém blogu,kde o něm psala pání přípěh jak hrozně zhubla za měsíc 17Kg!A já ani ho..Je mi 20 a metabolismus mám rychlí a ani díky dietě kterou u užívání akai mám tak jsem nezhubla.Bohužel,nezbude nám nic jinačího než si to doma nebo někde v posilovně odmakat.Proty kdo uvěří tak jako já lákavé kritice přeji mnoho zdaru při hubnutí.:o)Jen teda jednu skvělou věc jsem vypozorovala při pojídaní Acai Berry Thin a to je ta,že večer nemůžu spát,takže jestli má někdo před nějakým zkouškama a potřebuje si učit tak vřele doporučuji...Jeto lepší než Mate IQ..Barča

Od: carl
Datum: 05.06.11 18:26

něco o dělené stravě http://www.rozhlas.cz/stredni…co-to-je-delena-strava-866116

spíš radim hubnout podle pani doktorky než podle marketingovejch pilulek

http://www.rozhlas.cz/stredni…ezdrave/_archiv?pos=0&mode=10

Od: gabisek*
Datum: 06.06.11 10:59

Ahoj, taky jsem si objednala přes internet tablety Acai Berry Thin, které mě stály 890,-Kč. Bohužel zkušenosti s tím nemám, protože ty tablety jsou dost velké a mám problémy od mala spolknoutjakékoliv antibiotika. Takže, kdo by měl zájem si je koupit, mohu nabídnout 58 tablet za mimořádnou cenu. 2 tabety jsem zkoušela spolknout. Mj. telefon je 734543184. Předem děkuji.

Od: hlad
Datum: 10.06.11 16:26

Zkoušel jsem Herbalife, první 2 týdny jsem zhubnul 4 kila a pak to zase přibral zpátky.

Od: klarapec
Datum: 10.06.11 17:55

Vubec nedoporucuji, je tam pouze 50mg v tablete a DDD Acai je 1000mg...ja pouzivam Acai Slim od DoktorBio a to je super kombinace s guaranou a garcinii..je tam 350mg Acai v tablete a stoji to kolem 260 Kč...takze tak.

Od: hoste
Datum: 15.06.11 14:54

U nás kupujeme v lékárně acai 900 mg dávka na jeden měsíc za 200,- Kč nebo na netu na acaiprodukty . Proč kupovat předražený?

Od: adelajda24
Datum: 20.06.11 14:26

Dobrý den nedalo mi to a musím něco také připsat nevyplatí se kupovat nejlevnější ale s největším počtem miligramů v tabletě já jsem našla nejvíc a za docela dobrej peníz a musím říct že funguje ale chce to dodržet nějaká pravidla a ne se cpát čímlokiv, vyplatí se koupit 2 balení protože se berou 2 deně jednu ráno a pak s objedem a působí to tak že urychluje metabolismus takže jíst se musí a ne hladovět pak to nefunguje jo a večeře lehká já mám za týden dole 2kg.

Od: misule*
Datum: 22.06.11 17:45

Ahoj. Dnes jsem si objednala ty tabletky Acai Berry, zítra mi dorazí. Máte s nimi nějaké nové zkušenosti?

Od: misule*
Datum: 22.06.11 17:47

Jsou od MedPharmy.

Od: melounek*
Datum: 24.06.11 19:20

dobrý den , já jsem už vyskoušela hodně věcí co se týče hubnutí , prášky, diety,dělenou stravu a nic.Jediný co opravdu šlo po deseti cvičení vidět byl vacu shep.Samo, že se člověk nesmí cpát ale jím normálně váhově nic moc, ale centimetry jdou krásně dolů.Ale každá jsme jiná tak bohužel asi není pro všechny stejná rada...tak hezký večer a žádné zobání dobrot

Od: prosteejaa
Datum: 25.06.11 21:34

Ahoj, já píšu tady ohledně toho, že mě teď dost dostala jedna reklama... taky ty kecy od Emy, ale což o to - v němčině! Je to totožné s českou reklamou, i ty příspěvky lidí, jak jsou spokojeni... takže mi došlo ještě více, že je to holt obyčejný Werbung, jak donutit zoufalé lidi o hubnutí. Ona stránka je například zde: http://www.danieladietblog.com/ Jen se nejmenuje Ema, ale Daniela. Každý, kdo má základy němčiny přečtením pochopí, že je to na slovo totožné, i ona její fotografie je stejná. Hlavně, že tam nemá obličej, že;)

Dle mě by se měl člověk orientovat spíše pořadem JSTE TO CO JÍTE. Opravdu stačí rozumně jíst, nežrat, hýbat se (ve své tepové frekvenci: (220 - věk) * 0,7. Člověk se může orientovat například touto stránkou www.stobklub.cz A když nic nepomáhá tak 3 měsíce, je nejlepší vyhledat lékaře, dietologa.

Přeji hodně štěstí a nežeňte se tak za hubenou postavou! Buďte optimističtí, dělejte něco pro své zdraví a ono se to dostaví samo, jako bonus.

Od: nick*
Datum: 26.06.11 23:22

emin blog je parádní podvod,tahá z lidí peníze a cpe jim do hlavy totální ptákoviny...

zkuste tam vložit svůj příspěvek...

nejde to!

mohlo by jim to ottiž zkazit job,kdyby jim tam každý,kdo naletěl,napsal co jsou za podvodníky:)

Od: katarinavale
Datum: 04.07.11 10:39

900 se mi za to dávat nechce a pokud nebudou mít žádný efekt tyto levné tabety, tak ty drahé asi taky ne. Taky sem četla, že nejsou moc dolů kila ale spíš objem. A jen k té dietě na CUKRY, BÍLÉ PEČIVO A ALKOHOL - tady si dávejte bacha, jak moc ty cukry omezíte. Nějaké cukry člověk potřebuje - rozmlouvala jsem to kamarádce, která skoro úplně vyřadila z jídelníčku sacharidi a potom skoro oslepla. Je určitě paráda odepřít si dortíky atd, ale nějaké cukry ve stravě jsou taky potřeba ;)

Tak hodně zdaru všem co taky zkouší acai berry - hodím po pár měsících info, jak jsem dopadla.

Datum: 11.09.11 15:05

a pomáhá?

Od: acaiberrythin
Datum: 08.07.11 12:07

Je to v podstatě stejné, jako ostatní přípravky...urychlí to metabolismus a navíc obsahuje hodně antioxidantů. Ale doufám, že je všem jasné, ze jen s Acai Berry Thin nikdo nezhubne! Pokud nebudete dodržovat i správnou životosprávu a nebudete mít optimální nálož pohybu, efekt acai berry bude téměř 0. Takže acai berte jej jako doplněk.

Zkráceně: žádný objev to není.

Od: rick*
Datum: 22.07.11 14:33

Mohu-li Vám poradit, zapomeňte na všechny Acai, Aloe, Herbalife apod. Máte-li problém s hubnutím, je potřeba se zdravě a pravidelně stravovat. Nekouřit, nepít alkohol. A chodit 2-3x týdně cvičit, možností je dnes spousta - Spinning, Zumba, Bosa, Por de Bras, Fitbox (vše zábavnou formou s hudbou, ale potit se budete pěkně). Toto vydržte - ale ne 14 dní, ale celý život a první výsledky kontrolovat až za půl roku. Když toto vydržíte tak máte (dle nadváhy) do roka většinu nadlimitní váhy dole. Najednou vám půjde vše lépe, budete mít lepší náladu. To se odrazí ve vašich vztazích, v práci, ve zdraví. Váš život bude mnohem lepší.

Od: luema
Datum: 05.01.12 20:25

Přesně takto jak píšete hubnu Jím zdravě, pravidelně a mám dole za 2 měsíce a něco 12,5 kila samozřejmě k tomu cvičím 3x-4x týdně mam radost

Od: barusk*
Datum: 28.07.11 12:56

Dobrý den, s tímto výrobkem zkušenosti nemám,ale co jsem se dočetla,u každého to funguje jinak.Jedna slečna zhubla za měsíc 15kg a druhá ani jedno.

Od: jkollercz
Datum: 02.08.11 15:47

Produkt Acaiberry Thin neznám ale mám zkušenosti s naturalnější věcí a to jest zamražená dužina Acai a to je luxus plus

Od: hubnutisnwa
Datum: 22.08.11 15:23

Dobrý den acai znám jako štavu je vhodná na očistu a detoxikaci organismu ale s hubnutím moc skušeností s tímto produktem nemám .Pokud hubnout tak s jinými produkty . Je dobré si změřit kyselost organismu pak začít užívat zásadité minerály base a pít 2 krát denně aloe vera. Po dvou měsících uživání jsem zhubla 8 kg aniž bych držela nějakou dietu je to už víc než půl roku a nemám zpátky ani kilo tato kůra mě vyšla na 1200 kč. Akorát je nutné hodně pít tekutiny né sycené minerálky ale čistou vodu nebo čaj.Pokud budete mít zájem ráda poradím. zatím se můžete podívat na stránky tam se taky dozvíte hodně . wwwnwacz.com

Od: divabara
Datum: 31.08.11 09:39

Chtěla jsem čisté ACAI na hubnutí, ale v lékarně mi doporučili kombinaci s chitosanem a chromem. Zvyšuje to prý učinnost. Zatím to beru čtvrtý den, raději se zatím nevážím, ale celkově se cítím lépe a přešla mě chuť na sladké

Od: lexi*
Datum: 17.08.11 20:10

emin blog je podvod, uz jen ze nejde nic pripsat do dizkuse je podezrele, je to reklama, navic je to velice predrazene. neni to na hubnuti, ale pokud to chcete, muzete to na internetu sehnat i za polovinu ceny.

Datum: 29.09.11 10:17

Žeemin blog je podvod jsem se přesvědčila na vlastní kůži, protože jsem také naletěla a přípravek jsem si objednala na této adrese: http://www.emablogdiet.com/ za 890,-Kč.

Acai Berry Thin jsem si objednala 14.6.2011 a nezhubla jsem ani deko! Naopak jsem přibrala asi tak 2 kg. Nehledě na to, že mi pořád chodí emaly, kterých se nemůžu vůbec zbavit.

( Podнvejte se jak mщћet dosбhnout skvмlэch vэsledkщ ); ( Chcete-li vidмt obrбzky dole, kliknмte zde. );

Odhlбsit se mщћete zde.

Když na to zde kliknu, tak se mi objeví tohle: Temporary Error. Please try again

Objevuje se to po každém emailu který přijde. Neví někdo, jak se toho zbavit?

Předem děkuji za radu.

Datum: 29.09.11 10:21

Tak si dejte adresu do blokovanych, to uz jste zkusila?

A neklikejte, muzou v tom byt schovane viry, stranka je nejspis nefunkcni atd.

Od: bublinka*
Datum: 07.09.11 20:36

Musím se přidat. Málem jsem taky naletěla. Jenže Acai berry thin je sice na jednu stránku drahá záležitost, ale kdyby opravdu tak zázračně pomáhala tak by na druhou stranu nebyl tak ,,levný ". Takže diký vašim komentů a tomu, že se mi rozsvítilo když ty peníze můžu použít na zdravý jídelníček a za svou vůli si pak něco koupit. Ksakru už jednou jsem za svých 25 let zhubla 30 kilo, tak to přece půjde znovu. Lidičky je to jen o vůli a o tom nebýt na tom sami. Takže spijte se a pojdte do toho zdravým rozumem

Od: jancagr1
Datum: 13.09.11 23:03

ahoj,

já jsem si koupila acai berry thin. Zhubla jsem za měsíc 5 kg. Brala jsem to doopravdy pravidelně. Ještě potřebuju tak 4 kg a budu spokojená. Moc mám acai ráda, protože funguje.

Od: nisak
Datum: 19.10.11 08:57

Acai Berry se dá v lékárně koupit již od 200kč, tam píšou, že je to především antioxidant a že se dá u toho i zhubnout, ale jen 1kg týdně, což je správný, víc by se hubnout nemělo. Tak proč ho kupovat za 900kč, když se to stejný, ale od jinýho výrobce dá koupit levněji.

Od: hansley
Datum: 23.11.11 09:10
Ahoj všem, je fajn , jak probíhá diskuze jestli tolik kilo nebo tolik, jestli od te firmy nebo od te a lepe od te, protože je levnější ..;))
Nejprve je třeba vědet, ze acai upravuje metabolismus a likviduje volne radikály, což je dost dulezite pro nás, ale na prvni pohled to nezjistíme ...přesto úprava metabolismu a úprava stravy jistě povede k optimalizaci hmotnosti, tedy pozor, znamená to, ze můžeme i probrat, pokud máme pod váhu a rozhozeny metabolismus.
Další dulezita věc je co kupujete... Dováží se ledasco az krouží nad tím hlavou.. Především nízká kvalita acai 4:1 , která je vhodna spis do kosmetiky a znamená, ze se ze 4 kil acai berry udělá 1 kilo extraktu. My vozime acai 8:1, což je o něčem jinem... A dále by měla mít acai certifikát, ze byla zpracována metodou vymrazeni a ne vysousenim, která nicí spolehlivé vše Dobre v acai, ale je levnější... A nakonec? Nekupujte v tobilkach všechny ty jako Dobre přídavky, ktere jen vylepšují dovozci zisk, kupujte jen čistou acai!
Hodne štěstí
Od: lenka838383
Datum: 23.11.11 19:54

Problém je v tom, že když o tom člověk nic neví, tak se může nechat napálit. Pokud si chce někdo pořídit kvalitní acai, tak doporučuju Acai Extreme od firmy DoktorBio, píší, že je to acai sušené mrazem, poměr 7:1, jedna tobolka obsahuje 500 mg acai. Mně je sympatický, že se jedná o českého výrobce. Dá se to sehnat i v lékárně.

Datum: 27.11.11 07:39
Přímým dovozcem acai prášku z Brazílie je naše společnost HANSLEY, která si přímo na místě kontroluje kvalitu a ješťe jedná společnost ze Slovenska. Ostatní buď prášek překupujou nebo větší část dováží hotové výrobky a nemají žádný vliv na kvalitu a složení.
Hansley vyrábí zde v České republice a prodáva formou MLM
www.hansley-cosmetics.com
www.acai-elixir.com
www.amazonacai.cz
www.hansleyclub.com
Vyrábíme jak mimořádný bylinný sirup acai, tak tobolky I prášek a sprchový gel
Datum: 27.11.11 12:55

Takže jestli to dobře chápu, kasáte se, že jste lepší dovozce než ostatní . Budiž. Já dám na roky ověřenou kvalitu a musím se přiznat, že na mě udělalo dojem, že věci od firmy Doktorbio se dají koupit v lékárně, je to pro mě známka kvality. Navíc i cenově to vychází dobře. Jinak samozřejmě ať si každý kupuje co chce .

Datum: 27.11.11 20:25
Ale no tak Lenicko..;)) proc ta rozčílenost? Ja si vážím konkurence a proto si všimněte, že uvádím společnost ze Slovenska, která rovněž dováží surovinu acai o vysoké kvalitě a podobně jako my si tuto kvalitu přímo v Braźilii hlídá.. Na stránkách, které uvádíte jsem nikde nenašel kvalitu acai, kterou deklarujete a taky není napsáno jestli jste výrobci nebo distributoři a četl jsem pečlivě..
Právě kvůli lidem, kteří se v této problematice teprve orientují, je třeba všechny tyto informace uvádět správně
Krásný večer
Datum: 27.11.11 21:51

Jaká rozčilenost? Při rozčilení rozhodně nepoužívám smajlíky . Jen nemám ráda, když je v diskuzích příspěvek od firmy, přece jen to zavání neobjektivností. Domnívám se, že diskuze jsou pro spotřebitele, firmy si reklamu mají platit. Aby nedošlo k omylu, jsem jejich zákaznice. Nemusím být odborník na to, abych si na netu našla: " DoktorBio je český výrobce doplňků stravy s acai berry a active gelů s vysokým obsahem přírodních extraktů, antioxidantů, vitamínů a minerálů."Odtud vím, že jsou výrobci . Navíc mě o tom ujistil lékárník.

Hezký večer i vám.

Od: jkoller
Datum: 19.07.12 14:45

Ale i v tuzemsku lze najít odnož slovenské firmy ne jen se sušeným ale i zmraženým chutným açai.

Od: wal
Datum: 30.11.11 17:45

Dobrý den, náhodou jsem se dostala na tuto diskuzi o hubnutí s bobulemi a tabletami. Je mi 45 let a před půl rokem jsem si koupila pro účely snížení váhy a podporu výživy sadu na redukci váhy. Součástí je "džus" z durianu, mangostanu, borůvek a acai berry, ale především tablety s leptinem. za pět měsícu mám dole 14 kilogramů. Zprvu to šlo pomalu, ale důležité je vytrvat, pak funguje asi vše. Jenže většina lidí se stravuje celý život nepřiměřeně a pak chce mít polknutím jedné bobule váhu jako modelka či Superman.

Datum: 30.11.11 18:06

Reakce na hubnutí. H U B N U T Í nastává teprve tehdy, když své tělo pročistíte. nemusíte si k tomu kupovat drahé potr. výrobky, lze to i jednoduše. Vrátíme se zpět až do r. kdy bylo těsně po válce, potravin bylo málo, a lidé se ne přežíraly, neměly překyselený žaludek apd. přesto se tito lidé dožily vysokého věku.jezte vmalé míř, často, vyhývejte se potravinám, které žaludek překyselují, cukr, mouka/ jen v malé míře, nebo raději celozrnná, alkohol, jen čistý. Jinak jezte vše co si tělo žádá. až své tělo očistíte, poznáte to sama. pak nastartujte hubnutí. Tak je to správné a věřte mi, sama jsem to podstoupila. funguje to. Na drahé preparáty zapomeňte. Skvělý marketink, a Vy jim nepomáhejte být ještě bohatší..Sama na sobě pracujte a budete si sama sebe více vážit...držím palce.

Od: marieb*
Datum: 13.02.12 22:24

Zdravim, acai v tabletach uzivam teprv 10 dnu. Ubytek na vaze nepozoruji, ale pomaha v jinych vecech. Nejsem tolik unavena,mam vice energie, upravil se mi spankovy rezim, zlepsila se kvalita pleti a presla me neukojitelna chut na sladke=) 90 tablet 250 Kc

Od: martinka*
Datum: 23.02.12 13:53

Dámy...Já jsem si už asi před rokem koupila ABT a uznávám že sem snědla asi 10 prášků a vykašla se na to :D Teď sem hodně přibrala tak to zase zkusím jíst...A uvidíme jestli zhubnu ...Ale stejně tomu nevěřím ...Účinné hubnutí je jíst 5x denně ZDRAVĚ a do toho cvičit...

Od: ajinenka*
Datum: 05.03.12 01:48

dobrý den, Acai Berry Thin užívám a jsem velice spokojená jelikož jsem za měsíc shodila 4kg. Užívám jej 2 denně 1tabletu před jídlem. Mé poznatky u Acai Berry Thin - omezilo mi to chuť k jídlo, celkově se cítím lépe. Zakoupila jsem si to www.sanoteka.cz kde cena Acai Berry Thin je 399,-Kč (30 tbl) a mají je 100% přírodní.*smich*

Od: julik*
Datum: 03.04.12 17:09

Ahoj, chci si objenat to samé od sanoteky.cz. Vy ste zhubla 4kg za měsíc? Prosím o nějaké informace ohledně vašeho hubnutí, budu velmi ráda za odpověd. Hezký den.

Od: ajinenka*
Datum: 09.04.12 22:18

Ahoj tak opravdu s Acai od Sanotéky to funguje. Mám zasebou 2 měsíce a celkem jsem shodila 10 kilo. brala jsem 2 denně, ale teď beru už jen jednu a stále to jde dolů. Doporučují brát 1denně. první týden jsem z toho měla řídkou stolici, ale pak se to zlepšilo. Hodně mi to omezilo chuť k jídlo ale to hlavní je že teď jím mnohem nemší porce. Prověřovala jsem si tyto tablety a jsou 100% přírodní i obal tablety a dokonce to mají i patentované. Oproti ostatním Acai tablety i když to prodávají v lékárnách tak to nemají přírodní. A taky dobře detoxikují. Tak je mohu doporučit. Zezačátku jsem tomu nevěřila, a vydřžela jsem se nevážit, ale už po 2 týdnech jsem to cítila na oblečení a mnoho lidí kolem mně mi říkalo že jsem shodila u mě to šlo hodně vidět i v puse. tak v tom pokračuji a doufám že zvládnu dalších 10 nejlépe. Jinak v jídle jsem se nějak neomezovala jediné co jsem si hlídala abych se najedla naposled kolem 4-5 hodiny abych nemela hlad vecer. Ale úplně v pohodě. Dříve jsem zkoušela od Herbalaifu a u toho jsem škrabala omítku - hrozný hlad, chutě a musela jsem úplně změnit jídelníček. Takže to zkuste a myslím že i vy budete spokojená. I stránky Sanotéka jsou spolehlivé pravidelně od nich objednávám. Ajinenka

Datum: 19.07.12 14:32

100% přírodní znamená 100% acai?

Od: tomasekpraha
Datum: 10.03.12 15:11

Zkusil jsem tekutý Acai od společnosti NWA. A jsem maximálně spokojený.

Za cenu 596Kč dostanete 0,7litru s 25% tohoto nápoje

Více na www.nwaclub.cz

Tomáš

Od: klarkka
Datum: 23.03.12 04:12

Tak zkoušela jsem tablety acai b. od walmarku tuším detoxikační. Nechci dělat reklamu, protože bohužel na takovýchto diskuzích se podle mě přiživí dost prodejců. Vynechala mi pak menses. Takže organismus to ovlivnilo a pak tak nějak samovolně ty kilíčka jdou sami dolů, pomalu, bez cvičení a jakékoliv brutální diety. 8kg od vánoc.

Avšak koupila jsem si knihu, kde psali, že nejlepší antioxidant volně dostupný u nás, jsou borůvky, brusinky a jahody. Tak jsem je zařadila do jídelníčku tak jednou týdně. Omezila jsem maso na 2x týdně a průběžně si dopřávám šunku kvůli bílkovinám a i smetanové jogurty.

Po přečtení článku o příčinách obezity, kde bylo zejména zanesení tlustého střeva, nerovnováha vitamínů a minerálů, nedostatečný příjem tekutin či jiná zdravotní indispozice. O přejídání nemluvě)

Tak to zkuste a uvidíte. Mimochodem acai b. a borůvky jsou si dost podobné vzhledem.

Ještě k dělené stravě výše. Byla určena pro lidi s nemocnými ledvinami, aby nezatěžovali organismus. U dost lidí to funguje, ale zkuste se nechat poslat do poradny od lékaře, jestli jste obézní, pro zjištění příčiny, protože to co funguje u jednoho nemusí u druhého.

Datum: 10.04.12 18:34

Dobrý den,může se acai berry užívat i v těhotenství? Děkuji

Datum: 19.07.12 14:25

Acai stejně jako každé ovoce může člověka nadmout což v těhotenství není úplně žádoucí.

Datum: 19.07.12 14:29

co se týče antioxidačních účinků existuje O.R.A.C. Oxygen radical absorbance capacity

Kde je příjemně vidět odstupňování antioxidačních účinků u různých přírodních záležitostí.

Od: drobys
Datum: 22.06.12 17:22

nejlepsi je si to rovnou objednat z brazilie.tady u nas je spousta podvodniku,a preparaty nebo tobolky jsou o nicem

Datum: 19.07.12 14:22

z brazílie netřeba objednávat 100% biopowder i zmraženou dužinu lze koupit i u českého distributora.

Od: verruka
Datum: 15.08.14 15:42

Ja tedy zacala od pondeli ( tzn. 5 dni) brata Akai Berry ale k tomu jiz dva mesice jim pravidelne grepfruit denne a mam za ty dva mesice uz 3 kg dole :) sice pomalu ale jde to, jde jen o to se neprecpavat a kdyz uz nas hlad popadne tak to nasledne nejak vykompenzovat. Tez to bude i zrejme podle organismu, ale minimalne by meli ty prasky srovnat metabolismus a plet apod.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.