Podobní malíři jako Roericha

Od: Datum: 25.09.13 14:51 odpovědí: 4 změna: 15.11.13 16:03
avatar

Dobrý den, chci si koupit nějaký obraz, klidně i v originále, nebo reprodukci. Líbí se mi obrazy které jsou podobné třeba na obrazy Nicholase Roericha.

Ale nějak, uvnitř mé mysli se mi zjevuje obraz, barevný, noční obloha a střechy domů ve městě a pohled skrz, semtam nějaký kouř a hvězdy, někde jsem tento obraz viděl, ale nemůžu si vzpomenout. pomůžete nebo poradíte podobné díla.

klidně i nějaká abstrakce, či nadpřiroozená bytost. Nebo nějaká kreslená kočka, cokoli, co se třeba vám líbí :). Nejsou špatné i obrazy špachtlí od Jiřího Petra nebo Petra Jiřího :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.13 15:09
avatar

View of Dresden by Moonlight od Johana Christiana Dahla?

akorát to není tentýž styl :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 25.09.13 15:31

Pokud má být NIcolas Roerich vzor, tak jste mohl dát odkaz jako ukázku. Například http://www.roerich.org/roerich-paintings-selected.php

Dobře víte, že na originál byste musel rozbít pěkně dlouho nastřádané prasátko, kvalitní reprodukce nebo fotografie výtvarných děl v kalendářích jsou také dobré a cenově dostupné.

Zkuste se podívat do Jakubské na malby Oniščenkovy - m.j. střechy, krajiny a další zajímavé motivy. nebo pokud máte raději jemné malby tak vás potěší tvorba Ivana Svatoše. V Lidické ulici je galerie Evy Jandejskové, v jejím díle najdete i mystiku, duchovno a zvláštní způsob malby. Pokud jste z Moravy, udělejte si cestu do Malhostovic do Libušiny galerie, kde vystavuje své práce i díla dalších moravských autorů. Atd., atd., atd. Podívejte se do různých galerií v různých městech: v Pardubicích, Čelákovicích, Jihlavě, atd. atd. Ale asi se díváte a jenom hledáte inspiraci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.13 12:05
avatar

To bych musel těch prasátek více porozbíjet :), děkuji za nápad, ano, hledám něco pěkného :)

Od: bloxgros
Datum: 15.11.13 16:03
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.