Jak se dostat na Letnou?

Od: Datum: 03.06.13 17:10 odpovědí: 5 změna: 03.06.13 19:55

Ahoj jsem z Jeseníku a v pátek pojedu do Prahy na zápas Česko Itálie. Když ale vidím jaká je v Praze situace, že nejezdí metro a náhradní autobusová doprava je přecpaná tak by mě zajímalo jestli se na Letnou nedá dosta nějakým jiným způsobem.

Mám namysli třeba jestli není někde v okolí, železniční zastávka (mám na myslí takovou tu malou lokálku) a jestli je možné se tam dostat z Hlavní nádraží popřípadně z nějakého jiného nádraží :)

Všem moc děkuju za rady a doufám že tam dorazím včas :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.13 17:17

Otázkou spíš je, jestl iten zápas vůbec bude? Všecko všude je podmáčené, takže spoustu fotbalů se zrušilo.

Od: herakles
Datum: 03.06.13 17:19

Samozřejmě počítám s tím, že se to zruší ale kdyby na to nakonec nedošlo tak bych se chtěl co nejlépe informovat jak se tam dostat. Voda sice může o něco ustoupit ale metro může být klidně pořád uzavřené :/

Od: skye®
Datum: 03.06.13 18:23

Teď to opravdu nelze říct, situace může být úplně jiná a mění se den co den. Ptejte se tak ve středu, to už by mohlo být vše jasnější.

Od: jh*
Datum: 03.06.13 19:49

Kousek od hlavního je Masarykovo nádraží a od tud jezdí vlak na Kladno. Vystup na Hradčanské ta je kousek od Letné. Ale nauč se používat mapy na Seznamu a nemusíš klást takové dotazy. Taky na stránkách cd.cz by měly být informace případně idos.cz o spojení.

Od: jh*
Datum: 03.06.13 19:55

Jo vlastně Praha Dejvice je vlaková zastávka

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.