Prostituce vs zločin, co je přijatelnější?

Od: Datum: 04.12.13 11:19 odpovědí: 12 změna: 05.12.13 15:06
avatar

V poslední době se objevily dvě diskuze na téma prostituce. Já bych se moc ráda nad takovým uvažováním zamyslela. Nechci říkat - toto je dobré, toto už ne. Jen hledám zamyšlení, jiný pohled. ;) Prostitutka, prostitut, je člověk, který poskytuje službu. Není sám na okraji ničeho. Je poskytovatelka služby, kterou někdo žádá, platí. Dává všanc své tělo za úplatu, kterou někdo poskytne. Ceny jsou smluvní. Kolik lidí plivne Fuuuj, kurva! *sok* Kolik lidí se se shovívavostí, se souhlasem, obdivem koukne na klienta. Vidíme to ve filmech, chlap, zlatý řetěz na krku, rozvaluje se u bazénu, obklopený krásnýma babama, o kterých, ani při nejlepší vůli nelze říct, že jsou to jeptišky. Všichni vědí, že ten člověk získal peníze za vraždy, za drogy, za zlodějinu a násilí toho nejhrubšího zrna. Ublížil neuvěřitelnému počtu lidí, vinných i nevinných. Bez poznámek a s určitými sympatiemi koukáme na televizi, kde zloděj, který obral spousty lidí o jejich životní úspory a tím je uvrhnul do bídy, jenom proto, že zdrhnul policii. Jak hledáme omluvu pro toho, kdo týrá ženu (beztak si to ona zasloužila), protože on za to nemůže, protože byl opilý. Rozhořčeně koukneme na toho hajzla, který utýral dítě, psa. Ale rozebírat to nebudeme. *zed* O tom, že žena poskytla sebe, aniž by někomu ublížila, vedeme dlouhé, široké a bystrozraké dikuze. Proč tomu tak je?

doplněno 04.12.13 17:44:

Hrubě se mi nelíbí přejmenování mé otázky. Naprosto nevystihuje podstatu. Já se neptám, zda je prostitutka člověk nebo váza. Já se ptám, proč je pro společnost přijatelnější zločin, než prostituce. Navíc si myslím, že jsem neporušila žádná pravidla. PROTESTUJI!


avatar
Upozornění od sys clayman 05. 12. 2013 16:19:00
Co se píše u zadáním nové otázky pod editorem? Třeba příště bude lepší název než.: opět prostituce ;)
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 04.12.13 12:30

Protože sami nevíme, jak se k tomu postavit. Když žena nenajde jiný způsob jak uživit dítě, je vlasně oběť. Když to dělá proto, že nenajde práci, je chudák. A když je placenou společnicí nějakého milionáře, je vlastně podnikatelka. A když to dělá bez peněz, jen pro rozkoš, je nymfomanka.

A co je vlastně rozvedená ženská, která se znovu vdá? Postará se o děti, manžel se postará o peníze a ještě není v posteli sama.

Když to shrnu - ženský diskutují, protože tak trochu závidí a mužský ze strachu, aby v tom nebyla ta jejich!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 04.12.13 13:57

Prostituce je nejstarší řemeslo na světě. Byla je a bude.

Je nevymýtitelná a tedy se musí změnit názor a náhled těch, co ji neprovozují. Od nich se očekává jiný přístup, nikoliv od prostitutů. Díky čím dál víc uvolněné morálce odhaduji, že jednou bude slovo ku... a ště... zakázáno a jeho používání bude trestné. Budou to pouze vážené podnikatelky a podnikatelé s čitým morálním profilem.

Nemůžete napsat že všichni vědí, že ...To je pomluva a osočování. Jestli něco vy konkretně víte, máte povinnost to oznámit .

Tak je to, nic ve zlém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 14:35
avatar
Kriminalita je taky nevymýtitelná a tedy na ni musíme změnit názor?
Je a bude to tak, že každý je jinak vychovaný a má svůj žebříček hodnot. Nejde o to,že prodá své tělo, ale s ním i tak nějak celou svoji osobnost, hrdost..nevím jak to popsat.
Pohlížím stejně na ženy, které toto řemeslo provozují, jakožto na pány, které podobných služeb využívají. Pohlížím stejně i na ženy "zlatokopky" které jsou často milenkami ženatých podnikatelů a politiků. Kamarádka říkala, že když se zeptala jedné takové své známé, co na tom vypelichaném pupkáči má, tak ji odpověděla, že když by jezdila na takové dovolené jako ona a měla neomezený přísun bot, kabelek a oblečení, tak by to věděla...
Prostě každý máme svou cenu a svůj žebříček hodnot i těch morálních, které se podle mě prostě nedají sjednotit, protože každý vyrůstáme v jiném prostředí atd..
Svůj k svému.
doplněno 04.12.13 14:48: Ona si ta dáma poskytující své služby, totiž nemůže klienta vybrat. Nechodí tam samí krásní, vlasatí, urostlí muži s pekáčem buchet na břiše...
A pak si představím některé může v okolí, některé bývalé spolužáky a pod.. o které by si člověk neopřel ani kolo.. a s nimi něco mít? Ani za zlaté prase! A prostitutka musí. Uaaa.
Představte si i pánové, nějakou ženu z okolí, která je vám opravdu odporná. Kolik by vám musela zaplatit, abyste s ní šli?
doplněno 04.12.13 15:33: krom zlatokopek znám osobně prostitutku jednu. Ono to bude asi tak, ze hospoda může být buď pěkný pajzl nebo luxusni restaurace. Ona dělala v tom pajzlu
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 04.12.13 15:04

Ale kdepak, ona profesionálka v privátu má možnost klienta odmítnout, stejně jako on ji má možnost odmítnout, pokud mu otevře nějaká, která se mu nelíbí.

Moc by mě zajímalo, jestli zde diskutující v privátu někdy sami byli nebo znají alespoň někoho, kdo tam byl a mluvil s nimi o tom.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 14:26
avatar

Kdyby si chlapi nezáviděli tak by stačila jedna žena na celou vesnici

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 04.12.13 14:33

Ženský žárlí..chlapi nechápou jak to může někdo udělat..Jde o to, že když zkusíte takovouto práci za tolik peněz, už nikdy se nevrátíte k pokladně za tolik, kolik u této práce vyděláte za noc..Mě z pohledu ženy prostitutky vadí protože žárlím, aby za nimi taky někdy nešel můj nějaký partner :D jinak když se na to podívám z jejich pohledu, nevidím v tom problém..ony kolikrát i popisují, že sex za peníze je prostě jen tělocvik, ale sex s partnerem je něco jiného..takže pokud to tak mají, nechápu proč jimi někdo opovrhuje..už jsem četla i dost názorů mužů, že kdyby byli žena, za ty prachy by do toho šli taky..a že jsou prostitutky většinou vzdělané vysokoškolačky které umí několika jazyky, aby nemusely jít za pár šupů, to snad připomínat nemusím..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 04.12.13 15:04

peníze nejsou všechno :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 15:35
avatar

ale všechno (skoro) se za ně dá koupit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 15:35
avatar

Ale já jsem se neptala na práci, mravnost nebo nemravnost, na to proč to dělá nebo nedělá. Já jsem schválně postavila otázku jako srovnání něčeho, co není nebo naopak, nakolik je přijatelné. Jako postoj společnosti lidí k různým nedobrým činnostem. *sok* Nelíbí se mi přejmenování otázky! Vůbec! Nevystihuje to podstatu. Neptala jsem se, zda je prostitutka člověk. Ptám se, proč jsou vraždy, zlodějiny, úchylnost přijatelnější, než prostituce.

Datum: 04.12.13 15:49

Je to takové, jak to nazvat, absurdita, klišé, přetvářka? Politici se ohánějí potlačením prostituce, ale ne z mravnosti, ale z toho, že se toho podnikání špatně vybírají daně. Ženy žárlí na své partnery, kteří využívají těchto služeb ke svému odreagování. Pro stydlivé, nebo nějak jinak poznamenané je to jediná cesta k sexu ve dvojici. Já si myslím, že to je v pohodě, každý ať má na tu věc svůj názor...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.13 16:06
avatar

ahoj - "babulko"

- jestli jsem Váš dotaz správně pochopila - prostituti (ky) ubližují jen sami sobě ( na celý život je to poznamená. !) - ale zločinci ubližují bez zábran celé společnosti . Měli by být tedy trestáni bez pardonu, na rozdíl od prostitutek - ty si stejně najdou vždy cestu, jak si zničit život a jak samy sebe potrestat. Ahoj. Marcela.

doplněno 04.12.13 16:09:

ještě - prostitut (ka) je samozřejmě člověk - jenom si toho neváží .! - ale není to nakonec jedno.?

doplněno 04.12.13 16:10:

ještě - prostitut (ka) je samozřejmě člověk - jenom si toho neváží .! - ale není to nakonec jedno.?

doplněno 04.12.13 16:13:

omluva - vloženo dvakrát - když na odpověď znovu nekliknu, tak se mi neuloží - i když jsem si na svém příspěvku dala dost záležet. Proto raději klikám dvakrát. Znovu se omlouvám. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.13 15:06

Hele, šel jsem jednou a nedovolil bych si vypustit slovo prostitutka. Krásná holka, příjemné chování. Že jí sex baví, k tomu ty peníze, proto to dělá. Nedávno se vdávala. Netuším, jestli to ještě dělá, ale ten chlap to musel vědět. Ukazovala mi fotky ze svatby. Docela sympaťák. Člověk by si řekl-milá kamarádka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.