Výklad z karet-věříte tomu?

Od: Datum: 17.11.12 18:45 odpovědí: 21 změna: 26.12.12 18:03

Zdravim. Chodíte si někdo vykládat z karet? Věříte tomu? Já bych to chtěl vyzkouset...zažili jste tam třeba něco zvláštního? Vyšlo vám to, co vám řekla?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.12 18:49

Osobně jsem nebyla, ale dva mí nebližší známý tam byli . Až překvapivě vše vychází od minulosti po současnost , předpověď byla na 5let dopředu ...a opravdu vše se postupně vyplňuje .

Datum: 17.11.12 18:51

bohužel nevěřím... byla jsem jednou s kamarádem, který tomu věřil, u jedné prý "dobré" - ale nic zásadního jsem se nedozvěděla, předpovědi byly spíš takové neurčité - měla jsem pocit, že spíš reaguje na to, co se dozví ode mě a řekne mi to, co chci slyšet - nic překvapivého, hrůzostrašného ani osudového mi nepředpověděla... takže ne

Datum: 17.11.12 18:57

Ahoj-zalezi na kartarce-znal jsem jednu abku zila v Krkonosich,uz nezije a vylozila me vse vyslo i zpevacce N.Urbankove byla vedle z vesnice a take pry presne.Ted,bych vedel o jedne z Prahy znam par lidi,kterym vykladala a plni to...chce to vybrat dobrou kartarku ostanim jde o prachy a mluvi jen vseobecne nebo blbe *nevi*

Od: krkovicka*
Datum: 17.11.12 19:04
Záleží zda jdete za někým kdo si za to bere peníze(což nemá) a neumí to nebo za někým kdo to dělá srdcem.Byla jsem před třemi lety.Mimo výklad mi četla z ruky.Z minulosti mě z ní oklepalo.Řekla vše.V budoucnosti už tapala.Během těch tři let,jsem se měla vdat a porodit kluky-dvojčata-nebo kluky krátce po sobě,ovšem budu mít pouze dvě děti(dceru již mám) buď jedno z kluků umře nebo potratim.To vím páč mi to vychází i v astrologii.Dále zdědím dům a změním práci.
Do dnešního dne nic z toho se nevyplnilo.Dokonce mi určila nového partnera.Někoho koho již dlouho znám a s ním mám mít děti.Nene nic se nestalo Sama vlastním vykladove karty a když jim položím otázku tak mi odpoví.To se plní.Paní jsem dala pětistovku.Takže asi tak:-D
doplněno 17.11.12 19:12: Syfrig a kdyby jste opravdu věděl o paní z Prahy,poprosim vás o kontakt.Není to doufám paní Procházková ze Žižkova?
Od: pt®
Datum: 17.11.12 21:28

"karell", ne nevěřím tomu a nikdy bych ke kartářce nešla. - pt

Datum: 29.11.12 20:49

A kdybych věřil, tím spíš bych nešel.

Od: janca12
Datum: 17.11.12 22:28

Víte jak to je a jak to funguje?
Vědci zjistili, že to, co vám někdo řekne a vy tomu uvěříte nebo to alespoň budete mít na mysli, tak se to opravdu vyplní. Jde pouze o vaši psychiku. Jinak bych to za žádnou cenu nedělala.

Používají u toho i magii, která opravdu není dobrá a s tím bych si nezahrávala. A ještě za to platit...

Od: miljan*
Datum: 17.11.12 22:40

Vědci zjistili akorát velké kulové.

Od: buss®
Datum: 17.11.12 22:50

NE, z hlediska pravděpodobnosti to několika lidem vyjde, ti se pak chlubí, ostatní mlčí že naletěli.

Od: jack®
Datum: 18.11.12 01:04

No nevm jak vy ale já věřím. Kamarádce jedna kartářka prostě vyložila karty- mluvili spolu přes dvě hodiny a všechno se do puntíku v příštích 6 letech vyplnilo. Nevím, nevím...

Od: karell*
Datum: 29.11.12 15:25

Zajímavé.No já jsem dostal doporučeni na jednu kartářku v Brně, která má dlouholeté zkušenosti, tak přemýšlim, jestli k ní nezajedu. Nešel bych k někomu, kdo to dělá krátce. Jasně, že nějak se začít musí, ale ja víc budu věřit zkušenější, i když asi není co věřit, buď se to vyplní nebo ne. No nevim no, někdo je pověrčivý, někdo by tam nešel, ale říká se, že člověk má vyzkooušet vše,...jsem zvědavej, co se dozvím.

Zažil někdo fakt špatné zkušenosti, že by tam už nikdy nešel, nebo jste byli třeba vyděšený?

Od: vera3
Datum: 04.12.12 16:08

To karell: Muzu se zeptat k jake kartarce v Brne si dostal doporuceni? Ja k jedne v Brne chodim, teda chodila jsem, nemela moc zkusenosti a to co mi rikala bylo hrozne divne a malo kdy se to potvrdilo, tak hledam zkusenou kartarku.

Od: karelll
Datum: 20.12.12 13:12

Pani Pravdová. Stránky má www.seraf.blog.cz

Tak se můžeš podívat, ta tvoje to neuměla, nebo co se dělo?

Od: vera3
Datum: 26.12.12 16:15

No neměla zkušenosti, to co říkala bylo zmatené, a neplnilo se to.

Tak jí zkusim kontaktovat. Je fakt dobra? Nějaka starší paní?

Od: hop®
Datum: 04.12.12 16:16

Nevěřím, ale funguje to. Moje máma byla (kvůli nějkým mým problémům) u své známé kartářky, když mi bylo asi 15, ta jí dala několik docela zajímavých (a dost konkrétních) informací o mém budoucím životě. Během těch třiceti let si na ni občas vzpomenu, jak to sakra tenkrát mohla vědět...

Od: hm®
Datum: 04.12.12 16:35

Věřit na takové nesmysly? Děláš si srandu? *bzum*

Jedna známá si nedala říct a před časem zašla. Dostala nějakou předpověď. Během pár dnů žasla, jak se to všechno plní, že přesně to ta kartářka říkala, ... jenže v těch nejdůležitějších předpovědích události nastávaly nebo nenastávaly naprosto jinak, než pravila předpověď.

Takže jestli chceš, nějakou předpověď si třeba vymysli sám, bude asi pravděpodobnější, než ta od kartářky.

Datum: 26.12.12 16:20

Ono to chce navstivit osvedcene kartarky. A kdyz necemunerozumim, neznam to, nebudu rikat jaky je to nesmysl.*frajer*

Datum: 26.12.12 16:50

Nevěřím a věřit nebudu. Kamarádka chodí ke kartářce a tvrdí mi, že jí vychází, co jí předpověděla. Platí za to dost. Protože má dva kluky žravé jako vlky, pokaždé jí říkám: Kdybys radši koupila klukům kus masa na řízky a nevyhazovala peníze za kartářku. *bzum*

Vadí mi na tom jedna věc. Lidé chtějí slyšet pozitivní zprávy. Těch se jim od podobných existencí dostane. Ale i když jsou pozitivní, může to toho člověka úplně rozhodit. Protože je pořád ve střehu, kdy to předpovězené přijde, proč se to neuskutečňuje apod. Žije ve stresu a v napětí. A to není dobře. Radši nevědět, co bude a být v klidu.

A přestože tady není inzerce povolená, oznamuji, že od Nového roku si tady na Poradně zakládám svou kartářskou, astrologickou a horoskopovou /nebo jen skopovou?*smich*/ poradnu s názvem POJABA. /POradna JAgy BAby/. Beru po pětistovce a nakukám Vám, co chcete - předpovím ženicha, nevěstu, Š Octávii, lukrativní práci nebo vilu na Ořechovce. Na tchyni pošlu hexenšús, na tchána exekutora. Ona lidská naivita nemá totiž hranic a někdo uvěří všemu na světě. Ještě, že takoví lidé jsou. Díky nim se ti druzí mají velice dobře a těží z jejich, hm, slušně řečeno, naivity. *ua*

Datum: 26.12.12 17:04

Byl jsem několikrát ve Zdicích u jedné paní s dcerou. Paní poskytovala REIKI a karty. Nevěřím ničemu, jsem moc velký materialista, ale přiznávám, že svými zásahy a vyložením karet mně posadila na zadel. Nepídil jsem se po budoucnosti, ale také kartářka neznala minulost. Vyšlo všechno téměř na 100%. Od té doby jsem dodal několik klientů, abych se nedivil sám. jsem názoru, že krutou budoucnost neříká žádná kartářka, ale co vyslovila, to pravda. Dokonce než jsme se poznali osobně, dost dlouho předpovídala a po icq nebo skype. Osobní kontakt je vždy lepší. Smekám před ní.

Datum: 26.12.12 18:03

*haha* já jsem celej rok střízlivej , tak nevěřím *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.