Máte někdo zkušenosti s vyděláváním GoldMail

Od: Datum: 18.09.13 15:43 odpovědí: 23 změna: 27.07.16 16:08

Prosím má někdo zkušenost s vyděláváním ctěním emailů GOLDMAIL

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rnk*
Datum: 18.09.13 15:56

Je to podvod. Jak o tom vůbec můžete uvažovat?

Datum: 18.09.13 16:17

On to podvod možná ani není, ale nevyplatí se to, minimální výplatní částka je docela hodně (jestli to nezměnili).

Od: nindja
Datum: 06.08.14 18:14

Podvod jak ulitý, po zkušenosti!

Od: jewel
Datum: 05.08.14 20:25

Je to nehorázný podvod, mě po nasbírání 697Kč zrušili účet, nelze s nimi komunikovat, tel. neexistuje, hnus, pošlete to dál, Jirka

Od: medlyn
Datum: 22.02.15 23:37

taky jsem nastřádala téměř 700.- a už se do svého profilu nemohu přihlásit a při odesílání dotazu se objeví okénko: Omlouváme se, při odesílání vašeho datazu došlo k chybě. Kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonem. Děkujeme *smich*

Od: zdenapar
Datum: 26.05.15 11:23

No já nevím,mám už nasbíráno 868 Kč a zatím mi to funguje,tak uvidím,jak se to bude vyvíjet dál :)

Od: juris
Datum: 08.07.15 13:36
Já mám doposud nasbíráno 826,- Kč. Bohužel emaily přestaly ze dne na den chodit. Samozřejmě jsem jim poslal email s otázkou proč tomu tak je. Doposud se nikdo neobtěžoval mi na to odpovědět. Psal jsem jim už několikrát a dělají mrtvého brouka. Dokonce sem napsal dotaz přímo přes formulář na jejich stránkách. Odpověd samozřejmě žádná. Začínám si myslet, že to jsou opravdu podvodníci a že tady jde jenom o to, aby získali váš email, který pak zneužívají k zasílání reklamních emailů různých společností, kterým váš email prodají. A taky se spoléhají na to, že když dlouho nic nepošlou, tak vás to přestane bavit a tím pád vám nemusí nikdy nic vyplatit. A o tom to asi bude.
Od: nemaken
Datum: 21.07.15 08:10

Já měl něco kolem 900 Kč (víc jak rok klikání) a účet mi ze dne na den vynulovali. Je to banda pánských přirození...

Od: certikviti
Datum: 23.07.15 13:17

Právě před chvílí jsem zjistila, že mi po skóre cca 800,- Kč taktéž účet vynulovali a momentálně mám vyděláno 20,09 Kč...:(

...a taky mi ze dne na den přestaly chodit reklamy... *bum*

Od: jartos
Datum: 24.07.15 10:49

Já mám stejnou zkušenost, měl jsem na účtu přez 800 Kč a také mi to vynulovali. Zřejmě to vydělává jenom jim. Nebo snad už někdo dostal vyplaceno těch 1000 Kč?

Od: ju®
Datum: 23.07.15 14:21

Hernajs nenadávejte, nechte lidi vydělat - už jen ten skvělý nápad s tímto názvem by měl být oceněn, tak proč to ostatním kazíte - myslím tu šanci na dobrý výdělek...

Od: elikad
Datum: 25.07.15 01:46

Měla jsem taktéž vyděláno cca 850,- Kč a účet mi byl vynulován. Na můj dotaz jsem dostala rychlou odpověď:"Věnujte pozornost obchodním podmínkám viz bod 3.17 - III Odměna a její čerpání
3.17 Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny 1000,- Kč minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč." V obch.podmínkách jsem ale bod 3.17 v III. části nenašla.

Datum: 27.07.15 14:55

a odpovedeli mi

Věnujte pozornost obchodním podmínkám viz bod 3.17 - III Odměna a její čerpání
3.17 Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny 1000,- Kč minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč.

Od: zuzek
Datum: 28.07.15 08:23

Tak jsem dnes taky zjistila vynulování účtu Měla jsem 900 Kč. Mají to spočítané na rozeslání do dvou let,pokud to nestihnete nasbírat vynulují a začínáte znovu. Zkouším zrušit a nejde to. Nikdo nereaguje.

Datum: 28.07.15 10:00

zrusit ucet de na GoldMail jestli chces poradit tak mi napis na crackprog@seznam.cz

doplněno 28.07.15 10:16:

tak na http://www.goldmail.cz/cz jdi do moje nastaveni a až dole je napsano je tam tlacitko napsano zrusit uce

Zrušení účtu

Chcete zrušit tento účet a zasílání GoldMailu? Jde to snadno. Kliknutím na tlačítko "Zrušit účet" si zašlete na svůj e-mail zprávu s odkazem pro potvrzení zrušení. Po aktivaci odkazu bude váš účet zrušen.

Datum: 28.07.15 23:36

Ahoj. Proč se takováhle chujovina nazývá vydělávání peněz? Jaké vydělané peníze? Maximálně byla naklikaná nějaká částka. Nějaké číslo. A, to je nějaký kdovíjaký příjem(kdyby to vyplatili), těch 900-1000 Kč? Za tak dlouhý čas? Bože, lidi začněte myslet. Bez toho to nepůjde!

Datum: 29.07.15 03:02

Goldmail přece vydělává...

Od: pavel*
Datum: 06.03.16 18:25

Na vašem kontě provizí je aktuálně 924,00 Kč

Získáno 924,00 Kč z potřebných 2 000,00 Kč pro vyplacení na váš účet

Vážený uživateli,dle obchodních podmínek jste nedosáhl na svůj výplatní limit 1000 Kč, nadále Vám zůstává vydělaná provize, ale Váš minimální výplatní limit v levelu 2 je nyní nastaven na 2000 Kč.

GoldMail

tak to.radej skoncim

Od: marjaa
Datum: 19.03.16 21:09
Nemám dobré zkušenosti. Už po druhé, kdy jsem se blížila k požadované částce, kdy jsem měla dosáhnout na vyplácení provize, mi byl zvýšen level s tím, že jsem nesplnila obchodní podmínky pro vyplácení a tudíž mám pokračovat dál. Podvod, podle mě podmínky pro vyplacení provize nejdou splnit. Nedoporučuji a končím.
Od: petr2891
Datum: 16.04.16 18:21

Je to podvod. V březnu 2015 se mi podařilo vydělat 1031 Kč a požádal jsem o poslání částky na účet. Samozřejmně, že mi to této doby nic nepřišlo a ve vyúčtování je stále poznámka "čeká na termín splatnosti". A na písemné dotazy také nereagují. Takže od toho ruce pryč a už jim neklikejte na odkazy, jinak jim vydělávate peníze a vy nic nezískáte. To samé platí i o jiných podobných webech jako eRmail, Mamemail apod.

Od: fiebich
Datum: 02.05.16 19:06

Je to přesně jak tady píší ostatní podvod a nic jiného mě shází 25KČ pro vyplacení ale přestali chodit emaili,tak se ničeho nedočkám,tak jako všichní.

Od: kami
Datum: 27.07.16 16:08

Dobrý den všem! Ano bohužel zkušenost mám s GoldMail.cz . Ano musím bohužel přiznat že je to podvod na lidi jako jsme mi.Dosáhla jsem výplatního limitu 1000,- ale sami mě přehodili do dalšího levelu (2) jak oni tomu říkají! Prý nemám na limit 1000,- nárok jelikož jsem dle jejich slov neaktivní uživatel. Teď doslova co mi odepsali : Nevyplácíme málo aktivním uživatelům. Proto jsme nastavili výplatní limit 1 000 kč do 365ti dní ode dne registrace. Pokud ale uživatel nestihne vydělat 1000 Kč do 365dní, přesouváme jej automaticky do dalšího levelu, ale provizi zachováváme, výplatní limit se u dalšího levelu navyšuje, uživatel má tak motivaci pokračovat a najít cestu jak být více aktivní a jak rychleji získat ještě více peněz. Jen že málo aktivní uživatele oni myslí to že nedoporučuji známe k registraci apod.. Že poctivě odklikávám veškeré jejich reklamní maily je zjednodušeně řečeno pro ně MÁLO! Můj poslední dotaz ke Gold Mailu zněl tak to : Tak že pokud nestihnu vydělat v 2 levelu opět do 365 dní celé 2000,- opět mě přesunete do levelu 3! Tak že svým způsobem Vám poctivě na reklamní maily reaguji rozklikem ale k výdělku jako takovému se celkově nedostnu třeba 5 let,protože budu jen a jen postupně přecházet do vyššího a vyššího levelu!? Na to odpověděli stejně! Musíte více doporučovat k registraci známé a kamarády. GoldMail je finančně otevřen všem aktivním uživatelům, díky kterým naše služba funguje.Tak že mi co nedoporučujeme a dle jejich slov nejsme dostatečně aktivní k výdělku jsme pro ně nelukrativní a nemáme na svou vydělanou odměnu NÁROK! Je to hnus jak se dá vydělávat na lidech! Jejich zmíněná podmínka v jejich obchodních podmínkách že musíte prvních 1000,- stihnout vydělat do 365dní ode dne registrace není dostatečně definována! Zda se jedna o rok běžný nebo kalendářní!

Vůbec nevím zda se vůbec někdy své již vydělané částky která k dnešnímu dni je 1240 ,- DOČKÁM!A proto Vám GOLDMAIL.CZ vůbec nedoporučuji! Přece je v takové levotě nebudeme podporovat!

Přeji Všem hodně zdaru a více štěstí na lepší jednání! K.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.