Máte někdo zkušenosti s vyděláváním GoldMail

Od: Datum: 18.09.13 15:43 odpovědí: 26 změna: dnes 09:53

Prosím má někdo zkušenost s vyděláváním ctěním emailů GOLDMAIL

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rnk*
Datum: 18.09.13 15:56

Je to podvod. Jak o tom vůbec můžete uvažovat?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.09.13 16:17

On to podvod možná ani není, ale nevyplatí se to, minimální výplatní částka je docela hodně (jestli to nezměnili).

Od: nindja
Datum: 06.08.14 18:14

Podvod jak ulitý, po zkušenosti!

Od: jewel
Datum: 05.08.14 20:25

Je to nehorázný podvod, mě po nasbírání 697Kč zrušili účet, nelze s nimi komunikovat, tel. neexistuje, hnus, pošlete to dál, Jirka

Od: medlyn
Datum: 22.02.15 23:37

taky jsem nastřádala téměř 700.- a už se do svého profilu nemohu přihlásit a při odesílání dotazu se objeví okénko: Omlouváme se, při odesílání vašeho datazu došlo k chybě. Kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonem. Děkujeme *smich*

Od: zdenapar
Datum: 26.05.15 11:23

No já nevím,mám už nasbíráno 868 Kč a zatím mi to funguje,tak uvidím,jak se to bude vyvíjet dál :)

Od: juris
Datum: 08.07.15 13:36
Já mám doposud nasbíráno 826,- Kč. Bohužel emaily přestaly ze dne na den chodit. Samozřejmě jsem jim poslal email s otázkou proč tomu tak je. Doposud se nikdo neobtěžoval mi na to odpovědět. Psal jsem jim už několikrát a dělají mrtvého brouka. Dokonce sem napsal dotaz přímo přes formulář na jejich stránkách. Odpověd samozřejmě žádná. Začínám si myslet, že to jsou opravdu podvodníci a že tady jde jenom o to, aby získali váš email, který pak zneužívají k zasílání reklamních emailů různých společností, kterým váš email prodají. A taky se spoléhají na to, že když dlouho nic nepošlou, tak vás to přestane bavit a tím pád vám nemusí nikdy nic vyplatit. A o tom to asi bude.

Od: nemaken
Datum: 21.07.15 08:10

Já měl něco kolem 900 Kč (víc jak rok klikání) a účet mi ze dne na den vynulovali. Je to banda pánských přirození...

Od: certikviti
Datum: 23.07.15 13:17

Právě před chvílí jsem zjistila, že mi po skóre cca 800,- Kč taktéž účet vynulovali a momentálně mám vyděláno 20,09 Kč...:(

...a taky mi ze dne na den přestaly chodit reklamy... *bum*

Od: jartos
Datum: 24.07.15 10:49

Já mám stejnou zkušenost, měl jsem na účtu přez 800 Kč a také mi to vynulovali. Zřejmě to vydělává jenom jim. Nebo snad už někdo dostal vyplaceno těch 1000 Kč?

Od: ju®
Datum: 23.07.15 14:21

Hernajs nenadávejte, nechte lidi vydělat - už jen ten skvělý nápad s tímto názvem by měl být oceněn, tak proč to ostatním kazíte - myslím tu šanci na dobrý výdělek...

Od: elikad
Datum: 25.07.15 01:46

Měla jsem taktéž vyděláno cca 850,- Kč a účet mi byl vynulován. Na můj dotaz jsem dostala rychlou odpověď:"Věnujte pozornost obchodním podmínkám viz bod 3.17 - III Odměna a její čerpání
3.17 Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny 1000,- Kč minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč." V obch.podmínkách jsem ale bod 3.17 v III. části nenašla.

Od: mohikan*
Datum: 27.07.15 14:55

a odpovedeli mi

Věnujte pozornost obchodním podmínkám viz bod 3.17 - III Odměna a její čerpání
3.17 Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny 1000,- Kč minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč.

Od: zuzek
Datum: 28.07.15 08:23

Tak jsem dnes taky zjistila vynulování účtu Měla jsem 900 Kč. Mají to spočítané na rozeslání do dvou let,pokud to nestihnete nasbírat vynulují a začínáte znovu. Zkouším zrušit a nejde to. Nikdo nereaguje.

Datum: 28.07.15 10:00

zrusit ucet de na GoldMail jestli chces poradit tak mi napis na crackprog@seznam.cz

doplněno 28.07.15 10:16:

tak na http://www.goldmail.cz/cz jdi do moje nastaveni a až dole je napsano je tam tlacitko napsano zrusit uce

Zrušení účtu

Chcete zrušit tento účet a zasílání GoldMailu? Jde to snadno. Kliknutím na tlačítko "Zrušit účet" si zašlete na svůj e-mail zprávu s odkazem pro potvrzení zrušení. Po aktivaci odkazu bude váš účet zrušen.

Datum: 28.07.15 23:36

Ahoj. Proč se takováhle chujovina nazývá vydělávání peněz? Jaké vydělané peníze? Maximálně byla naklikaná nějaká částka. Nějaké číslo. A, to je nějaký kdovíjaký příjem(kdyby to vyplatili), těch 900-1000 Kč? Za tak dlouhý čas? Bože, lidi začněte myslet. Bez toho to nepůjde!

Datum: 29.07.15 03:02

Goldmail přece vydělává...

Datum: 29.07.15 12:00

Od: pavel*
Datum: 06.03.16 18:25

Na vašem kontě provizí je aktuálně 924,00 Kč

Získáno 924,00 Kč z potřebných 2 000,00 Kč pro vyplacení na váš účet

Vážený uživateli,dle obchodních podmínek jste nedosáhl na svůj výplatní limit 1000 Kč, nadále Vám zůstává vydělaná provize, ale Váš minimální výplatní limit v levelu 2 je nyní nastaven na 2000 Kč.

GoldMail

tak to.radej skoncim

Od: marjaa
Datum: 19.03.16 21:09
Nemám dobré zkušenosti. Už po druhé, kdy jsem se blížila k požadované částce, kdy jsem měla dosáhnout na vyplácení provize, mi byl zvýšen level s tím, že jsem nesplnila obchodní podmínky pro vyplácení a tudíž mám pokračovat dál. Podvod, podle mě podmínky pro vyplacení provize nejdou splnit. Nedoporučuji a končím.

Od: petr2891
Datum: 16.04.16 18:21

Je to podvod. V březnu 2015 se mi podařilo vydělat 1031 Kč a požádal jsem o poslání částky na účet. Samozřejmně, že mi to této doby nic nepřišlo a ve vyúčtování je stále poznámka "čeká na termín splatnosti". A na písemné dotazy také nereagují. Takže od toho ruce pryč a už jim neklikejte na odkazy, jinak jim vydělávate peníze a vy nic nezískáte. To samé platí i o jiných podobných webech jako eRmail, Mamemail apod.

Od: fiebich
Datum: 02.05.16 19:06

Je to přesně jak tady píší ostatní podvod a nic jiného mě shází 25KČ pro vyplacení ale přestali chodit emaili,tak se ničeho nedočkám,tak jako všichní.

Od: kami
Datum: 27.07.16 16:08

Dobrý den všem! Ano bohužel zkušenost mám s GoldMail.cz . Ano musím bohužel přiznat že je to podvod na lidi jako jsme mi.Dosáhla jsem výplatního limitu 1000,- ale sami mě přehodili do dalšího levelu (2) jak oni tomu říkají! Prý nemám na limit 1000,- nárok jelikož jsem dle jejich slov neaktivní uživatel. Teď doslova co mi odepsali : Nevyplácíme málo aktivním uživatelům. Proto jsme nastavili výplatní limit 1 000 kč do 365ti dní ode dne registrace. Pokud ale uživatel nestihne vydělat 1000 Kč do 365dní, přesouváme jej automaticky do dalšího levelu, ale provizi zachováváme, výplatní limit se u dalšího levelu navyšuje, uživatel má tak motivaci pokračovat a najít cestu jak být více aktivní a jak rychleji získat ještě více peněz. Jen že málo aktivní uživatele oni myslí to že nedoporučuji známe k registraci apod.. Že poctivě odklikávám veškeré jejich reklamní maily je zjednodušeně řečeno pro ně MÁLO! Můj poslední dotaz ke Gold Mailu zněl tak to : Tak že pokud nestihnu vydělat v 2 levelu opět do 365 dní celé 2000,- opět mě přesunete do levelu 3! Tak že svým způsobem Vám poctivě na reklamní maily reaguji rozklikem ale k výdělku jako takovému se celkově nedostnu třeba 5 let,protože budu jen a jen postupně přecházet do vyššího a vyššího levelu!? Na to odpověděli stejně! Musíte více doporučovat k registraci známé a kamarády. GoldMail je finančně otevřen všem aktivním uživatelům, díky kterým naše služba funguje.Tak že mi co nedoporučujeme a dle jejich slov nejsme dostatečně aktivní k výdělku jsme pro ně nelukrativní a nemáme na svou vydělanou odměnu NÁROK! Je to hnus jak se dá vydělávat na lidech! Jejich zmíněná podmínka v jejich obchodních podmínkách že musíte prvních 1000,- stihnout vydělat do 365dní ode dne registrace není dostatečně definována! Zda se jedna o rok běžný nebo kalendářní!

Vůbec nevím zda se vůbec někdy své již vydělané částky která k dnešnímu dni je 1240 ,- DOČKÁM!A proto Vám GOLDMAIL.CZ vůbec nedoporučuji! Přece je v takové levotě nebudeme podporovat!

Přeji Všem hodně zdaru a více štěstí na lepší jednání! K.

Od: astro
Datum: včera 12:27

3.17 Podmínkou čerpání provize je uskutečnění minimální hladiny 1000,- Kč minimálně do 12 měsíců ode dne založení účtu GoldMail. Nedokáže-li uživatel v rámci časového limitu tuto hranici dosáhnout, bude mu účet resetován na provizní hladinu 0,- Kč.

Už kvůli "této podmínce" každému dojde, jak moc se vyplatí registrovat pod GoldMail a klikat pravidelně na reklamní emaily . U této podmínky je zcela jasné, že odměnu nikdy NIKDY NIKDY nedostanete, jelikož vás stále budou přesouvat do vyšších levelů.

V mnozích diskuzí uživatelé jiných firem typu GoldMail píší, že klikali třeba i dlouhých 5let než se vůbec proklikali ke 900Kč třeba .. Takže jak se asi chcete dostat k tisícovce během jednoho roku? To by musel GoldMail zaručit posílání reklamních emailů do Vaší mail schránky, ALE v Obchodních podmínkách píší, že za to neručí. Viz:

5.3 Provozovatel není povinen zasílat uživateli určitý minimální počet reklamních emailů či dotazníků. Počet provozovatelem zasílaných reklamních emailů a dotazníků se odvíjí od aktivity a spolehlivosti uživatele, jakož i reklamní činnosti poptávané po provozovateli.

Takže ať si každý udělá obrázek sám )

Datum: včera 20:21

podvodnici , nic vic

Od: nan
Datum: dnes 09:53

Klikačky jsou akorát ztráta času a naivni vira, ze se nekdy odmeny dočkáte. Nedočkáte ! Ani opevovaný Coinformail neni seriozni, na zádost o vyplaceni dosazeneho limitu nyni uz 2500,- vubec zadna reakce, ale klidne posilaji emaily hojne dal, takze se vubec nenervujte, ze pred limitem mate stopku, ani po dosazeni limitu nemate šanci sve penize ziskat, taky emaily doporucenych pratel akorat ukradnou a nic nezapočitaji. Je to na trest *bum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.