1xDárek pro maminku

Od: Datum: 17.09.13 23:19 odpovědí: 7 změna: 18.09.13 13:14

Ahoj,

mám možná takový hloupý dotaz, ale přesto ho položím. :D Koupila jsem pro mamku ke kulatým narozeninám lístky do divadla, přesněji řečeno chci ji tam vzít přesně na den jejích narozenin. A v tom je trochu problém, nevím si rady, jak moc dopředu jí to mám říct. Chci, aby to bylo překvapení, ale zároveń vím, že jí musím alespoň něco dopředu oznámit. Nemáte nějaké tipy, jak a kdy jí to oznámit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 18.09.13 02:29

Musí to být taková doba aby se stačila připravit do divadla A to je vždya u každého jiné

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.13 03:12
avatar
Dovolím si doplnit pacourka. Má pravdu.
Mamka se musí do divadla těšit. Bude se těšit, když bude mít dost času na dořešení všech problémů a záležitostí, které si ženy dokáží vymyslet...
Co na sebe? Ty šaty už jsou staré, bůhví, zda se do nich vejdu... Vyšly z módy... Ani pořádné boty ku ním nemám... A kabelku. A ty vlasy, no hrůza. Musím se objednat ke kadeřnici, jen aby měla ještě volný termín... atd. ATD.
Já bych mamince oznámil dárek k narozeninám dostatečně dlouho dopředu, bude z něj mít radost delší čas. Poprvé při oznámení, dále se bude těšit do divadla celou tu dobu čekání, a když ji pomohu i při přípravě a odstraňování obav a myšlenek podobných výše uvedeným, bude se opět těšit i z péče vlastní ratolesti.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 18.09.13 06:51
avatar

No tedy nevím, ale mě kdyby někdo odpo řekl, že jsou lístky do divadla, do večera jsem schopna se vhpohodě připravit : )..

doplněno 18.09.13 06:53:

Ale ono asi opravdu záleží na tom, jak maminka často do divadla chodí, jestli častěji, klidně bych to řekla až v den narozenin... pokud skoro vůbec, klidně s týdením předstihem... : )

Ale dárek je to pěkný : )...

doplněno 18.09.13 13:39:

máte pravdu lesi :) .. tak už jsem taky pro to říct to s předstihem : )

Krásně si to s maminkou užijte : ) a děkuji za tip na dárek :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.13 09:52

ono nejenom podle toho, jak často chodí do kina, ale taky podle toho, jak si představuje svůj narozeninový den. tedy pokud bude mít na daný večer třeba sezvané kamarádky někam do vinárny (třeba), tak i ten týdenní předstih může být málo *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: verony231
Datum: 18.09.13 13:14

To naštěstí ne. Oslavu s přáteli, kterou ostatně taky připravuju, bude mít až druhý den. :)

Datum: 18.09.13 07:51
avatar

To je moc pěkný dárek! Ještě pamatujte na chvilku posezení u něčeho dobrého, třeba dvojky vína, před divadlem. To je ta chvíle, kdy v člověku, vrcholí očekávání, odstřižení se od celodenního shonu a krásné zklidnění. ;) Mamince to ale řekněte hodně brzy. Ta doba, než se do divadla jde, ta je kouzelná, plná očekávání a radostí. Má cera dostala k narozeninám lístky na Sluhu dvou pánů do Národního, snad dva měsíce předem. Ty dva měsíce o tom mluvila s rozzářenýma očima, zjišťovala vlaky z Ostravy a ubytování, co si vezme na sebe a do čeho to zabalí. Lístky byly magnetkama na ledničce připnuté, po celou tu dobu. Do divadla chodí velmi často, mám pocit, že mají předplatné a nevynechají zajímavé hostující představení. A o takovéhle těšení maminku připravíte, když jí lístky dáte na poslední chvíli. Někdy je těšení hezčí a příjemnější, než realita.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: verony321*
Datum: 18.09.13 09:25

Díky moc. :) Určitě jí to povím co nejdříve. :)
A na posezení také myslím. ;) Celkově chci, aby to byl její den a aby si ho užila. :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.