Co je to za film?

Od: Datum: 16.10.13 21:30 odpovědí: 2 změna: 17.10.13 17:58

Ahoj.. Vím,že se sem asi tato otázka nehodí,ale za boha si nemůžu vzpomenout na jméno jednoho filmu..Skusím vám ho popsat,třeba jste ho viděli a znáte ho:) ..Je to komedie - Byla tam mladá žena a jedna rodina,co hledala opatrovatelku (chůvu),přijali jí a ta rodina měla malou holčičku (cca 8 let),holčička chůvu neměla ráda,ale postupem času se stali nerozlučnými kamarádkami..Mezitím její tatínek posledních pár let ležel jen na posteli a umíral.. Holčička po dlouhé době otce navštívila,i když otec nevnímal,tak se mu se vším svěřila a povídala si s nim dlouhou dobu.. Pak přišla chvíle,kdy se kamarádky pohádali a holčička řekla její matce,ať chůvu vyhodí..Postupem času se zas chůva vrátila na pozici chůvy..Vše bylo zase fájn,ale pak jí zemřel otec...byla to pro ní rána,ale chůva jí vzala na pouť na koloto,kterému říkali Šálky...točili se a točili a byli šťastné..
Co si ještě pamatuju,že ta chůva měla prasátko a ta holčička nesnášela zvířata..byla to baletka a měla ráda klid,ale s chůvou se naučila plno nových věcí :)
Ten film jsem viděla ve slovenštině ://
Kdybyste někdo věděl,dejte mi prosím vědět :)
Děkuju :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 16.10.13 22:31
avatar

Napadá mě "Hoky z lepší společnosti/ Uptown girs" http://www.csfd.cz/film/117238-holky-z-lepsi-spolecnosti/?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radulla*
Datum: 17.10.13 17:58

Jéé,děkuju moc :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.