Bulharsko 2014 levněji

Od: Datum: 17.09.13 10:32 odpovědí: 6 změna: 19.09.13 07:48
avatar

Dobrý den, milí rádcové, už mám zase roupy. 6. 9. jsme se s dědečkem vrátili z dovolené na Korfu. Moc se nám tam líbilo, to ano, ale 24 hodinová cesta autobusem nebyla nic moc. Navíc má děda problémy s nepovedenou operací prostaty, záchod v autobuse byl zamčený a tak děda trpěl. /pomohla by plechovka od okurek, ale tu jsme si s sebou nevzali/. I když se mu jinak dovolená líbila, z té cesty neměl nejlepší zážitky.Je mu 62 let a dosud nikdy neseděl v letadle. Já byla v roce 2005 na 14 dní letecky /poprvé a současně i naposledy/ v Bulharsku v Primorsku. Sama, ke svým padesátinám. V té době on pil a tak jsem si nechtěla dělat problémy. V roce 2007 se po půlroční léčbě vrátil doslušného života. A trvá to v pohodě dodnes. A když vyprávím o tom Primorsku, říká, že by tam chtěl taky, letadlem. Proto už tak nějak myslím na příští léto. To letošní je nenávratně pryč. Uvažovala bych o letu z Pardubic, máme to nejblíž. A on by si to už zasloužil. A měl by prima zážitek. Jen bych prosila o radu: která cestovka lítá do Bulharska a není to až tolik drahé? Klidně bez jídla, jen ubytování. Pokud možno z Pardubic. Já tehdy cestovala s Alexandrií, nemělo to chybu, všše dobře zorganizované, ale zdá se mi čím dál dražší. Vím, je to ještě brzy, myslet na příští rok, stát se může cokoliv, ale chci si už tak nějak dopředu naplánovat případné TĚŠENÍ. To člověku v těch studených a nepříjemných zimních měsících moc pomáhá, když se těší na léto a na teplé moře. Jaga.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: abc*
Datum: 18.09.13 00:51

Být vámi, tak to nechám last minute. Kolegyně byla letos taky v Primorsku. Na 8 dní platila 7990,- kč. Samozřejmě, že bez jídla, ale byli prý v super hotýlku.

Já byla v Primorsku před 4 lety. Taky s Alexandrií. V té době to stalo 15 dní 11000,-. Bez jídla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.13 06:57
avatar

Ano, už jsem měla zkušenost s dovolenou last minute. Byl zájezd na 14 dní za asi 9.990. Kč a pak to neobsadili a byl z toho last minut za 7.990 Kč.Když ani ten celá neobsadili, udělali z toho SUPER LAST MINUTE a bylo za 4.440 Kč. Termín v črvenci a srpnu, no co si víc přát? Ale pro nás to stejně není.Pečujeme o pomatenou babičku a té musíme zavčas sehnat pobyt ve slušném ůstavu. Manžel pracuje doposud v ostraze a také nemůže jen tak říct: Pozítří jedu na dovolenou. Ale až budeme v důchodu a ušetříme-li na to, určiztě takto jezdit budeme. Jaga.

Datum: 18.09.13 14:30
avatar

Do Bulharska létáme s vnučkami už asi 5. rokem, z toho 2x jsme byli v Primorsku, vždy však s Alexandrií, určitě doporučuji, alespoň ze zkušenosti za poslední 3 roky nechat koupi zájezdu až na poslední chvíli, my z toho důvodu, že máme určen termín (vzhledem prázdninám a dalšího hlídání vnuček) rezervaci na poslední chvíli nenecháváme, ale vyplatilo by se to více ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andreapokorna
Datum: 18.09.13 18:46

myslím že last minute s Alexandrií není tak drahý, my jsme s cestovkou Alexandria také letos byli a nemělo to chybu :)
jinak, mohu se zeptat, kde bydlíte?:) Pokud to teda není vesnice,tu mi říkat nemusíte:)
Jsem také kousek od Pardubic a mám pocit , že jsem vás snad i viděla :/ nevím..
Jinak neberte to nějak zle:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.09.13 06:28
avatar

Ano, bydlím na vesnici asi 20 - 25 km od Pardubic, proto by pro nás odlet byl nejvhodnější odtamtud. A jestli jsme se viděly? nevím, ale soudíte-li podle mé fotky, je 30 let stará. Podle té by mě dneska už nepoznal ani major Zeman. Škoda, že nemáte vnitřní poštu, mohly bychom si popovídat a je fakt možné, že jsme se už někde potkaly. Lidé se potkávají...Já se například v létě v restauraci u jednoho zdejšího rádce dobře najedla. Jeho jsem tam ale neviděla. Jaga.

Datum: 19.09.13 07:48
avatar

Ahoj Marcelko, my jsme byli v Bulharsku s CK Ancora a taky v pořádku. Ani tou Alexandrií se nic nezkazí ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.