Losování čísel Sportky

Od: Datum: 08.02.11 09:24 odpovědí: 10 změna: 08.02.11 23:05
avatar

*nevi* Dobrý den. Rád bych věděl jak je to s losováním čísel Sportky. Domnívám se totiž, že není až tak úplně "košer". Skončení příjmu tiketů je v neděli v 11 hod. V 19.55 jsou v ČT ohlášena tažená čísla. Záznam losování je až pozdě večer. Proč? Proč ČT nevysílá přímý přenos třeba před 12 hodinou v poledne místo debilních reklam. Mám pocit,že počítače Sazky dokáží zpracovat všechny vsazené tikety a během odpoledne oznámí jaká čísla by měla být tažena aby to bylo pro Sazku nejvýhodnější s minimálními náklady. A potom do večera pomocí současných dokonalých počítačových animací vyrobit losování pro večerní záznam. Myslím si, že můj názor není daleko od věci. Mnozí si jistě pamatují problémy s penězi v pořadu Bingo a ti starší si možná vzpomenou na odsouzení pana Talíře který "dohlížel" na správné losování Sportky před delší dobou. Mám dojem, že když se před více roky v televizi v pořadu Mates tahala čísla z osudí a počítače nebyly bylo více hodnotných výher. Dnes jsou první pořadí "tažena" velmi sporadicky. Co Vy na to? R.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: patronka*
Datum: 08.02.11 09:53

Losování, a nejen sportky, musí probíhat za přítomnosti notáře, který je odpovědný za regulérnost losování. Pokud by to bylo tak snadno ovlivnitelné, mohli by pokaždé táhnout jen čísla, která si někdo z nich vsadil a neměl je nikdo jiný. Zas tolik lidí s tím do styku nepřijde, mohli by se postupně vystřídat. To by ale pak první pořadí tak sporadicky nebyla. Nemusíte se bát, Sportka na tom pořád dost vydělává. Všechno závisí na počtu pravděpodobnosti a počet sázejících je obrovský.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.11 12:28
avatar

:D Vůbec Vám nechci brát iluze a důvěru v náš právní stát. Musel bych rozvést politickou debatu proč já tu důvěru nemám, ani k přítomnosti notáře. Neměl jsem ovšem na mysli situaci kdy by první pořadí vyhrávali předem vyvolení ale systém kdy by Sazka maximálně vydělávala s minimálními náklady.

Od: georges*
Datum: 08.02.11 17:40

Ano, probíhá to za přítomnosti nožáře a státního dozoru. Myslíte, že státní dozor i notář jsou nepodplatitelní? A taky by mě zajímalo, jestli jsou to stále ti stejní lidé nebo jestli se při tom dohledu střídají.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaaaaaaaaaaaaa
Datum: 08.02.11 10:04

a představ si, že před pár lety končil příjem v pátek v 17:00 a losovalo se v neděli. To měli času.

Kdyby to vysílali v poledne, jak poznáš, že je to live?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.11 10:12
avatar

Máš pravdu, sice to nepoznám ale podvod by byl nepravděpodobnější jelikož ten tah by probíhal jednu hodinu po skončení příjmu tiketů.

Od: aaaaaaaaaaaaaaaaa
Datum: 08.02.11 10:25

s dnešní technikou ... Fakt je, že jim také nevěřím a proto nesázím, ne absolutně, ale jen tak 2x do roka když náhodou jsem v dobrém rozmaru a náhodou jdu kolem trafiky a náhodou mám hodně drobných.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.11 23:05

To ovšem osudí kontrolovali pánové Šíma a Talíř.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paaja*
Datum: 08.02.11 12:44

Příjem tiketů na online terminálech je v neděli (i ve středu) ukončen až v 18h. Ale podle mě je to úplně jedno, protože i kdyby někdo chtěl a mohl podvádět, nepotřebuje na to několik hodin.

Sazce je úplně jedno, kolik lidí vyhraje, protože na výhry jde předem určené procento ze sázek a nevyčerpané výhry se převádí do jackpotu dalšího tahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaaaaaaaaaaaaa
Datum: 08.02.11 16:59

Sazce to tak úplně jedno není. Protože když je jackpot vyšší tak sází více lidí a tedy i jim více zůstane a když je tam přes 100 mil tak to už sází i ten kdo nikdy nesázel. A jistě každý uzná, že 50% z 200 mil je víc než 50% ze 120 mil. (nevím přesně jak se to dělí ani kolik se týdně prosází)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 08.02.11 17:12

http://zpravy.idnes.cz/sazka-…sp?c=A091126_133203_media_pei

pokud mají tyto spolky už uhrazeny své náklady na techniku a vše kolem toho, tak je jim hej, v podstatě neprodělečné, viz loterijní zákon.
Nicméně může každý si něco vymyslet..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.