Reklama v TV s J. Rosákem

Od: Datum: 15.10.13 21:42 odpovědí: 5 změna: 16.10.13 11:22

Zdravím,

viděli jste v televizi nějakou novou reklamu s Janem Rosákem? Na co je to reklama? Já ji totiž ještě neviděl a zajímá mě to :D

Předem díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 15.10.13 22:37

Myslím, že to bylo o nakupování na internetu. Jakože je to jednoduché, z domova, rychlé apod.

Od: tutuman
Datum: 15.10.13 22:53

a na jakém programu to bylo?

Od: ben®
Datum: 15.10.13 23:49

Dobrý den, je to jak píše kolega, ale nebyla to reklama, protože to bylo na ČT 1, kde už se nesmí reklama vysílat. Tak to vesele a beztrestně obcházejí spoty, které jsou také reklamní.

Zvláště, když ten spot sponzoruje Alza, což bylo na začátku a konci uvedeno - ale tvařme se, že o reklamu nejde. Zdravím!

doplněno 16.10.13 00:08:

pepr - jo jo, to je ono. Vysílalo se to "nenápadně" několik týdnů vždy v hlavním vysílacím čase po 20,00.

doplněno 16.10.13 00:18:

pepr - ano, to je současnost a před tím byl ten Rosák + Alza.

doplněno 16.10.13 00:38:

pepr - je to možné. Já se to snažím nevnímat, protože nemám reklamu v TV rád. I když se to tváří, jako jen informace a bez reklamního záměru, tak jsem překvapen, že to ještě s ČT nikdo neřeší. Já to vidím, jako reklamu a ta by tam už být neměla. Stejně, jako když se ozve s logem nějaké firmy, že nám "tento pořad přináší". Přehlédnout se to nedá, tak je to reklama.

Od: pepr®
Datum: 15.10.13 23:44

Jo tak to nevím. Řekl bych, že některá veřejnoprávní.

Měl jsem za to, že to byla kampaň CZ.NIC Jak na internet , ale tam jsem Rosáka nenašel.

doplněno 15.10.13 23:58:

No jasně! Když víme (díky Benovi) co hledáme:

Jak nakupovat na internetu

doplněno 16.10.13 00:15:

No ta kampaň/reklama od CZ.NIC se taky vysílá ve stejném čase.

doplněno 16.10.13 00:28:

No ono se to vysílá "souběžně" Rosáka jsem viděl nedávno, tak max před deseti dny. A ta kampaň CZ.NIC se vysílá dýl než těch 10 dní. Ovšem nevím jestli ta Alza byla ve 20h nebo jindy.

Datum: 16.10.13 11:22

Zdravím, myslím, že byl tuto sobotu v reklamním spotu Ptáka loskutáka na Nově na nějaký přípravek, ale nevím na jaký. (12.10.2013 kolem 17:50 hod)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.