Jak žena pozná, že jí chce žena

Od: Datum: 15.10.13 21:17 odpovědí: 17 změna: 18.10.13 12:18

Stalo se nějaké ženě, že Vás chtěla žena? Jak jste to poznaly? Mě se to stalo včera asi. V práci v call centru. Dali mě na jeden den na jiné oddělení. A seděla jsem vedle ženy, o pár let mladší a potřebovala jsem poradit s něčím v počítači, tak mi pomohla a pak mě napadlo, že je to lesbička a že se jí asi líbím. Takové vlnění jsem cítila a napětí. A já, jelikož nejsem na ženy, tak jsem z toho byla v rozpacích.. Z těch pohledů a napětí. Na jednu stranu je dobrý pocit, že má o vás někdo zájem, jste někomu sympatická a ona vám. Je to lepší než sedět vedle někoho nesympatického. Ale na druhou stranu jsem z toho byla rozpačitá a úplně příjemné to není. A napadlo mě, jestli nejsem třeba bisexuální a nevím o tom. Myslím si, že ale ne. Je mi přes třicet a sex se ženou mě moc neláká. Ale ruku do ohně bych za to nedala. Na porno lesbické kouknu. Koukala jsem na seznamu, jak se poznají signály, že se líbíte ženě. Nenašla jsem to tam. Jen o těch pohledech v nějakém článku. Proto sem píšu. Je to pocit podobný, jako když vás chce muž. Kouká po vás a máte pocit, že se vás chce dotknout, když jsem měla ruku kousek od ní a ty pohledy od ní jsou jiné než když sedíte vedle ženy, které jste jen sympatická. A i když vám to do očí neřekne, tak prostě instinktivně tušíte, že má o vás zájem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.13 21:23
avatar

No, nejsem žena, ale řekl bych, že člověk má vyzkoušet všechno to, co ho láká. Nechte tedy kolegyni jednat a nebraňte se jejím náznakům. Uhnout nakonec můžete kdykoliv.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rnk*
Datum: 15.10.13 21:26

O mě jevit zájem gay na pacovišti tak požádám o přeložení. To vás omrzeli chlapi, že o tom vůbec uvažujete? vy ženy asi máte fakt méně pevné zásady.

doplněno 15.10.13 21:50:

Jednou se mi to stalo. Důrazně jsem ho požádal ať si mě nevšímá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 15.10.13 21:45

Kdyby se mi to nestalo, tak tady o tom nepíšu. Chlapi mě neomrzeli. Ale když se líbím muži, připadá mi to běžné a nepsala bych to sem. Kdyby vás chtěl muž, třeba byste to sem taky psal. Bylo by vám to taky nepříjemné, jste psal. Tak děkuju za příspěvek.

Datum: 16.10.13 21:35
avatar

Ikdyby tazatelku chlapi omrzeli, tak vám po tom nic není. Je to každého věc, nám je po tom prd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.13 06:02
avatar

Je docela dost možné, že to nebyla lesbička, které jste se líbila. Je docela možné, že ona se líbila vám. Ne líbila, ale nějak zapůsobila na vás. Nejste ani jedna na ženy, jen byla dobrá konstelace. Vůně, feromony, energie, blízkost. ;) Někdy se stane, docela nevysvětlitelně, že se do někoho zamilujeme a když vystřízlivíme, divíme se sami sobě, co jsme to vyvedli, co je na tom člověku obdivuhodné, že nám tak poničil srdíčko, ego, život. Že jsme tak zblbli. Vy jste se nezamilovala, jen jste cítila energii někoho nezvyklého, který možná, snad, ani necítil to, co vy. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.10.13 08:18

V něčím s Vámi souhlasím, ale moc nesouhlasím s tím, že jen já něco cítila. Když bych jí byla lhostejná, tak by po mě pořád nekoukala, nemyslíte? Každý psycholog Vám poví, že pokud na vás někdo kouká, tak mu nejste lhostejná. To jsem si nevymyslela, ale cítila je. A já po ní nekoukala, protože nejsem na ženy. Jen normálně, jako na každého člověka.

doplněno 16.10.13 08:20:

Když bych jí byla úplně lhostejná, tak bych sem ani nepsala. Lhostejnost vycítím.

Od: nikc®
Datum: 16.10.13 13:45

Ještě bych chtěla k tomu dodat, že lesbu většinou poznám. Mám zkušenosti takové, že když si to myslím, tak se to pak potvrdí. Stalo se mi to několikrát. Včetně Mirky z Vyvolených. Poznala jsem to na ní z TV a posléze se to potvrdilo. A v práci před x lety, byla jedna, o které jsem si to myslela a svěřila jsem se kamarádce, ta mi nevěřila, že se to nedá poznat a za pár dní jsem ji úplnou náhodou potkala v Praze ruku v ruce se ženou, líbaly se. Takže může mít ta žena z call centra i přítele a je bisex. To se už nedozvím.

Od: wogoos*
Datum: 16.10.13 08:28

Máte pravdu, asi se to pozná. Obzvlášť ženy to vycítí. Kdyby tomu tak nebylo, smazala by to ta druhá nějakou poznámkou, aby nedošlo k omylu. Když je to ale ve vzduchu a žádná s tím nic nedělá, je to jasné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.10.13 13:36

Je zajímavé, že jsem čekala odpovědi od žen a píšou samí muži. No, co se dá dělat.

doplněno 16.10.13 14:00:

Oprava Babkazov je žena.

Datum: 16.10.13 16:54
avatar

Já jsem žena. Stalo se mi to. V cizině, při takovém zvláštním pracovně poznávacím pobytu ve spřáteleném městě. Byli jsme ubytováni v rodinách a já většinu energie a pozornosti věnovala hovoru v cizím jazyce a společenskému chování. Trvalo mi proto poměrně dlouho, než jsem pochopila, že se paní, co přišla na návštěvu, líbím jinak než jako zahraniční host. Naprosto mě to vyvedlo z míry, okamžitě jsem řekla, že jsem unavená, a utekla jsem do svého pokoje.

Situace byla o to horší, že tam ta paní byla se svou partnerkou. Já se dovtípila ve chvíli, kdy mě ta druhá začala probodávat pohledem. Jediné chvění, které jsem u sebe zaznamenala, bylo z šoku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.13 18:10

Kdysi hned po škole nastoupila moje dcera jako asistentka do advokátní kanceláře. Byla velmi atraktivní a nejen že čelila útokům mužů , ale i od jedné ženy. Byla k ní velmi milá , nosila jí svačiny, brala si jí na schůzky s klienty a dcera toto chování brala jako oboustrané sympatie a přátelství až do té doby než na večírku se jí vyznala o svých citech. Snažila se jí vysvětlit že víc za tím nemá hledat a že má přítele. Došlo to tak daleko že dcera od tamtud odešla, ještě několik měsíců ji telefonem obtěžovala.Poznala jsem ji osobně a nikdy bych to do ní neřekla milá ,chytrá a svým způsobem neštˇastná. Myslím že tam taky skončila.. Nikoho neodsuzuji pokud je to na úrovni tak at se každý stýká s kým chce...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.10.13 18:16

Ta paní, co jste u ní byla ubytovaná, čekala od Vás nějakou odezvu? Ta kolegyně na mě koukala a čekala odezvu, ale typu, jestli se mi taky líbí. Je to stejné, jako když se líbíte chlapovi, taky po Vás kouká a čeká na reakci. Ale u chlapa je to příjemné, když vás chce. Teda jak od kterého. Ale když je to žena, tak je to nezvyklé. A nevíte, jak se k ní chovat, aby si to nevysvětlila jinak. A ještě jsem si vzpomněla, že ještě v Drážďanech jsem viděla jednu a poznala to hned. Něco mi říkala německy a měla jsem pocit, že je na holky a po chvíli se to potvrdilo, líbala se s holkou.

Datum: 16.10.13 19:28
avatar

Nebyla jsem u ní ubytovaná, byl to sestra pana domácího. Stalo se to před asi 15 lety, v Holandsku, pamatuji si spíš dojmy než detaily. Ale vůbec nevím, jestli a jakou odezvu očekávala, když tam byla s partnerkou. Ale je docela možné, že jsem svým vstřícným chováním a úsměvy vyvolala dojem, že jí odezvu dávám. To byl ovšem omyl, já byla plně soustředěná na angličtinu a němčinu (každý z nich mluvil jinak, já v obou řečích špatně...).Můj šok a jistá úzkost tehdy nejvíc pramenily z mých malých znalostí o homosexualitě. Zájem ženy o mě ve mně vyvolal obavu, že působím nežensky. Ačkoli jinak nosím hlavně sukně, na cestu jsem oblékla džíny, doma nechala náušnice, byla jsem ostříhaná, jsem vysoká, tehdy hodně štíhá... Tady v Čechách s tím absolutně problém nemám a s muži jsem flirtovat uměla, ale tam mě to jako ženu docela zranilo. Nevěděla jsem ještě, že to může být úplně opačně.

Pak jsme se ještě v dalších dnech znovu setkaly, ale to už bylo obyčejné společenské setkání, obě jsme se tvářily jako že nic.

Celkově si myslím, že můj zážitek je spíš kuriozita než něco, co by se dalo zobecnit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: nikc®
Datum: 16.10.13 19:39

Mě taky napadlo, jestli nepůsobím nežensky, když má žena o mě zájem. A dokonce mě napadlo, jestli si nemyslí, že i já jsem na ženy. Ale žena má o ženu zájem, nezávisle na tom, jestli je nebo není také na ženy. Vy víte stoprocentně, že vás chtěla. Já to stoprocentně nevím, když mi to neřekla. Je to domněnka.

Od: micky333
Datum: 18.10.13 00:43

To vlnění a napětí taky mohlo být vaše, vůbec to nemusela být reakce na jednání té druhé ženy. Vy vycházíte z toho, že nejste na ženy, a předpokládáte tudíž, že takto reagujete na její podnět. Co když to tak není? Z chlapa, který na vás dělá oči ale není pro vás nijak zajímavý, přeci taky nejste rozpačitá, ne? Zvládnete ho v klidu odmítnout a nemusíte se o tom radit na webu. Co když vás ta žena úplně obyčejně zaujala? To se stává, na tom není nic až tak nenormálního. Nemusíte být hned lesba. Když najdete odvahu sama sobě přiznat, co v přítomnosti té dámy skutečně prožíváte, bude se vám ta situace mnohem lépe zvládat. Hodně štéstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.13 07:05
avatar

Přesně toto si myslím i já, ale vy jste to řekl lépe.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 18.10.13 12:18

Je to možný, že to tak je. Ale bohužel se už neuvidíme, tak se vyvíjet nic nebude.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.